23
Ancient Space
  • Agamemnon
    #1
    Idén ősszel adja ki a Paradox a lengyel Creative Forge Games által fejlesztett valós idejű űrstratégiai játékot, az Ancient Space-t.

    Az Ancient Space szóló játék lesz, fontos szerepet kap benne a történet, melynek középpontjában az univerzum ismeretlen részeit felfedező tudományos kutatócsapatunk áll. A Black Zone névre keresztelt felfedezetlen területek persze komoly veszélyeket rejtenek, és előfordult, hogy a túlélésért kell harcolnunk. Feladatunk az űrhajók építése, karbantartása és továbbfejlesztése lesz az általunk gyűjtött erőforrások és nyersanyagok segítségével. Legénységünket is magunk válogathatjuk össze. Flottánk segítségével sokféle küldetést teljesíthetünk, kapunk kísérői és lopakodós feladatokat is. A taktikás harcot és az okos manőverezést igényló harcok valós időben zajlanak majd.


    A játék szinkronhangjai között olyan ismert színészeket találunk, mint John Billingsley (Star Trek: Enterprise), Aaron Douglas (Battlestar Galactica), Ron Glass (Firefly), Richard Gunn (Dark Angel), Dina Meyer (Starship Troopers, Star Trek: Nemesis, Saw) és Dwight Schultz (Star Trek: The Next Generation, Star Trek: Voyager).

    A játékról többet is megtudhattok az Ancient Space hivatalos honlapján.
    (Forrás: Ipon)



    http://www.ancientspacegame.com/

    Utoljára szerkesztette: Agamemnon, 2014.08.22. 17:56:14
  • darkling
    #2
  • Agamemnon
    #3
    Még jobban várom :)
  • Agamemnon
    #4
    Nem nagyon reklámozták, de felkerült a honlapjukra az alábbi kis infó:

    Ancient Space will be available on September 23 2014.

  • Agamemnon
    #5
    Megjelent, illetve a virágbolti verzió is kint van...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ancient.Space-CODEX
  • Was
    #6
    Próbáltad, milyen lett?
    Első látásra azt hittem, hogy ez egy új Star Wolves.
  • Renegade
    #7
    az sem ártana már :)
  • nyirog
    #8
    Nagyon jó, olyan mint a nexus és a homeworld
  • Agamemnon
    #9
    Nekem bejön, tényleg Nexus, meg HW szerű :)
    Mindenképpen érdemes kipróbálni!
  • Was
    #10
    Na, akkor a Wasteland 2 után neki esek.
  • Agamemnon
    #11
    Az otodik palyan jartam tegnap, igy, hogy egyszerre tobb helyen kell egyszerre nyomulni tenyleg jo dolog a pause :) Amugy nem tudom ki milyen nezopontbol jatszik, de nekem az jott be, hogy tab-al taktikai nezetbe valtok, majd onnet csak egy picit kozelitak ra, igy egesz nagy terulet belathato.

    Osszessegeben tetszik, nincs tulzasba vive a bazisepites, sem a hajok konfiguralasa. Konnyen gyorsan megtanulhato es szorakoztato. Mondjuk azt nem teljesen ertem, hogy miert rendes eligazitas nelkul kell kivalasztani az officereket, es feltenni az upgrade-et a hajokra, de ezzel egyut lehet elni, ha valami nem ugy jon ossze, ugyis ujra kell kezdeni a palyat :)
    Utoljára szerkesztette: Agamemnon, 2014.09.26. 09:41:22
  • Renegade
    #12
    elég pozitív spacesector review klikk
  • Agamemnon
    #13
    Nekem nagyon tetszett, jó kis időtöltés volt :)
  • Borg
    #14
    Nemtom, szerintem ez a játék egy szar... hiába töltöttem el vele órákat, semmi sem fogott meg benne.
  • Tanisz
    #15
    Sziasztok,

    Látom rég nem járt erre senki sem, de hátha valakit érdekel majd a mondanivalóm.

    Elkezdtem a játék honosítását, határidőt nem fogok mondani, hogy mikorra lesz kész, de remélem a legjobbakat.
    Akit érdekelnek a fejlemények, azok itt tudnak informálódni Ancient Space Honosítás

    Üdv:
    Tanisz
  • nyirog
    #16
    hűha, köszi :) biztos élvezetesebb lesz magyarul befejezni a story módot, felénél abbahagytam sajnos, de gépen még fenn van :)
  • Borg
    #17
    Megéri ez a játék ezt? Én egy óra után hagytam a fenébe, olyan lapos és unalmas...
  • MrPredator
    #18
    Inkább a Homeworld remasteredet kéne fordítani.
  • nyirog
    #19
    hát szerintem van több olyan játék ami megérné, ennek azért a nyelvezete nem olyan érthetetlen. de általában én mindig úgy vagyok vele h olyan játékhoz legyen magyarítás, vagy jelenjen meg magyar felirattal ami vagy szerepjáték vagy valami jó combos történetet vonultat fel, esetleg tényleg szükséges a nyelv ismerete mert annyira összetett pl civilizationök, GTA V, Mass effect, Batman akrham knight stb
  • nyirog
    #20
    persze ennek ellenére, örülök, hogy ehhez is lesz :)
  • Tanisz
    #21
    Megéri vagy sem, nem mindegy? :) Akit nem érdekel, az úgysem fog vele játszani, aki meg igen, az vagy feltelepíti majd a kész magyarítást vagy sem, rá van bízva.
    Mivel hobbifordító vagyok, és abból is kezdő, így nekem ez a projekt épp megfelelő erre :)
  • Tanisz
    #22
    Ne kezdjük ezt, hogy mit kellene, meg mit nem :) Magyarítás topik is folyamatosan tele van ilyenekkel, aztán a vége veszekedés és gyűlölködés lesz :)

    Amíg nem hivatalos cég csinál fordításokat - akit számon lehet kérni - hanem hobbifordítók, akik a szabadidejükben csinálják a fordításokat, és amíg ingyen és bérmentve kapja meg ezt a nagyérdemű, addig ne legyen már az, hogy mit kellene és mit nem :)

    Ilyen erővel a fordítók is mondhatnák, hogy amennyi időt beleölnek egy nagyobb játék lefordításába (Ancient Space pont nem nagy volumenű), az idő alatt mindenki megtanulhatna angolul :)
  • Tanisz
    #23
    Sziasztok,

    Az Ancient Space c. játék honosítása lassacskán elkészül, jelenleg 75-80% körül van.
    Ha minden jól megy, akkor talán júliusban elkészül.
    Ez a nyers fordítást takarja majd, lektorálás nélkül.

    Szeretném megkérdezni, hogy volna-e olyan személy,akinek lenne kedve a tesztelésben részt venni?!
    A lektoráláshoz lenne szükség segítségre, mert arra biztos, hogy nem fog időm jutni, hogy oda-vissza végigtoljam a játékot.
    Kérem olyanok kerüljenek, akik csak a magyarítást akarják és nincs kedvük tesztelni.

    Aki szeretne majd részt venni benne, az kérem itt vagy az oldalamon tud jelentkezni : Ancient space tesztelés.

    Üdv:
    Tanisz