79
The Leftovers
  • ForzaInter
    #1
    Már korábban is akartam a sorozatnak topikot nyitni, de nem volt biztos eddig hogy lesz 2, évad, ezért inkább nem nyitottam, de ma berendelte az HBO a 2. évadot. Ahogy olvastam a sorozatok topikot jó páran nézik a sorozatot. Nálam a True Detective és a Fargo mellett eddig az év újonca.
  • DasIsFuck
    #2
    Ez milyen stílusú sorozat?
    Amit olvasok róla picit érdekes, de nem annyira, hogy belekezdjek.
  • ForzaInter
    #3
    Főként a karakterekre koncentráló dráma, kis misztikummal megfűszerezve.:)
  • Montanosz
    #4
    Én kb a második résznél kaszáltam.

    Itt egy kritika róla:

    The leftovers
  • ForzaInter
    #5
    már a cím is faszság:)
  • Narxis
    #6
    Bocs de ez baromság. A sorozatban semmi sem utal arra, hogy bibliai dolognak tekintenék ezt az egészet. Persze néhányan elhiszik de nagyon nem erről szól a sorozat. Sőt nem is a keresztényekről hanem hétköznapi emberekről.
  • gotchaaa
    #7

    Direkt a cikk miatt kezdtem el nézni, 4. résznél járok, király!
    Utoljára szerkesztette: gotchaaa, 2014.08.16. 22:41:50
  • Narxis
    #8
    Tyű ez a mostani rész nagyon durva volt. Egyértelműen ez a sorozat az év újonca drámában.
  • ToCsEk
    #9
    csak nekem full magas ez a sorozat?:D nem sokat értek belőle :(
  • Narxis
    #10
    Pedig nem bonyolult. Mindennek jelentése van.
  • ForzaInter
    #11
    hát nem egyszerű sori az tuti. igazából fogalmam sincs mi akar ez az egész lenni, és mit akarnak kihozni majd az egészből, de kurva jó eddig.:D
  • Herold
    #12
    Szerintem dögunalom, én 3 epizódig bírtam.
  • Narxis
    #13
    Omg
  • ForzaInter
    #14
    ez a 8 epizód nagyon jó volt

    sztem a dog killer faszi is hangokat hall, mert mikor kisétált a faházból akkor sztem nem pattyhez beszélt. de amúgy egyre több kérdőjel:D
  • Narxis
    #15
    AztarohaDT ez mekkora rész volt te jó ég....á egyszerűen ZSENIÁLIS ez a sorozat!!!!

    Ez mehetne bannerba

  • ForzaInter
    #16
    kérvényezd a modi topikban:D
  • gotchaaa
    #17
    :D
  • Narxis
    #18
    :D
  • ToCsEk
    #19
    nah ez a 9es jó rész volt
  • stargatelost
    #20
    Wow. Just wow.
  • stargatelost
    #21
    Nehogy már ilyen böhöm nagy kép legyen. Rendes bannernak ez is jó lesz:

  • red13
    #22
    2 nap alatt lenyomtam a 9 részt. Durva, pontosan az ilyen sorozatokat szeretem. A Lost, Breaking Bad óta nem volt még egy ilyen sorozat, ami ennyire berántott volna és ilyen hamar ledaráltam volna. Na jó ott volt év elején a True Detective, de azt heti rendszerességgel néztem, így nem volt mit darálni. :) Ami egyedül idegesít az az, hogy nagyon húzzák a Kevin-es dolgot, hogy egyáltalán mi történik vele, és mi történt az apjával. Vagy benne volt a sorok között, csak épp én nem figyeltem eléggé? Angyalokra tippelnék, bár lehet jó nagy hülyeség. Mindenesetre remélem választ kapunk a 10. részben rá, és nem kell 1 évet várnunk. Ja a másik meg Aimee karaktere, te jó ég, péklapátot gyorsan!
  • stargatelost
    #23
    Remélem nem ilyen irányba mennek el, nem is illene a sorozatba. Simán megkattantak. Uhh, Aimee, az a színésznő, nagyon ocsmány feje van, néha már gusztustalanul ronda.

    Amúgy ezzel a résszel Lindelof le se tagadhatná, hogy a Lost egyik készítője volt.
  • red13
    #24
    Csak azért gondoltam, mert az egész sorozat nagyon a vallásokra épít, és többnyire az öreg is a válla fölé nézve beszél valakihez. Meg azt az újságot is minek adta neki? Patti is miért mondta hogy tudod ki vagy, meg emlékszel? Na mindegy marhára várom a következő epizódot, ami sajnos még jó bő egy hét múlva jön. :(
    Legjobban az idegesített a csajba, meg az összes tizenévesbe, hogy mindenki kurva, drogos, alkoholista, és úgy beszélnek egymással mint egy darab szarral. Az utóbbi években megfigyeltem, hogy előszeretettel ábrázolják így a tinédzsereket. Nem tudom, nem voltam olyan rég tizenéves, nem is voltam jó gyerek, de akkor marhára nem ez ment. Hogy ez most csak egy sarkítás lenne, vagy tényleg ilyenek a fiatalok Amerikába nem tudom, de már rohadtul idegesít a sorozatokban, és inkább kínos, mintsem menő.
  • stargatelost
    #25
    Mi, ennek a sorozatnak köze nincs a vallásokhoz a főcímen kívül. Remélem így is marad. :) A karaktere annak a csajnak engem nem zavar, ellenben a színésznő...broáf...
  • cylonflatus
    #26
    A rendőr, K. Garvey felesége Laurie, pontosabban az őt játszó színésznő csak nekem tűnik indokolatlanul öregnek? Ok, hogy a szerep miatt úgy sminkelik ami a nyúzottságot domborítja ki, ill. azt, hogy nyilván nem sminkel a szektában (ez jó, olyan smink ami azt a hatást kelti, hogy nem sminkel), de ettől függetlenül látszik rajta a kor, azok az iszonyú szarkalábak... amikor indult a sorozat, az első epizódnál rendesen megdöbbentem. A fejemben még mindig a Szemtől szemben bájos, szende grafikus képe élt róla, a különbség teljesen megdöbbentett.
  • Narxis
    #27
    Végre rájöttetek, hogy mi a jó.
  • stargatelost
    #28
    Mi? Inkább te, nem? :D
  • Narxis
    #29
    Az én ízlésem kikezdhetetlen. :D
  • Narxis
    #30
    Tyűűűűű ez az évadzáró.... ez odabaszott...
  • red13
    #31
    És most várhatunk majdnem egy évet. :(
  • ToCsEk
    #32
    hát ez oda :O
    okosabb nem lettem semmivel sem az biztos :D
    ha valaki megkérdezné miről szólt ez az első évad mondanám neki nézze meg és magyarázza el nekem is :D
  • ForzaInter
    #33
    Ez az évadzáró.. 10/10
  • Narxis
    #34
  • Narxis
    #35
  • ForzaInter
    #36

    nagyon komoly ez a zene. bár elég hatásvadász mikor a sorozatban megszólal:D
  • ToCsEk
    #37
  • ToCsEk
    #38
    The Leftovers returns October 4 on HBO.
  • ToCsEk
    #39
  • ToCsEk
    #40
    nah ez egy fasza évadnyitó volt