11
Fiúk, ti milyen ruhákat hordtok?
  • Greencola
    #1
    Akármennyire is próbálok ellen állni a "kísértésnek", engem igenis érdekel, hogy akivel együtt lógok, az ízlésesen, igényesen, sőt, stílusosan öltözködjön.
  • Montanosz
    #2
    cipő,nadrág,póló

    aztán időjárástól függően még pár ruha darab.
  • Greencola
    #3
    Jó, de hogyan, mit?

    Mert az tény, hogy vannak olyan fiúk akik azért stílusosak, a másik felük meg ink igénytelen kategória. Vagy aki úgy öltözködik, mintha 20 évvel idősebb lenne. (vagy annál fiatalabb)
  • Misuka963
    #4
    Skinhead :)
  • clio1616v
    #5
    igényes anyagú galléros póló kék zöld fehér fekete színek

    Loosen szárú farmer sötétkék enyhe koptatású - rövid állású boxer alsó fekete

    rövid szárú fekete zokni

    szolid színú sportcipő fekete fehér

    minden testékszer illetve óra nélkül - csak egy szolid mozgásérzékelős karkötő
  • everton66
    #6
  • Montanosz
    #7
    én inkább az egyedi darabok híve vagyok, duri sem kizárt meg vatera, de alapjában véve nem szeretem a tiri-tarka meg feliratokkal-képekkel teli ruha darabokat..márka mindegy ha tetszik vagy kényelmes

  • smith09 #8
    általában abercrombie galléros vagy kereknyakú változat.
    Kedvelem a Jpress pólókat is.
    farmer vagy valami csinos nadrág / saxoo/.
    lapos bőrcipő vagy retró adidas / brasil 72 , allround beckenbauer / .
    általában vatera v olx.

    vagy amikor most jó idő volt egész nap sport ruhában járok bringán.
  • hitman090
    #9
    "Hogyan öltözködjenek a fiúk?" Hát úgy NE ahogyan most kajak megyek a városban (Bp) és annyi b*zit vagy metroszexuális látok hogy kajak rosszul vagyok tőlük. Nem tudom mi történt ebben az országban kajak nem értem mi lett a férfi ideál a nők szemébe. Biztos a média miatt van az egész....

    Milyen ruhákat hordok?
    Normálisat! Olyat amiben nem néznek k*csögnek! (PL: nem hordok szűk "skinny fazonú farmert") és nem hordok olyan mélyen kivágott pólót ami a hasamig kivan vágva kb ennyi xD

    Persze akinek nem inge ne vegye magára!
  • Szvasztika
    #10
    9 soros vagy 15 soros acélbetétes+farmer vagy BDU+Bomber+Harcos,magyaros ruházat !
  • smith09 #11
    Kifinomult és egyedi stìlus. Ezzel semmi baj nincs. Akik legalább nem úgy néznek mint egy kis gyökèr ezzel bajuszhajjal a fejèn...ami most akkora divat...mint a homártasi a rèpanacival !!! ( a melegekkel azok azok aztán kész ) de aki nem az...a divat miatt mièrt akar annak kinèzni ???:)!!