62
  • Macropus Rufus
    #1
    lehet nem értem a szerkezet működését, de ha én vagyok 70kg. Felemelek 70kg-ot és azt nyújtott kézzel akarom letenni valahová akkor pofára fogok esni, azért mert a súly és a testem együttes súlypontja a testemen kívülre fog esni. Tehát a felső testem hátra fog hajolni, hogy ezt próbálja kompenzálni. Ha most ez a szerkezet 100kg-ot tud felemelni, akkor itt is valami hasonlót kell bevetni ui. ellenkező esetben az illető pofára fog esni. Sztem. Egy targonca sem képes a saját súlyát felemelni, csak úgy, ha maga felé dönti az emelés után az árut, hogy a súlypont minnél inkább a testen (értsd: targonca váz) belülre essen, ellenkező esetben borul a vas.
    Bár az is igaz, hogy már az nagy segítség lenne nekik, hogy 30-40kg-os elemeket tudnának cipelni. De erre meg vannak egyéb megoldások is, mint egy ilyen bonyolult szerkezet használata.
  • Molnibalage
    #2
    Évekkel ezelőtt felvetettem, hogy pont az építőiparban lenne helye az exoskeletonnak. Lámlám... :)
  • teddybear
    #3
    Ami azt illeti, a rakodómunkás épp olyan szakember, mint amilyen például a kubikos. Pofonegyszerűnek tűnik, de amikor ketten elvisznek egy 2-3 mázsás széfet, akkor azt ésszel kell mozgatni, nem elég a nyers erő. Ekkora tömeget nem mindegy hogyan teszel odébb.
    Faterom fiatal korában zsákolt aratáskor a Tsz-be, 70 kilós testsúllyal hurcolta az alföldi "zsidó" gabonás-zsákot egész nap folyamatosan. Egy ilyen zsák úgy 85-95 kilós volt. Ha csak az erejét használja kidöglik a reggelire.

    Ez a skeleton pont az ilyen feladatokra lesz jó, akár az Alien2 rakodópáncéljai. Nem csak a hajóépítésben fog elterjedni, hanem mindenütt, ahol nyag fizikai erőre van szükség.
  • Jim Morrison
    #4
    Biztos ők is olvasnak SG-t, és tőled lopták az ötletet^^
  • wraithLord
    #5
    A testsúlyod kevesebb, mint 30 %-ának megfelelő súly is elég ahhoz, hogy pofára ess, ha vigyázállásban akarod tartani, és még kinyújtott kéz sem kell hozzá.
    Igazából nem értem a problémát. Nyilván háttal ellen kell tartani, és lábbal kitámasztani, amire az exoszkeleton is rásegít.

    Plusz itt max. 30 kg-os tömegek cipeléséről van szó, ha jól olvastam (csak az exoszkeleton tömege ennyi). Exoszkeleton nélkül rohadt fárasztó, exoszkeletonnal pedig mintha üres kartondobozokkal rohangálnál. Idővel még hatékonyabb lesz.
  • kutyak
    #6
    Ettől nem okos, hanem nagyon erős leszel. Kicsit sarkítva a dolgot, ez megoldja a robotok mesterséges (valójában természetes) intelligenciával való felruházását. Jó lenne otthonra is egy ilyen.
  • EnxTheOne
    #7
    20 milis gépágyút lehet rá szerelni?


    Egyébként ha pár évtized múlva elterjedt lesz, akkor majd a nyugdijas bácsik is mehetnek bányászni meg fát vágni a fiatalok közé.

    Bye bye nyugdij
  • gforce9
    #8
    Ha hosszabb a lábujja-lábfeje (vagy automatikusan állíthatóvá teszik a hosszát) a cuccnak a probléma meg is van oldva. A raklap alá be tud lépni.
  • Willenbrock
    #9
    400m-es konténerszállító az inkább 550000 BRT lesz,nem 55.
  • duke
    #10
    Szerintem a terroristak tudjak majd kivaloan hasznalni ezeket. Folveszi, magara huz meg 100 kg pancelt, aztan indulhat a hent.
    Az meg kerdeses, hogy az afrikai ehezoket mennyiben tudna segiteni ez a technika.
  • teddybear
    #11
    Mintha nem lenne rendszeres probléma Izraelben a munkagépekkel randalírozó palesztin eszement. Az exoskeletonos ámokfutóval is ugyanúgy kell elbánni mint ezekkel. Azonnal agyonlövik, amint lehet. Nincs tárgyalás, nincs kecmec. Egy Gepárd szintű rombolópuska ellen az exoskeleton semmit sem ér.
  • Molnibalage
    #12
    Ha van hidraulika hozzá akkor igen. Ugyanis az ekkora fegyverek már külső tápot igényelnék, méghozzá elég nagyot... Az M61 Vulcan 6/4 ezer lövés/percnél 47/25 kW igénnyel bír.
  • Molnibalage
    #13
    Pont ezt akartam írni. 100 kg páncél nem sok, közelről még az acélmagvas 7.62 lőszer is úgy menne át ennyi mennyiségű páncélon - akárhogy osztja el - mint fos a libán. Apám látta élőben, ahogy sínszálat lőttek vele át...
  • teddybear
    #14
    Na igen. A Vasember is filmnek jó. A páncélját akármelyik nagyobb űrméretű puska lazán átviszi, akármennyi elektronika van benne. Az a páncél a valós világban elsősorban a hullaszállítók dolgát könnyítené meg, mégis kevesebb dolguk lenne a takarítással. Egyben tartaná Tony Stark hulláját, ha nem szakad darabokra.
  • duke
    #15
    Hat nem arra gondoltam, hogy magara akasztja a mehtelepet. Hanem a lovedekallo mellenyek anyagabol keszit maganak pancelt.
    Mondjuk magara teker 100 kg-nyi aramidot. Egy 20 kg-os melleny mar megfogja a kozelrol leadott, legerosebb panceltoro lovedeket is. Ennek az otszorose sacc/perkb akar a 20 mm-es nehezgeppuskanak is ellenallna. Es vannak mar az aramidnal jobb erosebb nanotechnologias anyagok. Igy talan felvehetnek a kuzdelmet az Palesztinok az izraeli tomeggyilkosokkal szemben.
  • teddybear
    #16
    Csak nem érted. A szokásos golyóálló mellények csak a pisztolygolyókat tudják megállítani, azon az áron, hogy a viselőjén azért egy tenyérnyi kék folt lesz a golyó ütésétől. Akkora területen fog eloszlani a golyó energiája a testben.
    Ezek a ruha alatt viselhető mellények nem tudják megállítani a puskagolyót, mert az sokkal nagyobb mozgási energiával ütközik a mellénybe.

    A kommandósoké meg tudja állítani a kiskaliberű puskalövedéket is, részben mert vastagabb, részben meg a felszínén alkalmazott kerámiafém lapoknak köszönhetően. Az M-16-os hoz hasonló, kis átütőerejű golyókat biztosan, de már az AK-47es jóval nagyobb súlyú lövedékei nem biztos, hogy nem mennek át rajta. Viszont, ha egy ilyen mellényre AK-val lőnek, a viselője biztosan számíthat egy-két bordatörésre jó esetben. Ha meg keményfém hegyű lőszert táraznak be az AK-ba csak arra jó a mellény, hogy ne kelljen összesöpörni a célpont beleit.

    A Gepárd-hoz hasonló rombolópuskák viszont fél hüvelykes(12,7 mm-es) nehéz géppuska-lőszert használnak. Ennek a lövedékének már akkora a mozgási energiája, hogy csinálhatsz amit akarsz, a célpont belsejét mindenképp paradicsomszósszá üti. Ezek átviszik a legtöbb páncélozott csapatszállító falát is, nem számít nekik egy akár hatos, vagy nyolcas acéllap sem. Pláne hogy ezekhez gyártanak gyújtó, robbanó és páncéltörő lőszert is.
    De ha valami csoda folytán mégis megakadna a golyóálló mellényedben az ilyen lövedék, a mozgási energiáját mindenképp átadná a testednek, azaz összetörné a bordáidat, roncsolná a belső szerveidet.
  • halgatyó
    #17
    Várhatóan az izraeli tömeggyilkosoknak több ilyen exoskeletonjuk lesz. Így hát ettől nem várhartó megoldás abban az ügyben. (Sajnos egyébként is, a technika fejlődése a világ igazságossági szintjét folyamatosan csökkenti, ez a JELENLEGI felállás mellett így is marad)

    NORMÁLIS világban egy ilyen exoskeleton nagy áldás lenne mindannyiunknak. A sok idős embernek, akik járásképtelenek az 1g nehézkedés mellett, de mondjuk a tizede esetén teljes életet élhetnének. Aki már látott ilyen összeroskadt embert, az pontosan érti.
  • duke
    #18
    Nem a szokasos lovedekallo mellenyekbol indultam ki, hanem az 5. osztalyuakbol, ugynevezett "Anti-Kalasnyikov melleny”, ami a panceltoro lovedeknek is ellenal. Ezek kb 20 kg sulyuak, es ezt szoroztam meg sacc per kb ottel. A pancelzatot persze az exoskeleton vazra kene tenni, reszben hogy azt is vedje, es persze hogy a becsapodo lovedek uteset az foglya fol. Mert tudom, hogy egy ilyen lovedek, akkorat ut, hogy akkor is halalos lenne, ha nem hatol at a mellenyen.
    Azert persze nem gondolom komolyan, hogy igy elmeletben megtudnek tervezni egy ilyen emberi tankot. Ehhez rengeteget kene kiserletezni.
  • halgatyó
    #19
    Sajnos, ez nem segít az illetőn. Lefújják valami gázzal, és már kész is. Ezernyi módszer van egy magányos ember harcképtelenné tételére.
    Az egyén igazságérzetét kétségtelenül helyretenné egy ilyen mészárlás, de bármely ország sorsát nem befolyásolná, gondolj Breivik kétségbeesett tettére, vagy az oklahomai robbantóra (Timothy Mc Veigh ha jól emlékszem) és még sok hasonlóra.
    Azokra a cselekményekre NE építs, amelyeket maga a háttérhatalom csinált meg (ld. WTC és számtalan merénylet és robbantás világszerte), ezek tényleg befolyásoltak valamit, megváltoztatták egy ország irányultságát (ld. Haider vagy Kaczynski halála, stb) de ezek teljesen más súllyal voltak előkészítve, és utólag felhasználva.
  • Darth Sith
    #20
    már megint elgurult a gyógyszer?
  • Narxis
    #21
    Neked nincs ki a 4 kereked ember... :D
  • teddybear
    #22
    Egyszerűen nem tudod felfogni, hogy nincs olyan páncél, amit ne lehetne átlőni? Az általad említett kommandós testpáncél nem elég már az acélhegyű kalasnyikovlőszer ellen sem, a szokásos 7,62-es géppuska meg egyenesen kiröhögi.

    A Gepárd átviszi a 40 mm vastag páncélüveget, illetve a 20 mm vastag nagy szilárdságú acélpáncélt is. De ha nem elég az átütőereje előveszik a harckocsi-elhárító rakétát, ami több száz milliméter vastag páncélt is át tud ütni. Az RPG-7-es, ami gyakorlatilag mindenhol megtalálható elméletileg akár fél méter vastag acélt is át tud ütni. Ráadásul az általad megálmodott vasember-ruha árának a töredékéből megvehető.

    Persze ettől megépíthető a dolog, csak éppen az nem tiszta számomra, hogy hogy oldják meg az energiaellátását. Az akku ebben az esetben kifejezetten nem használható, túl nagy az energiaigény.
  • teddybear
    #23
    Izé, úgy egyébként rendben vagy? Fejed nem fáj? Beszélned kéne egy elme és orvossal...
  • Vol Jin
    #24
    "gondolj Breivik kétségbeesett tettére"

    Te egy akkora elmebeteg büdösgyökér vagy bazmeg...
  • ostoros
    #25
    Attól, hogy elmebeteg, még lehet valaki kétségbeesett.
  • teddybear
    #26
    Egy újságíró kérdése Robert Downey jr.-hez(Tony Stark, Vasember):

    " Robert, ha a Vasember-páncél a való világban is létezne, és egy nap neked lenne egy belőle, mihez kezdenél vele?

    - Eladnám."
  • ostoros
    #27
    Én a terveket adnám el, vagy talán inkább a gyártási jogokat licencelném.
  • halgatyó
    #28
    Az engem mocskoló agyatlan szemetek inkább gondolkodnának el azon, hogy hol és mikor romlott el a világ. Amig lehetőségük van gondolkodni. Mert el fog jönni az idő, amikor mindenkit, aki emellé a gyalázat rendszer mellé állt, azt támogatta, meg fognak ezért "jutalmazni". És ez nagyon nem fog nektek tetszeni. Bizony! a mások verejtékéből összehozott kényelemből kemény fizikai munka lesz nektek.

    Aki meg ezt a hozzászólást nem érti, az gondolkodjon el a 20, 21, 23, 24-es hozászólások HANGNEMÉN, és tegye fel a kérdést:
    vajon mi indokolja ezeknek az emberfomájúaknak a gyűlöletét irántam?
    Mert indoka egészen biztosan van! És ha ezen elgondolkodik valaki, akkor sokmindenre rájöhet, mert a törésvonalak és összeütközések a mai társadalmakban eléggé jól leképeződnek erre a fórumra.
    Persze az érintettek mellébeszélnek, mint mindenütt, és soha sehol nem vallják be a bennük munkálkodó gyűlölet igazi okát.
    De azon gondolkodjon el minden normális ember, hogy miért gyűlöli a rabló, a csaló, a spekulációs műveletek elkövetője, stb.. az áldozatát ebben a világban? Mert fordítva abszolúte érthető! Node ebben az irányban? Nagyon érdekes kérdések ezek, amiket mégcsak feltenni sem mernek sokan.
  • Jawarider
    #29
    Jól jön majd ha megyek a nyócba haveromékhoz
  • Molnibalage
    #30
    halgatyó, te tényleg orvosi segítségre szorulsz...
  • NEXUS6
    #31
    Valszeg az infóiddal berogyasztottad a rózsaszín állomvilágukat, és ezt személyes támadásnak élik meg, nem pedig csak mint egy véleményt.

    Innen a verbális erőszak.
    Volt már ilyen túlreagálásban részben mostanában. :D
  • Molnibalage
    #32
    Nem. Egyszerűen kurva "vicces", hogy egy ilyen témánál is egyből zsidótömeggyilkos és mással jönnek. Mint a pszihomókusos és pinás viccben...
  • Vol Jin
    #33
    Nem Breivikre írtam, hanem Halgatyóra.
  • Vol Jin
    #34
    "Mert indoka egészen biztosan van! "

    Nem gyűlöllek, de indokom az valóban van arra, hogy azt írtam, amit.

    Idézlek:

    "gondolj Breivik kétségbeesett tettére"

    Aki esetleg nem tudná, hogy ki az a Breivik, annak segítek.

    Breivik az a pszichopata állat, aki néhány éve egy szigeten vagy hatvan fiatalt szisztematikusan megölt Norvégiában.

    És aki egy ilyen embernek ezt a tettét úgy írja le, hogy kétségbeesett, az egy undorító büdösgyökér. Aki egy elmebeteg faszt menteget, és úgy állítja be, hogy tulajdonképpen ő az áldozat, mert kétségbe esésbe kergették, az kajakra egy emberi hulladék.

    Abba bele sem megyek, hogy Breivik az egész kelet-európai jobbszélt lenézte. Erre ez a félhülye Halgatyó, felnéz egy olyan elmebetegre, aki Halgatyót is simán likvidálta volna a palesztinokkal való szimpátiája miatt.
  • Vol Jin
    #35
    "Persze az érintettek mellébeszélnek, mint mindenütt, és soha sehol nem vallják be a bennük munkálkodó gyűlölet igazi okát."

    Te egy hülye fasz vagy! Gondolom a trolibuszra is úgy szállsz fel, hogy minden második ember rajta cionista ügynök, vagy multimilliárdos zsidó befektetési bankár.
  • Vol Jin
    #36
    Szerinted rózsaszín álomvilág az, hogy a hatvan-hetven fiatalt lemészárló Breiviket nem áldozatnak, egy kétségbeesett figurának tartom, hanem egy elmebeteg pszichopatának?
  • NEXUS6
    #37
    A kétségbeesésnek sok formája van, egyrészt.
    A magányos "hősök", a terror támadások általában nem sokat érnek el.

    Breiviket NEM minősítették pszichopatának, bár magánvéleményem nekem is az, hogy valójában az. A norvég társadalom, a bíróság azonban ezzel több dolgot is jelzett. Pl. hogy nem hagyja magát egy ilyen tett által befolyásolni, nem fexik le a terroristáknak, mert hisznek azokban az elvekben, amire a társadalom épül. És ennek másik oldala, hogy mint emberről még Breivikről sem mondtak le. Ezt jelképezi, hogy a bíró ahogy tudom kezetfogott Breivikkel. Ez a mi balkáni társadalmunk számára, a mi reflexeink számára nem értelmezhetetlen, hanem gyomortforgató, undorító. stb.

    Breivik szerencsétlenség az, hogy nem a mi társadalmunkban, vagy valahol Kelet-Európában él mert nálunk annak amit tett lenne üzenete, mert a mi társadalmunk a félelemre, a kirekeesztésre, az emberek közötti egyenlőtlenség fenntartására épül, amiért Breivik is harcol. Sajnos a Norvég társadalom ennek tök ellentéte, elveiben. Ahogy más skandináv országban ott is évtizedek alatt a lájtos szocik/szocdemek kiépítettek egy mondjuk úgy igazi demokráciát, egy kölcsönös előnyökre épülő rendszert, ami mögött a társadalom többsége is felsorakozik.

    Az, hogy ez a jóléti állam a mai napig fenntartható, hogy Norvégia a mai napig a globalizáció ellenére sikeres, vagy inkább a globalizációból előnyt kovácsoló ország, az viszont kevésbé ennek a demokratikus berendezkedésnek és sokkal inkább az olajnak köszönhető. Ebből ugye az is látszik, hogy nem attól lesz egy ország sikeres, mert balkáni/ banánköztársasági/kínai szűkített demokráciával dolgozik, hanem hogy a világgazdaságba be tud-e olyan termékkel kapcsolódni, amire konjunktúra van. Ha van ilyen akkor akár egy jóléti, libsi demokrácia, jóléti állam is fenntartható, ha nincs akkor meg hiába keménykedünk, meg szigorúskodunk. Max a 10 emberre jutó 1 almát tudjuk igazságosan, vagy igazságtalanul elosztani.
  • Vol Jin
    #38
    Őszinte leszek, hozzád, ezért most megmondom, hogy magasról leszarom ezt az eszmefuttatásod.

    Mert az egész abból indult ki, hogy ez a degenerált Hallgatyó Breiviket egy kétségbeesett tettre kényszerült hősnek tartja. Erre csak annyit tudok mondani, hogy fulladjon bele a saját szarába.

    És akkor itt vége is a történetnek. Nem szeretném filozófikus földgömbforgatásos geopolitikai szemináriumba torkoltatni.

    Úgyhogy biztos érdekelne az itt kifejtett véleményed, csak most konkrétan leszarom. Ami pont nem ellened irányul, csak az a tény, hogy Breivik áldozatként bemutatására adott reakcióm nem vitaindító alapnak szántam.

    Pusztán csak közöltem, hogy aki Breiviket hősnek, áldozatnak tartja, az egy retardált büdösgyökér fasz.
  • halgatyó
    #39
    Látom, nem csitul a mocskolódás. Eredetileg nem akartam hosszas vitát nyitni, de ezekre mégiscsak reagálni kellene, a téma méretéhez és fontosságához KÉPEST NAGYON RÖVIDEN.

    Azt látni lehet mindenütt, hogy bizonyos körök megpróbálják tematizálni és URALNI az internetes fórumokat is. Nem elég nekik a nyomtatott sajtó, a tévék, a rádiók, nekik 100% médiatúlsúly kell, hogy irtózatos aljas hazudozásaikat senki se vonhassa kétségbe.
    Aki nekik nem tetsző akármit állít, azt a liberánsok és tolerálisok (vagy hogy nevezzem az emberi történelem legmocskosabb szemeteit) nos azt szeretnék kivégezni, börtönbe zárni, elmebetegnek nyilváníttatni, stb... Igyekeznek minden erővel dehonesztálni, nevetségessé vagy szánalmassá tenni.
    Az internetes fórumokon megpróbálják a népvélemény látszatát kelteni, az ellentltes véleményt írókat ELRIASZTANI, felidegesíteni, bemocskolni.
    HÁT EZÉRT NEM FOGOM SZÓ NÉLKÜL HAGYNI A MOCSKOLÓDÁSOTOKAT. Ha fejreállva összefossátok magatokat, akkor se!
    Csak azért se!

    Ti tényleg komolyan azt hiszitek, hogy néhány "elgurult a gyógyszer" meg hasonló dumákkal TARTÓSAN el lehet riasztani az embereket? A világ sorsa fordulóponthoz érkezett. Nagyon sokan komoly fizikai áldozatot hoznak vagy egzisztenciális létüket, és akkor ti azt hiszitek, hogy az ilyen mocskolódásal bármit elérhettek? Nagyon el vagytok ti tévedve.
    Térjünk a lényegre.

    A PROBLÉMA EGYETLEN SZÓBAN: A JÖVŐNK!
    Nem több (nincs is ennél több a világon) de nem is kevesebb.

    EURÓPA PUSZTUL. Akár tetszik nektek, akár nem. (úgy tűnik, hogy ez a pusztulás inkább tetszik nektek, azok pedig, akik ellene merészelnek szólni, azok az elmebetegek, tömeggyilkosok, stb. szerintetek.)

    Ennek a pusztulásnak pedig OKAI VANNAK ÁM. Akár hajlandóak vagytok felfogni, akár nem. A pusztulás számos területen folyik, és számos okból. ÉN MOST CSAK EGYET EMELNÉK KI ezek közül, a legsúlyosabbak egyikét: a demográfiai fegyver borzalmas hatását.
    Mert ami itt zajlik, az a demográfiai fegyver felhasználása a kipusztításunkra (többek között.)

    Lassú, de nagyon végzetes hatású fegyver ez. És sajnos sokak nem veszik észre a működését. Vagy mert szellemileg nem képesek rá, vagy mert egyetértenek vele.
    Azért ezt a pusztítási területet emeltem ki, mert az ellenem folyó mocskolódás során Breivikkel kapcsolatos állításomba kötöttetek bele. (Gyaníthatóan más bajotok is van, de én sem akarok litániát írni, más dolgom is lenne)

    Az emberiség eddigi történelmében sok ország, birodalom, nép létezett. Egyesek fennmaradtak, mások nem.
    MI KÜLÖNBÖZTETI MEG A FENNMARADT NÉPEK SORSÁT AZ ELKTŰNTEKÉTŐL?
    Gondoljuk csak meg. Hová tűntek el az ókori egyiptomiak? (Egyiptom mai népe NEM AZ!) Vagy a Római birodalom egyes népei?
    Miért nem tűnt el a magyarság a tatárjárás rettenetes pusztításai miatt? És a törökdúlás miatt?
    Hová tűntek ezzel szemben Amerika őslakói? Vagy Ausztráliáé?
    Miért nem tűntek el a perzsák, a görögök, a kínaiak, a japánok?

    Lehet még sorolni sokáig, a lényeg: BÁRMILYEN MEGHÓDÍTÁST ÉS LEIGÁZÁST TÚLÉL EGY NÉP, SŐT, MÉG A FEGYVERES KIIRTÁST IS, CSAK EGYETLEN EGY DOLGOT NEM: HA BESZIVÁROGNAK A TERÜLETÉRE MÁSOK ÉS TÚLSZAPORODJÁK.

    EURÓPÁVAL MOST PONTOSAN EZ TÖRTÉNIK. Tódulnak a bevándorlók befelé, nagyrészük analfabéta, csak a jogait ismeri. Viszont annál szaporábbak. Magyarországon is hasonló a probléma csak a "mieink" már 6 évszázada itt vannak, ez persze kevés volt a beilleszkedésükhöz. Csak egyetlen példa a számtalan sokból: 7 és fél perces videó

    A PROBLÉMA OKOZÓI "KAPUKON BELÜL" VANNAK. Saját magukat úgy hívják: "liberálisok". A valóságban a legundorítóbb, leg-gyűlölködőbb, leg-intoleránsabb banda. Nekik köszönhetjük a lassú kipusztításunkat.

    Támogatják, szervezik, pénzelik az analfabéták bevándorlását. MEGTILTJÁK AZ ORSZÁGOKNAK, HOGY VÉDEKEZZENEK. (Nemrég pl. Svájcot kezdték ki, hogy hogy merészeltek azok népszavazást tartani a kérdésben. A baazinagy demokraták és toleránsok... Előtte Dániával B**kodtak)
    Érdekes, hogy NÉPSZAVAZÁST SEHOL SEM TARTANAK A KÉRDÉSRŐL. Odáig már nem terjed a baaazinagy demokrácia és tolerancia.

    Breivik igazi hőstettet hajtott végre, akár tetszik ez nektek, akár nem. Önfeláldozással felszámolt egy liberánsképző ifjusági tábort.
    100 millió Breivik kéne Európába, és akkor megmaradnánk. Jaaa, a liberánsok, hát azok elmennének a büdös vérvörös francba, nélkülük élhetőbb lenne ez a kontinens és lenne jövőnk. Így meg nincs.

    Párizs, Malmö, London és még sok város már megismerte a bevándorlás igazi arcát. Azoknak a városnegyedeknek a rettegését, ahová rendőr sem meri betenni a lábát. Csak a hazafiakkal keménykednek a rongyőrök, a szemeteknek mindent szabad! A németeknek például tilos megemlékezniük a DREZDAI MÉSZÁRLÁSRÓL, ahol a liberánsok legfőbb országa tízezreket gyilkolt halomra.

    Még egy fontos jellemvonása a pusztításnak: a nagy baj nem egyszerűen az, hogy leszaporodnak minket. Ha mondjuk a németek (igazi németekre gondolok) jönnének Magyrországra és leszaporodnának minket, semmi baj sem lenne. A BAJ AZ, HOGY PRIMITÍV, ERŐSZAKOS NÉPEK ÖZÖNLENEK, ÉS NEM CSUPÁN LESZAPORODNAK MINKET, DE MEGVERIK, FENYEGETIK, MEGERŐSZAKOLJÁK A GYEREKEINKET, ELÉRTÉKTELENÍTIK A LAKÁSAINKAT, ÖSSZEOMLASZTJÁK AZ EGÉSZSÉGÜGYET, A NYUGDÍJRENDSZERT, AZ OKTATÁST, ÉS VÉGÜL AZ ÁLLAMI KÖLTSÉGVETÉSEKET. kÖZBEN KIIRTJÁK AZ ŐSLAKOSSÁGOT.

    100 millió Breivik kellene Európába.
  • gforce9
    #40
    Nagyon ritkán nyilvánulok meg így, de te teljesen barom vagy. Egy embert aki tizenéveseket gyilkol halomra, te hősnek tartod? Miféle magából kifordult emberhez nem méltó észjárásod van neked? Gyerekek érted? Gyerekek! Akik jórésze valószínűleg bulizni volt a táborban, nem politikai meggyőződésből. A nyomorult "hősöd" pedig nem egy gettóba ment be és ott kezdett el balhézni, hanem egy ifjúsági táborba. Hihetetlen, hogy ebben a sokat megélt országban, még van hová fokozni a gyűlöletet és az embertelen dolgokat.