8
  • NEXUS6
    #1
    Én láttam egy filmet, hogy a Bermuda háromszögben eltünt dolgok is ott csücsülnek egy kráter mélyén, és Az a poló 18 c. doku film is elég rideg volt.


    Köv cikkben ezeket fogják bejelenteni. Én szóltam!
    :D
  • keembo
    #2
    Feltételezem az ilyen darabok, amik elérik a Holdat valószínűleg a felszínükön tartalmaznak fosszíliákat, a kísérletben viszont a kilőtt jéggolyónak a közepén volt. Biztos van némi különbség.
  • keembo
    #3
    Őstörténeti Stimpy
    Ez a videó 7:44-től mindenre választ ad.
  • keembo
    #4
    Rossz helyre toltam :C
  • halgatyó
    #5
    Ennél nagyobb ökörséget régen olvastam.
    A földi fossziliák hogyan jutottak ki az űrbe? Azt a robbanást is túl kell ám élni.
    Még a földfelszíni atomrobbantások sem gyorsították fel a törmeléket annyira, hogy A LÉGKÖR FÉKEZŐ HATÁSÁN ÁTSÜVÍTVE MÉG MINDIG SZÖKÉSI SEBESSÉGGEL repüljenek!
    Mert itt a lényeg: a légkört (tegyük fel, hogy kb. függőlegesen, úgy a legvékonyabb) át kell szelni, annak a fékező (és melegítő) hatását figyelembe véve ez lehetetlen.

    Úgy tűnik, hogy a kutatási pénzekért folytatott hajsza elfajult az utóbbi időben. Ez jelzi, hogy egyre kevesebb a pénz, amit nem-hadi kutatásokra lehet fordítani. Továbbá jelzi az átlagember oktatási szintjének az esését is.
  • Irasidus
    #6
    De egy kellöen nagy meteorbecsapódás vagy vulkánkitörés már szökési sebességre tudja gyorsítani a közetet. Ezt nem elhinni kell hanem kiszámolni, mások már megtették.
  • BladeW
    #6
    Továbbá jelzi az átlagember oktatási szintjének az esését is.

    Ne legyél ennyire szigorú önmagadhoz
  • gforce9
    #7
    Sokszor írnak megkérdőjelezhető dolgot. Az is igaz, hogy sokszor írnak képtelen dolgot. De azért azt feltételezni, hogy egy kutatócsoport, akik ezzel foglalkoznak, nem gondolt erre az "apróságra", meglehetősen erős. Ha kellően nagy darab szakad ki a kéregből akkor a belsejében átvészelhetik, még akkor is, ha a külseje megolvad.
  • emberz
    #8
    A te hozzászólásaidnál nagyobb ökörségeket nemigen találni a neten. Talán csak a dajcstomikát.