85
Extant (TV sorozat 2014-)
  • Zenszkij
    #1
    Kijött az Extant című sorozat pilotja. "Lehet persze tankönyvszerűnek mondani az Extant kezdését, de szerkezetileg a felépítése tökéletes. Az előtt, aki egy grammot nem tud előzetesen a sztoriból, nagyon szépen, rétegesen tárul fel a teljes kép – kár, hogy az alapkoncepció ismerete vagy az előzetesek miatt ezt sokan nem mondhatják el magukról.

    Első nekifutásra az Extant egy olyan scifinek tűnik, amiben jelen van a tudomány is, nem csak a fantasztikum. Valamikor a jövőben járunk, vélhetően a közeliben, de nem tudjuk pontosan mikor, viszont látjuk, hogy miféle vívmányokkal rendelkezik ez a világ. Többek között a robotika kerül kiemelésre, kapunk is némi eszmefuttatást pro és kontra a robotok ügyében, rögtön eszembe is jutott, hogy anno a Spielberg-féle A.I.-ból is lehetett volna sorozatot csinálni."

    Forrás: Sorozatjunkie

    Én már megnéztem az első részt, nekem nagyon bejövős, vérbeli sci-fi. Remélem több rajongója is lesz itt az sg-n, így együtt beszélhetjük meg a történéseket.



    Az USA-ban 10 milliós nézőszámmal indított. Meglátjuk milyen lesz a fogadtatása.
  • stargatelost
    #2
    Pont egy tíz perce írtam róla a Sorozatok topikban :D De akkor ide is:

    Elég uncsi volt, plusz baromságokkal megtűzdelve...


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Dokinő szívességből nem jelenti a terhességet, aha... meg a rejtélyes fickó, "I shouldnt have come here" kliséjével, jéééézusom....de rosszak voltak ezek a húzások, meg még volt pár.



    Igencsak csalódott vagyok, pedig vártam, meg HB-t is bírom meg jó milf, de ha így folytatják, lendül a kasza nálam...
  • Zenszkij
    #3
    hát remélem nem lesz belőle egy új Lost :D
  • Montanosz
    #4
    nekem is tetszett))
  • MerlinW
    #5
    Bárcsak hozná a Lost minőségét:) A Lost-ot csak az szidja, aki nem értette xD
  • Zenszkij
    #6
    értettem én, csak sajnos annyi furmányos találós kérdést hagytak nyitva, hogy a végén már nem tudták hogy lezárni rendesen
  • Zenszkij
    #7
    ma kijött az új rész meglátjuk milyen :)
  • Narxis
    #8
    Nagyon jó rész volt.
  • MerlinW
    #9
    Meh...
  • Zenszkij
    #10
    szerintem is baromi jó rész volt, alakul ez
  • ldavid
    #11
    de mégis mi annyira jó benne?
    a robot gyerek még érdekess valamennyire, de a többi szerintem meglehetősen közepes.
    az meg elég hülyén fest hogy pár dolog baromi hitech, más dolgok meg kb. ott tartanak mint ma.
  • Narxis
    #12
    Sztem érdekes, hogy annyi rejtély van benne.
  • Magnum PI
    #13
    Szerintem meg pont, hogy ez a reális. Régen volt az nézet, hogy itt 2010-re minden hightech lesz meg 10km-es felhőkarcolók mindenhol, de az baromság. Nem fog fenekestől felfordulni itt minden pár évtized alatt. Folyamatos az átmenet. Most is vannak dolgok amik 50 éve is pont ugyanígy voltak, hiába adott a technológia hogy máskép legyen.

    Off:

    A Lostot ott rontották el, hogy elkezdték tudámyos irányba elvinni a közepén (idő paradoxon, teleport stb) amiből semmi nem lett csak fel kellett pörgetni az egészet. Majd megkaptuk az a lezárást amit kaptunk. Az élmény jó volt, de az emlék az már nem.
  • Zenszkij
    #14
  • grebber
    #15
    Milyen volt a 2. rész nézettsége? (Gondolom már nem 10 millás mint az elsőé)
  • Zenszkij
    #16
    7.96
  • WhiteStar
    #17
    Ahhoz képest hogy azt hittem űrscifit fogok nézni nem is olyan rossz sorozat. A második rész is tetszett.
  • Narxis
    #17
    Nagyon fain sorozat bár azért jó lenne ha erősebb lenne a mellékszál ha egyáltalán azt annak lehet nevezni( az öreg démonűző vagy mi).
  • Narxis
    #18
    Nagyon jó rész volt a tegnapi, nem szaroznak, pörögnek az események.
  • jonika1buzi
    #19
    hjklélkj
  • REALista
    #20
  • modellmaker
    #21
    Az, hogy az utolsó kettő percben történik valami, amire kíváncsi vagyok, ezért megnézem a következő részt, még nem pörgés. A harmadik részben nulla esemény volt... Komolyan mondom, jobb lenne, ha csak a kis android társadalomba történő beilleszkedéséről szólna a sorozat...
  • Narxis
    #22
    Jó lehet valakinek kicsit lassú volt az első fele de azért már a szülinapi partitól kezdve rendesen beindult a dolog.
  • Zenszkij
    #23
    Jó lesz ez, Spielberg nem balfék.
  • Borg
    #24
    Ebben a környezetben a sima forgódobos mosógép a tornacipőkkel kurvára nem volt reális...
    De az ilyen apróságokat még csak le lehetne nyelni, ha nem lenne amúgy is vontatott, és unalmas, lerágott csont történet. Egyedül a japó főnök alakít jól, csak úgy mint a helixben. Nameg ott van JackBauer vörös csaja, szal már csak azért is nézem meg a következő rész :P
  • Montanosz
    #25
    Ez a tudos csávó annyira irritáló, mint gondolom néhány diploma után, mégis ennyire naiv karaktert faragtak belőle)))
  • modellmaker
    #26
    Aha, legalább kiderült(?) pár dolog az új részben, de még mindig vontatott sztem, bár már nem annyira, mint az előző rész volt.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    De basszus, hogy mennyit kínlódtak, mire elkapták a nőt.... Meg az a helikopter minek kellett???? Értem, hogy azzal vitték el a hajóra utána, de annyira felesleges volt abba a jelenetbe...
  • cylonflatus
    #27
    Baromi irritáló. A szomszédunkban a szőke nincs ekkora naiva.
  • Narxis
    #28
    Ez tényleg gyenge sajnos, reménykedtem, hogy jobb lesz de ez így nagyon szar.
  • Zenszkij
    #29
    szerintem meg jó sorozat, vannak apróbb hibák, de majd kinövi magát
  • MerlinW
    #30
    Én is csalódott vagyok. Ha nem akarok köntörfalazni, akkor azt mondom, hogy ez egy dizniszar. Mintha egy ABC Family sorozatot néznék, de még azok is jobbak sokszor. Nálam kasza, kár érte...
  • stargatelost
    #31
    Én már a második résszel kaszáltam, semmi érdekes nem volt benne a karakterektől elkezdve a sztori klisékig. Az az egy-két frappáns kütyü meg nem ér meg 40 percet. Majd azért szóljatok, ha megszült, mi jött ki :D
  • modellmaker
    #32
    Á most nagyon úgy néz ki kivágják belőle a picsába! :D
  • Herold
    #33
    Pedig egész jó nézettséget produkál. Szerintem ki fog alakulni a sztori idővel, talán az a baja, hogy a pilot meghatározta tempó és hangulat egy kissé visszafogottabb lett.
  • Narxis
    #34
    Nem kell köntörfalazni, ez egy szar.
  • Narxis
    #35
    Valami ilyesmi az én véleményem. Nem scifi hanem scifinek néz ki...elsőre.
  • Sir Quno Jedi
    #36
    Nekem az tetszett, ahogy lerendezték a kommandósok a nyomorult robikölköt. Eddig sem volt oda az emberekért, de innen self preservation protocol activated és mehet a majd idővel hatalomátvétel/gyaksizás. :DDD Ha ilyesmiket tanítasz egy öntanuló MI-nek, le fogja vonni a megfelelő következtetéseket. Hehe. Logikus és színigaz.

    A csaj nagyfater is haláli egy figura. Családomból van példa pont ilyenre, meg amik történnek vele.

    Szal. kezd beindulni a dolog.
  • Herold
    #37
    Na ez már pilot-színvonalú rész volt. Remélem így is marad.
  • Zenszkij
    #38
    Szarxis a bánatot se érdekli a véleményed. Keress egy erős kötelet és segíts magadon meg a környezeteden :D.
  • mudvayne
    #39
    "Keress egy erős kötelet és segíts magadon meg a környezeteden" ez bizonyítja, hogy Téged nagyon is érdekel a véleménye

    még egy fail