17
  • Skyline
    #1
    Szarházi niggerek....
  • gforce9
    #2
    Nem a négerek a szarháziak, hanem azok a vezetők, akik ebből jópénzt látnak és meghozták ezt a törvényt. Ilyenfajta "emberekből" mindenhol van a világon. A fehérek között is, sőt!
  • Zombee
    #3
    Sajnos a külföldiek hiába háborognak. Ha a namíbiai illetékes minisztérium úgy gondolja, hogy vadászható, és nem különböznek a máshol élő elefántoktól, akkor úgyis az lesz, amit ők akarnak.
  • asgh
    #4
    Szvsz eleve nem a niggerek ölik az elefántokat, hanem a fehérek, vagy legalábbis ők veszik meg az agyarakat. Szal a niggerek max. annyiban szarháziak, hogy engedik a szarházi fehéreknek a vadászatot.
  • sempronius18
    #5
    Én úgy tudom, hogy a kínai piacon keresett ma már igazán az elefántagyar meg a rinocérosz szarv mert potencianövelőnek meg mit tudom én még milyen baromságnak tartják....de jaa erről is a fehérek tehetnek.
  • Richard Donkies
    #6
    Az elefántok megérettek arra, hogy eltűnjenek az evolúció süllyesztőjében.

    Ezt mondja az evolúcionista-materialista logika.
  • gforce9
    #7
    Nem, ezt te mondod.
  • Tinman #8
    7 milliárd ember él a Földön vs. 600 elefánt. Ok, a Föld teljes elefánt populációja picit nagyobb, de mennyivel is? ;-)

    A többit nem írom le, mert hátha...
  • wraithLord
    #9
    600 példány elefántból nagyon kevés. Főleg, ha ez nem egy populációt jelent. (ráadásul biztos kicsit feltupírozták a számokat a papírokon...) Ezt mindenki tudja, nyilván azokat is felvilágosították róla, akik feloldották a vadászati tilalmat.

    ...Szomorú... Ahogy az is, hogy erre van még kereslet.
  • hgaben90
    #10
    Egzotikus állat- vadászokra hol lehet vadászati engedélyt szerezni?
  • SanMaster
    #11
    Én atomot dobék az összes ilyen országra: Közel Kelet (Líbia, Szaud Arábia, Irak, Irán Afganisztán, stb.), Afrika középső része (Namíbia, Nigéria, stb.), Észak Korea. Előtte az állatokat ki kell menteni, aztán mehet az atom. Neutron bomba. Mindösszesen 244 nap és újra látogatható a terület. Ennyi!
  • nextman
    #12
    Ok valoszinuleg ugyanigy atomot dobnanak rad.
  • Zombee
    #13
    És az a szép, hogy ezektől még ki is telik. :)
  • fonak
    #14
    Nem hatékony a neutronbomba ilyesmire.
  • BladeW
    #15
    Kezdesz wmiki-vé válni.
  • Vol Jin
    #16
    Szerintem meg már úgy született.
  • bmw
    #17
    De igaza van....

    Seregnek bevonulni es megritkitani Oket is mert mar sokan vannak...
    Mennyi sotet nep van afrikaban... bar mashol is...