26
The Settlers: Kingdoms of Anteria
  • Agamemnon
    #1
    A Ubisoft The Settlers: Kingdoms of Anteria címmel folytatja népszerű sorozatát - PC-n. A Ubisoft egyik első sikercíme volt a The Settlers, mely igazából a második résszel robbant be a köztudatba. A telepesek kalandjait felügyelő és irányító stratégiák örömmel vetették bele magukat a játékba, mely első felbukkanása óta számos folytatást élt meg. A francia kiadó az éjszaka folyamán pedig leleplezte a franchise következő részét, mely csak PC-re jelenik meg.

    A The Settlers: Kingdoms of Antaria folytatja a kitaposott utat és a megszokott játékmenetet követi majd. Sajnos ennél többet nem tudhattunk meg, de az már eleve jó hír, hogy PC-exkluzív lesz az alkotás. A megjelenésről azonban még nincs hír.

    Forrás: SG
  • Agamemnon
    #2
    A videó meg lemaradt:
    http://www.youtube.com/embed/dV8G36XwCPs

  • Coolfire
    #3
    Nem jön be a hősök miatt.Ez már nem settlers.Órákig elnézegettem őket,ahogy szorgoskodtak,utána jól feltápolt sereggel lezúztam mindenkit.A hősökkel tönkreteszik...
  • Agamemnon
    #4
    Olyan játékokat már nem sokat készítenek szerintem. Kinek van ma már ideje arra, hogy egy pályát játsszon egy hétig? A mai játékoknál már a teljes hadjárat nem tart ki egy hétig, nem hogy egyetlen nagyobb pálya :(
    Felgyorsult a világ, a játékok az emberek... nem mondom, hogy ez jó vagy rossz, egyszerűen ez van.
    A hősök meg segítenek a játékosoknak azonosulni a játékkal, beleélni magukat, vagy valami hasonló.
    Én mindegyik Settlers-el játszottam, így ennek is adok egy esélyt :)
  • Overburner
    #5
    Még mai napig előszoktam venni a Settlers 2-t :D Az a best.
  • Narxis
    #6
    Ez nem Settlers, ez egy vicc.
  • MerlinW
    #7
    Ezért van mindegyikben skimrish mód. A 7. részben is indítottál egyet a legkönnyebb ellenféllel amit levertél 10 katonával, aztán építgetted a birodalmadat amíg jólesett / volt ásvány a földben.
  • Dizson
    #8
    Nem teljesen értem. Ha nem újítanának, akkor meg az lenne a baj, mivel unalmas lenne. Mindig kell valami változatosság. Csak a grafika miatt, ma már biztos nem próbálnák ki játékot. (Na jó azért egy régebbi settlers HD, remakkel szívesen játszanék, mert a hangulat fenomális volt, de csak a 4-ig bezárólag)
  • Herold
    #9
    Egyetértek. Ha nem látnám a címet, azt hinném a videó alapján, hogy valami 12-egy-tucat MMORPG.
  • Caliph
    #10
    akkor a 10. évados kiadás a settlers 2ből neked való,magyarul,vikings kiegészítővel is:D

  • Molnibalage
    #11
    Pedig totálisan pre "szkriptelt" sajnos. Arany nélkül nem lehet győzni, akinél az arany, az győz. A S3 és S4 nem tűnt rossznak, de anno gépem nem volt hozzá, ma meg már sanszosan nem futtathatóak vagy röhögnék a béna MI-n.
  • Molnibalage
    #12
    Mennyire szabták át a játékmenetet és pályákat?
  • Molnibalage
    #13
    Mert az eredeti SII-ben pl. olyan játékmenetbeli hiányosságok voltak, hogy ihaj. Pl. hogyan támadhattál meg másik szigeten levő ellenfelet?
  • Botond #14
    Egy az egyben ugyanaz. De én nem emlékszem ilyenekre.
  • Molnibalage
    #15
    Hát, akkor sajnos szerintem semmit sem ér.
  • donatus13
    #16
    csónakkal....
  • Molnibalage
    #17
    Az az eredeti S2-ben csak 4 osztás távolságban épülhetett és a túlparnak is a te határodhoz kellett tartozni..
  • Caliph
    #18
    játékmenet ugyanaz mint volt,de sehol nem ütköztem olyan gondba hogy ne tudtam volna megtámadni valakit. Simán végigvihető a campaign
  • Caliph
    #19
    továbbá van kikötő épület,hajógyár. Ha van hajód felszerelheted expedicíóhoz,és a pálya más fix kikötő helyein helyőrséget lehet létrehozni. A hajók automatikusan szállítják a kikötők között a szükséges dolgokat. Pl van olyan pálya ahol a szén az arany és a réz is 3 különböző szigeten van amikre helyőrséget kell felhúzni hogy ki tudd temelni ezeket
  • Molnibalage
    #20
    Szóval még sosem volt olyan, hogy az összes kikőtre létesítése alkalmas hely fogalt volt?
  • Caliph
    #21
    azon a pályán pl amit irtam,hogy a nyersanyagok külön szigeten vannak nem költözött be az ellen,erre figyeltek a tervezők. Olyan már volt hogy befoglalt egy kikötőt és a fél pályát megkerülve tudtam csak támadni.
    De olyan is volt hogy sikerült a háta mögé helyőrséget létrehozni és a gyengén védett oldalról felélni a területei nagy részét
  • Agamemnon
    #22
    A hivatalos honlap: http://www.thesettlers.com/ bár sokminden még nincs rajta :)
  • Agamemnon
    #23
    Az első képek az új The Settlers-részből :

    Megjelentek a neten az első képek a The Settlers - Kingdoms of Anteria címet kapott folytatásból. Korábban már beszámoltunk arról, hogy folytatást kap a népszerű The Settlers-sorozat. A Kingdoms of Anteria címet kapott epizódra viszonylag kevés figyelem irányul, hiszen a Ubisoft is az Assassin's Creed és Rainbow Six franchise-okra hegyezi ki prezentációit. Ennek ellenére érdemes figyelemmel követni a projekt alakulását és ma meg is jelentek hozzá az első, hivatalos képek is.

    Közben pedig az is kiderült, hogy a friss epizód változtat a játékmeneten és a megszokott városmenedzselős-építkezős vonalat megbolondították egy kis akció-stratégiai szállal. Ez annyit jelent, hogy miközben építgetjük az épületeket és terjeszkedünk, addig az esetlegesen felbukkant ellenfeleinket is mi verjük le. Ehhez kiválasztjuk a hősünket, majd a csapat élén egy taktikai mezőn csapunk össze a területünkre tévedt szerencsétlenekkel. A The Settlers - Kingdoms of Anteria béta-tesztelése hamarosan elkezdődik.

    Forrás SG. http://sg.hu/cikkek/107036/az-elso-kepek-az-uj-the-settlers-reszbol







  • Agamemnon
    #24
    VIP accesses (via closed beta key redemption) will be available from the 16th September 2014.
  • Agamemnon
    #25
    A projectet eltörölték, és lesz helyette Champions of Anteria...


  • Botond #26