13
  • mikike
    #1
    :0 dehát a szent tudomány hogyan tévedhet, ha bizonyítékokon alapszik?
  • emberz
    #2
    Mert aztán az a szent vallás olyan nagyon tévedhetetlen, igaz, mikike? Meg a pedofil papok olyan észvesztően őszinték, mi, mikike? Meg a világ megismerésének vágya olyan ordenáré nagy, eredendő bűn, igaz, mikike? De a nepotizmus, a korrupció, a megrontás, meg a hozzád hasonlók műveletlenül és ostobán tartása, az bezzeg nem bűn, nemdebár, mikike?
  • 0Fritz0
    #3
    Szerencsére a vallás még mindig ott van a civilizált népeknek.

  • gforce9
    #4
    Mindig van olyan kutató vagy kutatócsoport, amelyik túlzottan vágyik az elismerésre és azelőtt publikál túlzott bizonyossággal, amikor még nincs megerősítve a dolog. Ilyen volt annó a fénynél gyorsabb neutrínók esete. Mondjuk ott az elején már lehetett sejteni, hogy valamit nagyon elcseszhettek. Itt még megerősítésre kerülhet. Majd kiderül. :)
  • immovable
    #5
    Egy ilyen emberrel sosem vitatkozz.

    http://forum.szkeptikus.hu/viewtopic.php?p=7791
  • gforce9
    #6
    Úristen beleolvastam a linkedbe... bár ne tettem volna. Általános iskola alatti szinten jár. :S
  • Lunki88
    #7
    Köszi! Már rég nevettem ilyen jót. :)
  • KopaszIsten
    #8
    Hú, én is beleolvastam. Ez a wmiki teljesen visszamaradott (tök hülye).
  • Lucy in the Sky
    #9
    Továbbá mára élő legenda, a magyar internet faszhelikoptere, mindig meglep, hogy vannak még olyanok, akik nem ismerik, és általa sikerül átélniük életük legnagyobb facepalm-élményét. Azért akármekkora vallási fanatikus gyökér szerencsétlen, elismerésre méltó a kitartása :)
  • Molnibalage
    #10
    Amikor a hülyeség kitartással párosul. Nem lenne súlyos eset, ha ekkora baromnak nem lehetne gyereke. Szerinted mire fogja tanítani az az idióta őket...?
  • Vol Jin
    #11
    Jesszumpepi!

    Ez a Wmiki olyan hülye, hogy nem érti a párolgás és a forrás közötti különbséget, és akárhányszor elmagyarázzák neki úgy, hogy azt egy tíz éves gyerek is megértse, de ő ennek ellenére fel sem fogja, és ismételgeti a hülye kérdését, és hozzáteszi, hogy nem kapott választ. Ez a Wmiki nagyon sötét. Az pedig a legtragikusabb, hogy ezeket a kritikus minősítéseket olvasva arra tud csak gondolni, hogy őt az elvei miatt támadják, és nem azért nevezik hülyének, mert tényleg az, hanem csak a gonosz indít ellene támadást.
  • ostoros
    #12
    Ti még foglalkoztok Wmikivel? Nem érdemes. Csak energia pazarlás.
  • Zero 7th
    #13
    Ez nem kitartás, ez kényszeresség. Csak egy másik tünet, semmi irigylésre vagy elismerésre méltó nincs benne, mint ahogy a taknyos orrban sincs.