38
Lara Croft and the Temple of Osiris
  • TBTPumpa
    #1
    Nem sokkal a Microsoft E3-as konferenciája után bejelentésre került a Lara Croft and the Guardian of Light játék folytatása is, mely a Lara Croft and the Temple of Osiris címet viseli.

    Bejelentő videó:


    Interjú + Gameplay videó:


    Képek a játékból:







    Hivatalos sajtóközlemény:
    Lara Croft and the Temple of Osiris a kritikusok által is elismert Crystal Dynamics alkotásának, a Lara Croft and the Guardian of Light folytatása. A kaland Egyiptom sivatagainak mélyén zajlik, ahol nemrégiben fedezték fel Széth egyik templomát. Széth, a káosz istene egykor egész Egyiptomot uralta, miután megölte fivérét, Oziriszt, és a többi istent rabszolgaságra ítélte. Mikor Egyiptomot már kevésnek ítélte, a holtak földjén sereget próbált toborozni, amivel az egész világot meghódíthatja, ám eltűnt és soha sem tért vissza.

    Lara Croft, a híres felfedező úgy gondolta, hogy ő lesz az első, aki megérkezik a templomhoz, ám Carter Bell, a feltörekvő régész megelőzte. Mindketten azt remélték, hogy megtalálják Ozirisz mitikus jogarát, ám olyat fedeztek fel, amire nem számítottak.

    A templom egy börtön volt Hórusz és Ízisz, az utolsó régi istenek számára, akiket Széth nem uralt. A jogart meglátva Carter egyből magához vette, ezzel aktiválva egy csapdát, amely Hóruszt és Íziszt tartotta fogva. Ez a mozdulat Larát és Cartert egyből halálra ítélte. Hórusz és Ízisz kiszabadulva több ezer éves fogságukból, a jogar birtokában, megígérte Larának és Carternek, hogy segítenek feléleszteni Oziriszt, az egyetlen istent, aki képes őket megmenteni az ítélet elől, és az egyetlen, kinek ereje talán képes legyőzni Széthet. Közös céljuk, hogy megtalálják Ozirisz maradványait, és megakadályozzák Széth visszatérését, egy csapattá kovácsolja őket.

    Klasszikus árkádakció:
    Négy játékos kooperatív multiplayer. Míg te Laraként játszol, a barátaid átvehetik Carter, Ízisz és Hórusz szerepét, a teljesen kooperatív sztori módban - offline és online támogatás

    Versengés:
    Küzdj barátaid ellen a magasabb pont eléréséért, fegyverek feloldásáért és relikviákért, melyek erősítik karakteredet. Együttműködnél velük, vagy inkább feláldoznád őket a jobb pontokért?

    Nextgen élmény:
    Elképesztő látvány, töltési idők nélkül, felfedezhető relikviák és fegyverek százaival.

    Megjelenés: várhatóan 2014-ben!
    Platformok: PC, PS4, Xbox One


    Forrás: TombRaiders.hu
  • TBTPumpa
    #2
    Újabb interjú és gameplay:
  • yalagerd
    #3
    Sziasztok!

    ELTE-s hallgató vagyok, akinek van kedve tájakat pontozni és értékelni, kitöltené nekem azt a tesztet? :) Érdekes lesz ;) Köszönöm előre is!


    https://docs.google.com/forms/d/1Mk3zUZDzuU-HVgaWp-2nVNKBMj98ThIAfIaroaoU6kw/viewform?usp=send_form
  • MerlinW
    #4
    Egyrészt azt hiszem van erre topik. Másrészt mégis mi a f*sz köze van ennek a játékhoz? Ezért kár volt ideregisztrálnod.
  • TBTPumpa
    #5
    Érkezett néhány friss kép a játékból!
  • TBTPumpa
    #6
    Amazon szerint december elsején érkezik a játék!
  • TBTPumpa
    #7
    Avagy mégsem. A mai napon hivatalosan is bejelentették: december 9.-én érkezik a játék!

    Steam adatlap
  • TBTPumpa
    #8
    Videóáradat:





  • TBTPumpa
    #9
    Gold verzió is érkezik a játékból:


    A Season Pass-hoz járó Hitman Pack DLC:

  • TBTPumpa
    #10
    Hitman DLC Pack tartalma nagyobb méretben:
  • TBTPumpa
    #11
    Boltonként más és más előrendelői ajándékok járnak!
    De gondolom a Season Pass-hoz mindegyik jár.

    Amazon.com - Deus Ex Pack:


    Steam - Hitman Pack:


    Gamestop - Tomb Raider Legend Pack:


    Ebből talán csak a Hitman Pack tetszik, ott eltalálták az öltözékeket + bőrnacis Lara.
  • Evoluti0N
    #12
    Addig jó, ameddig tartják a Square Enix szokást és csak olyan DLC-ket adnak ki, amikre nem érdemes pénzt kiadni.
  • TBTPumpa
    #13
    Új térképeket/tombokat, fegyvereket és ruhákat ígérnek DLC-kként. Talán érdemes lesz majd behúzni a Season Pass-t.
    Nekem ez a Hitman stílusú Lara baromira bejön! Nagyon eltalálták!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.08.08. 21:30:31
  • TBTPumpa
    #14
    Live stream
  • TBTPumpa
    #15
    Kis reklám, annak aki előre szeretné beszerezni jóáron:
    Lara Croft and the Temple of Osiris: 3200Ft
    Lara Croft and the Temple Of Osiris + Season Pass: 4000Ft


    Angol nyelvű előrendelői verziók (tehát a Hitman DLC Pack is jár hozzá). Nem orosz cuccok - lévén Oroszban még nem vásárolható meg a játék és angol forrásból származó kulcsokról van szó
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.08.11. 10:28:48
  • grebber
    #16
    4 pack 2800-ért/fő megéri.De inkább majd ezt is mint a másikat 1k körül veszem.
  • TBTPumpa
    #17
    Igen, csak abban nincs Season Pass.
    A Season Pass előreláthatólag 6 skint, 3 tomb-ot és 3 challenge map-ot fog tartalmazni. Durva, hogy még 4 hónap van hátra a megjelenésig, de már most tudni, hogy milyen tartalmak érkeznek a megjelenés után. Kivágott tartalmak ezek, nem kiegészítők!
  • grebber
    #18
    Engem hidegen hagy minden kieg.Mire megveszem akkorra úgyis már a nonplusszultra mindent bele verzió lesz 1k.
    Még az előzőt sem játszottam végig amúgy se.
  • TBTPumpa
    #19
    Pedig korrekt kis játék és már magyarítás is van hozzá. Úgyhogy ideje lesz, hogy végigjátszd.
  • TBTPumpa
    #20
    My body is ready:
  • Evoluti0N
    #21
    Cöcöcö! Nem támogatod a TR-t bojkottálókat.
  • TBTPumpa
    #22
    Persze, mert én igazi Lara fan vagyok (oh, wait).
    Amúgy meg tetszett az előző játék (és eddig ez is) és most tudtam szerezni viszonylag jó áron.
    Ha 1-2 nappal előbb elértem volna az Amazon-os srácot, akkor semmi baj nem lett volna, de csak most került rá sor és így úgy tűnik, mintha most direkt dacból és epéniszből vettem volna meg, pedig ezt már múlt hét pénteken lebeszéltem az illetékesssel, csak hétvégén nem volt elérhető. Tegnap tudtuk intézni, de tegnap pont ilyen szarul jött ki a dolog, mert a Microsoft beleszart a pénztárgépbe (beszólás a Trópusi Vihar című filmből).

    És azért, mert a nagy játék folytatása nemjön PC-re, még nem fogok ebből kjimaradni, csak azért, mert egy rakás gyerek sérdődöttet akar játszani.
    Nekem sem tetszik a Microsoft döntése, de bármit is csinálunk, nem fog változni a helyzet.Ebből meg nem akarok kimaradni, mert az előző rész is tetszett - és nem is volt drága ez a vétel.

    A játékipar soha sem a szórakoztatásról és a játékosok iránti megfelelésről szólt, hanem csakis a pénzről. Csak ezt régebben még tudták leplezni marhajó alkotásokkal. Ma már nagyon kevés a jó és említésre való alkotás. Egyre több viszont a játékfelhozatal. Átlátszóbb a dolog és nyílvánvalóbb, hogy a játékosok lehúzása a cél. Csak anno valami kis "értéket" kaptál a pénzedért, ma már egy tucat unalmas szart, ami mögött egy baromi jól és ügyesen felépített marketing húzódik.
    Ez a játékipar sajnos. Nekem sem tetszik ez a pénzéhes hozzáállás, ezért is fogok a jövőben kevesebbet költeni eredeti játékra.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.08.13. 08:49:58
  • TBTPumpa
    #23
    Új trailer:


    Jó lesz ez nektek PC és PS 4 tulajok! Ennyit érdemlünk.
  • TBTPumpa
    #24
    Rajongói kép, de akár hivatalos is lehetne:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.09.27. 09:56:10
  • TBTPumpa
    #25
    Új hivatalos videó érkezett:
  • TBTPumpa
    #26
    Új videó:


    3 hét múlva megjelenés!
  • TBTPumpa
    #27
    Aranylemezre került a játék!
  • TBTPumpa
    #28
    Az első 90 perc.
    Elég szépen kipofozták a játékot (grafikára értem).
  • TBTPumpa
    #29
  • grebber
    #30
    Lassan megjelenik de gamersgate még nem adott serialt :(
  • TBTPumpa
    #31
    Lassan már küldeniük kéne. Hétfőn már preload lesz. Kedd este (19-kor) pedig megjelenik a játék (Steam unlock).
  • MerlinW
    #32
    Csak azon csodálkozom, hogy a videó megtekintéséért nem kérnek pénzt...
  • grebber
    #33
    Annyi fejlődés van a korábbihoz képest hogy pirosan megjelent a game neve mögött ,hogy unused serial. ami igaz ,mert még azt nem is adtak.
  • TBTPumpa
    #34
    LOL
    Előrébb hozták a megjelenést?
    Már előtölthető Steam-en és hétfő estét írja megjelenési dátumnak (december 8. - 19:00). WTF

    3280MB-ot tölt le. Ez nagyon baráti méret, így 2014 végén.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.12.05. 19:27:23
  • TBTPumpa
    #35
    Befutott a launch trailer:
  • grebber
    #36
    A gamersgate nem kapkodja el a serialok kiosztását azt is biztos.
  • kutyakiki81
    #37
    Xbox One ingame videók
  • MerlinW
    #38
    Végigjátszottam, jó volt nagyon. Sokkal jobb, mint az előző (ami mondjuk el sem indul, mióta VGA-t cseréltem:)).