11
Beasts Of Prey
  • Ironman2
    #1
    Beasts of Prey az Octagon Interactive MMOFPS survival játéka!

    Steam oldal

  • Ironman2
    #2
    Ez király,csak még a grafikát kéne rendberakni,de nagyon!
  • Krusade
    #3
    hát ez jobb mint Stomping Land. grafika igaz nem valami hűdejó, de elfogadható szerintem.:D
  • Fpocok
    #4
    Az ilyen pre-alpha baromságokat ingyért kéne szórni, aztán ha már átkerül bétába mondjuk, akkor kérni érte pénzt.
  • Ironman2
    #5
    7 Days is így kezdődött,gondolom ezután pakolják fel az effekteket
  • Since
    #6
    Valakinek megvan a játék? Vélemémy?
  • Vándorr
    #7
    Nekem megvan, most fogok játszani vele először igazán, és magyar nyelvű streamet fogok adni belőle itt: http://www.twitch.tv/ryan626hu

    Utólag is visszatekinthető! (http://www.twitch.tv/ryan626hu/profile/past_broadcasts)
  • Vándorr
    #8
    közel 10 órányi játék után a véleményem pozitív. A grafika nem éri el a stomping lands szintjét, de tartalmilag összehasonlíthatatlanul jobb.
    Van offical PvE és PvP szerver, ahova bárki felcsatlakozhat, de indítható privát szerver is. Guild rendszer is van benne, ezt sajnos nem tudtam kipróbálni. Ahogy láttam az alapanyag szükségletet, egy normális bázis kiépítése nem egy emberes meló. Persze megoldható, de akkor sok óra fa és kő farmolással megy el.
    Itt-ott előfodul bug (pl kő kitermeléskor eltűnik a maradék egy idő után), nincs wiki és rendes leírás a cuccokról.
    Komolyabb épületeket nem húztam fel, csak 1-2 alap dolgot tudtam kipróbálni. De láttam igen jól kinéző bázisokat.
  • Since
    #9
    Végülis megvettem és nagyon tetszik, csak egyedül baromi unalmas illetve kevés a content, és ugye vannak bugok is. Ha van kedved játszhatnánk valamikor együtt.
  • Totyamaster
    #10
    szia nekem meg van a játék de egyedül én is unom egy idő után kelene csinálni magyar Beasts Of Prey facebook és weblapot ! Rengetegen nem ismerik a gamet.idővel servert
  • Ironman2
    #11
    Én is kipróbáltam tegnap,igaz nem eredetiben :))) Akinek kell link,dobjon privit! Végre van wirág verzió!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2014.09.28. 13:22:31