8
Kalozos sandbox, roguelike
  • DarkHorSe
    #1
    A jatek korai hozzaferessel erheto el steamen, egy kalozkapitanyt iranyithatunk benne. Utazasaink kozben sajat kalozhajot epithetunk, uj tagokat toborozhatunk, a karakterek szinteket lepnek es ugy fejlodnek. Jelenlegi verizoban elegge sok a bug, ami frusztralo lehet, remelhetoleg ezeket majd javitani fogjak.

    Gameplay video

  • SötétBarom
    #2
    Erősen fasza így a videó alapján :D
  • sirpalee
    #3
    Van coop?
  • DarkHorSe
    #4
    Jelenleg nincs benne coop, se multiplayer.
  • Zero 7th
    #5
    Ennek próbáltam valami alfáját vagy fél éve, akkor még játszhatatlan volt. Egyáltalán semmi balansz nem volt, bármi, amivel találkoztam, azonnal megölte az egész legénységem. :P 10-15 nekifutás után túl sok lett a funból. :)
  • DarkHorSe
    #6
    Hat en ilyet most nem tapasztaltam, az elejen nehez tud lenni az lehet. Sokat kell betolteni, meg remenykedni hogy vmi leutheto dolgot ad ellenfelkent, de azert nem lehetetlen boldogulni. Inkabb a egy rossz mentes vagy random halal ami idegesito tud lenni.
  • sirpalee
    #7
    Kár. :( Akkor nemkell... Haverokkal poén lett volna kalózkodni, de egyedül az ilyen uncsi.
  • twi452
    #8
    Júli 5-én kiadják az 1.0-t
    addig már nem kerül be semmi nagy horderejű csak mindent összeraknak, hogy pöpec legyen a "végleges"

    steam-en lehet olvasni, hogy ezért nem fog bekerülni pár előre tervezett dolog az 1.0-ba de utána folyamatosan dolgoznak majd rajta és beteszik azokat is

    van szó a multiról is
    nem lesz 1.0-ban
    után a community döntheti el, hogy mi legyen

    1.
    gyakorlatilag újraírják és be fog kerülni egy rendes co-op multi
    ez azt jelenti, hogy kb 2 hónapig semmilyen update nem jön mert ezzel fognak foglalkozni kizárólag

    2.
    összedobnak valamit kb 2 hét alatt de az nem lesz igazi co-op játékélmény

    a hír és a többi cucc
    Launch on JULY FIFTH, and features that will make it in POST launch.