10
  • BrockSamson
    #1
    Világ hipszterjei, egyesüljetek!
  • Linkout
    #2
    A beats sose volt szimpatikus.
  • kvp
    #3
    Nem rendelkeznek kulonosebben semmilyen olyan technologiaval ami kiemelkedove tenne oket a tobbi gyartoval szemben, de nepszeruek. Nem tudom, hogy egy apple felvasarlas utan ez a nepszeruseg megmaradna-e. Technologia szempontjabol biztosan nem szorul a cegre az apple, de streaming rendszeruk is van mar es az is jobb mint a beats-e.
  • Linkout
    #4
    Nem tudom, A beats mitől lett hirtelen ennyire menő? Simán lenyomta az olyan neveket, mint a KOSS, Senheiser, Sony kb egyik napról a másikra. Nem kötözködésből, csak nem tudom, hogy ez milyen termék valójában. Jó termék és rájött, hogy drágán kell adnia, rossz termék de rájött, hogy drágán kell adnia vagy kiemelkedően jó termék, ami olcsó is a minőségéhez képest? Hová kell sorolni a beats füleseket?
  • Bagoly81
    #5
    egy szoftveresen eq zott csoda, amiben én semmi jót nem gondolok, a jó anyaghasználat jellemzi.
  • Tikal #6
    szar és drágán adják, Dr. Dre van mögötte, meg jó sok reklám, ezért megy mint a cukor
  • gyualmighty
    #7
    Lehet h draga,de egyaltalan nem szar!! Nekem van egy a "studio" meg az elso szeriabol...es azt kell h modjam a legjobb fules a piacon,nyilvan aki azt mondja h szar az csak kotoszkodesbol mondja,vagy mert meg soha nem probalta vagy azert mert nincs neki!!!
  • gyualmighty
    #8
    Jo termek es rajott h dragan adja...de nem hibaztatom, mert nagyon jo termek
  • qetuol
    #9
    Pont jó az almának, hisz agyonhájpolt, dizájnos, basszust túlszaturáló, igénytelen hangzású termék :) (hacsak nem valaki kizárólag dnb-t hallgat meg reppet)
  • BrockSamson
    #10
    A Beats egy kozepkategorias termek, felso kategorias arral, a hangzasa pedig a mai trendeknek megfeleloen eros basszusra van belove, igy elektornikus es hip-hop zenehez megfelelo lehet, de jazz, blues, rock, metal vagy klasszikus zeneknel nalam erosen elverzett.