10
  • norbi4567
    #1
    És a beépített szenzorok mit szólnának ahhoz ha odab@szok neki a klopfolóval?
  • kjhun
    #2
    Nyekk.

    Acél, nem lett volna jobb fa helyett? Az bírja az ütést/csapást/vágást is.
  • Nulla7
    #3
    Ejj, de kibaszottul ráérnek ezek az olaszok...
  • Runo
    #4
    Ez megint ilyen "felvágós" cucc :P
  • Ender Wiggin #5
    kjhun: a fa is bírja. a mérleg és az elektronika a gyenge pont, az meg mindegy, hogy acélban vagy fában van, biztos nem bírja, ha ütlegelik. ez is csak egy baromság, aminek inkább csak az a célja, hogy az okostelefon nékülözhetetlenségéről győzködjön...
  • endrev
    #6
    Zseniális. :) Csak aztán strapabíró legyen...

    Ender, az okostelefonos csatlakoztathatóság opció, és igazából semmi értelme, csak a platform nyújtja. Úgyhogy nem győzköd senki semmiről, le lehet tenni a paranoiát.
  • Ender Wiggin #7
    ne mondd már., akkkor miért opció egyáltalán? miért nem jó egy konyai mérleg, amin mellesleg vágni is lehet? miért merül fel egyáltalán? manapság szinte már a vécédeszkában is van okostelefon csatlakoztathatóság. ahogy az is, hogy rági formátumú telókat egyre nehezebb találni, szinte senki sem gyártja már. mert már a kisgyerekektől kexdve mindenki okostelefont akar. ez is paranoia?
  • Tinman #8
    Szeletelj acél vágódeszkán... aztán veheted meg a ledes késélező készletet is. -.-
  • Moha Mahnian
    #9
    Főleg, hogy sokan azt hiszik, ha nincs érintőképernyője, akkor nem is okos a telefon.

    Pl unokatesómnak Samsung E2550-es készüléke van, nekem Samsung Champom. Váltig állítja, hogy nem okosteló, amire azt mondtam, hogy akkor az enyém se az! (Hardver szintjén szinte csak a kijelző tér el. Mondjuk, most nézem, neki Bada OS van, nekem meg TouchWiz.)
  • culas25hc
    #10
    Nem rossz dolgok az okostelefonok, de mégis mi a halálra jó, hogy szinkronizálom a telefonnal azt, hány deka fokhagymát vágtam össze???