25
Secrets of Grindea
  • Ironman2
    #1
    Akció RPG játék Zelda stílusban! Ráadásul 4-en is lehet tolni co-opban!
    Van benne minden jóság,karakterfejlesztés,farmolás,craftolás,kalandozás!
    Igaz még ez is early acces stádiumban van,de engem már most megfogott!

    HONLAP

  • Vincentcloud
    #2
    A neve miatt kíváncsi vagyok rá :D
  • Myselor
    #3
    http://www.rlslog.net/secrets-of-grindea-v0-56g-cracked-3dm/
  • PeeTeR
    #4
    amiben craft meg loot van az teged mindig megfog ;p
  • Ironman2
    #5
    jaja!
  • PeeTeR
    #6
    ha talalsz mukodo viragfoldi verziot akkor spoilerezz egy linket pls mert rlslog -os verzio nekem nem hajlando indulni
  • Ironman2
    #7
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    torrent:

    http://bbs.3dmgame.com/forum.php?mod=attachment&aid=MjkzMDI4MHw0MzI1YWY3YnwxMzk3ODQ1MDU5fDUzMTg3NTd8NDI3OTQ0NQ%3D%3D

    letöltés:

    http://pan.baidu.com/s/1bnirnXX

  • Ironman2
    #8
    Nekem elindul!

    Kell hozzá a net framework 4.0 minimum! Meg a Microsoft XNA Framework 4.0 is!
  • Myselor
    #9
    megy simán a játék játszottam vele 1-2 órát tök jó szerintem:)
  • PeeTeR
    #10
    minden fent van -.-
    annyi tortenik, hogy konkretan semmi. probalom elinditani es loop
  • Myselor
    #11
    na végigvittem a játékot.kellemes volt nagyon ^^
  • DarkHorSe
    #12
    Microsoft XNA Framework 4.0 en ezt felraktam es mukodik, addig nekem se indult
  • PeeTeR
    #13
    igen en is azt hittem hogy fent van de nem volt. megy rendessen, asszonnyal coop -ba okorkodunk :D jopofa, aranyos kis jatek
  • DarkHorSe
    #14
    Ugye ott van vege, hogy visszaviszem az amulettet es ennyi?
  • Myselor
    #15
    igen ott.de nem is lehet leadni a küldit már.:)
  • DarkHorSe
    #16
    Igen, hat utobbi idok egyik legelvezetesebb jateka szamomra. Szerintem ujra vegig is viszem valami varazslo karival.
  • Myselor
    #17
    szerintem is tök jó volt,de ugye ez még csak a béta,ennél sokkal több lesz a teljes játék.:))
  • DarkHorSe
    #18
    Persze, mondjuk meglatjuk mi lesz belole. Mindent el lehet rontani, ebbe azert latszik sok energia van es egesz jol osszeraktak.
  • Myselor
    #19
    jaja.kiváncsi leszek én is bár azt nem értem hogy a ruhákat miért nem tették láthatóvá a karakteren.jobban tetszene xd igen valamiért mániám a dolog sokkal jobban élvezem de hát na:)
  • DarkHorSe
    #20
    Ja, egyedul a sapka latszik, de azt is ki lehet kapcsolni. Volt az a zold kis noveny, azt nem tudtam sehogy sem megnoveszteni, utogettem akkor meg csak vmi fura hangot adott. Talan 1 kincset nem talaltam meg:P
  • Myselor
    #21
    jaja,sajna .amúgy én se tudtam rájönni a zöld növényre.és 2 ládát nemtudtam kinyitni,egyik zöld növényes volt a másik a tök erdőben volt de oda meg nem lehetett eljutni :)
  • DarkHorSe
    #22
    Igen, nalam nagyon sok ilyen erdoben levo dolog volt amit nem tudtam megszerezni. Meg a kisebb patakokon sem tudtam atmenni. Red slime az arenaban? Azt nem birtam megolni, egyedul ami hianyzott nekem (nagyon) az vmi elet tolti poti/skill
  • Myselor
    #23
    jah tényleg ott is voltak ilyen cuccok.hát arénába már nem mentem vissza challengeket tolni.szóval nem tom az milyen.egyébként jah tényleg hiányzott az élet töltö cuci
  • Negritis
    #24
    valaki próbálta az early access verziót?
    mennyiben másabb mint a demo? mer én anno belenéztem a demoba de nem aknáztam ki maxra
  • Negritis
    #25