13
Intenzív 2D-s túlélős.
  • Aquir
    #1
    Risk of Rain.

    Ez egy kemény játék:) Az lények egyre erősebbek lesznek az eltelt percekkel (jobb felső számláló), úgyhogy minél előbb össze kell gyűjteni a dolgokat (a lelőtt lények utáni pénzből) és megtalálni a teleportot a következő világba, az egész egyre intenzívebb lesz.

    Minden karakter rendelkezik különböző 4-féle támadással (képernyőn lent), amiken (többnyire) cooldown van, ezért jól kell időzíteni azokat.

    Több mint száz (unlockolható) tárgy közül lehet találni egyet a ládákban (többnyire Random módon), ezek hatása folyamatosan egymásra halmozódik, így minden menetben kissé más képességekkel rendelkezel. A vége már kész őrültekháza :) A zene meg nagyon hangulatos. Jobb teljes képernyőre rakni.

  • Aquir
    #2
    Karakterek: mindegyik kicsit más stratégiát igényel.




    Ennyi item van: (pontosabban "csak" száz)

  • Aquir
    #3
    Végül pedig a történet: Egy többrészes rakományokat szállító űrhajó rejtélyes módon lezuhan. Az általunk irányított karakter az egyetlen túlélő, aki ellenséges létformákkal teli bolygón találja magát, útja során megtalálja a rakomány széthullott részleteit, és megkísérel visszatalálni az űrhajó még működő részéhez.
  • Molnibalage
    #4
    A zenéjét nem lehet leszedni? Nagyon fasza.
  • Dzsini
    #5
    4 petákért a tied
  • Molnibalage
    #6
    Köszi.
  • SimaSuna #7
    Risk of Rain Soundtrack in YT...
  • Aquir
    #8
    Mostanra sikerült minden karaktert unlockolni, és nehezebb teljesítések miatt pár item még mindig várat magára :)

    Igazából a játék egyszerű logikája miatt nem gondoltam volna, hogy ennyire eredményes tud lenni, főleg az fogott meg hogy mennyire más játékmódot igényelnek a karakterek.
  • Zero 7th
    #9
    Hát én ehhez béna vagyok. :D 3.-4. map környékén mindig beledöglök a rambózásba. Jobban meg akarom ölni a sok kis gecit, mint amennyire életben akarok maradni, és feszt kinyíratom magam.

    Warez verzió, egy csomó dolog unlockolva volt már, de bányászom, robotom meg ninjám az nincs még meg.

    Multi valaki esetleg?
  • Aquir
    #10
    Elég keményen kell tartani az iramot, és akkor sem mindig garantált hogy eljutsz Providence-ig :) A keményebb achievementek tényleg nehezek, most egy kicsit szüneteltetem. A készítők szerint lesznek artifactek is egy updateben amik megváltoztathatják a játékmenetet.
  • Zero 7th
    #11
    Na igen, mindig a szar tárgyimra fogom én is. A játék is erre biztat sűrűn a kis egysorosaival. :P :D

    Mondjuk azt hiszem, hogy addig köt le, amíg végig nem csinálom, úgyhogy annyira nem baj, hogy még foglalkoztat.
  • Zero 7th
    #12
    Na végre sikerült... Párszor azért buktam be, mert a végén nem vettem észre, hogy másik gombot kell nyomni a teleportnál, és csináltam a pályákat körbe-körbe míg meg nem döglöttem. :P

    Multi valaki...? :)
  • bela555
    #13
    Risk of Rain steam gift érdekel valakit?
    1 db TF2 vagy CS:GO láda kulcsért adom.