118
logo.png
  • tutituti
    #1
    A méltán híres Battlefield 2 megjelenése után egy csapat modder úgy gondolta,nem eléggé valósághű a játék.Kevés a taktika 32 embernél egy oldalon.
    És nekiálltak a PR modnak.Még a mai napig is érkezik hozzá javítás kisebb nagyobb újítások,illetve map packok.

    De már kinőtte magát annyira ,hogy sem a bf2 motorja nem tudja kielégíteni a feltételeket,sem pedig a grafika nem állja meg a helyét.
    Így előkapták a legideálisabb engine-t és az egészet a cryengine-re fogják felépíteni.

    Ez lesz a Project Reality!

    Az egészben a pláne hogy Free to Play lesz és ezzel is ösztönzik a játékosokat hogy próbálják ki.

    Aki nem ismerné magát a játékot,az úgy tudja besorolni hogy kicsit bf és Arma közötti arany középúton mozog.
    Van Commander aki a feladatokat kiosztja a szakaszoknak.
    Szakaszon belül van kommunikáció és a a szakaszvezető képes csak a commanderrel és a többi squadleaderrel beszélni.

    VEzethető jáművektől a helikoptereken át egészen a felderítő drone-okig mindent megtalálhatunk.A pláne pedig a bezáisépítés!
    lőállások,géppuskafészek,letelepített mortar.

    A PR2 csapat célja, hogy megteremtse a leginkább reális, magával ragadó és igényes shootert egy virtuális katonai környezetben.

    A többit itt el lehet olvasni a hivatalos honlapon:

    http://www.realitymod.com/pr2

    Képek,videók:
  • sirpalee
    #2
    Írtad, hogy bf és arma között mozog az aranyközépúton, miben kevésbé szimuláció mint az arma?
  • tutituti
    #3
    ez saját vélemény.Az arma összetettebb nekem.

    És a bf2-ben ezek még nem voltak benne mint lehetőség.
    Bár arma2-höz is volt ez a mod,csak ott nem aratott akkora sikert.
    Ha gondolod itt egy bf2:PR videó egy sráctól:
  • Szabi #4
    +fav
  • Herold
    #5
    Ha annyiból realisztikusabb lesz a PR-nél, hogy nem fogok lassan elvérezve belehalni egy bokaficamba, miután 1 méterről leugrottam valahonnan, akkor érdekel.
  • sirpalee
    #6
    Ok, köszi a videót. Ez alapján tényleg egy egyszerűsített arma-nak tűnik, annak meg nem látom sok értelmét.
  • Herold
    #7
    Kivéve, hogy azzal nem játszik senki, ezzel meg fognak.
  • Malakai
    #8
    ARMA szintjén azért az-az egyszerüsítés az bőven belefér a játhatóbbá tételbe. :)
  • tutituti
    #9
  • sirpalee
    #10
    Arma-val nem játszanak? Félrenéztél valamit picit.
  • tutituti
    #11
  • tutituti
    #12
  • tutituti
    #13
    új videó:
  • tutituti
    #14
    nos névváltoztatás történt:
    Ezentúl Squad néven fog futni a dolog és asszem a bf3-4-stb szériában ami kimaradt az mind megvan illetve meg lesz ebben:
    képek videók ömlesztve:

  • tutituti
    #15
    a játék hivatalos fóruma : http://joinsquad.net/forums/
    youtube channel:https://www.youtube.com/user/JoinSquad


    szeptemberi devlog:

    Squads, Fireteams (which aren't exposed currently, awaiting a more extensive UI), and Rallypoints.
    The completed procedural crops system, along with a generation tool for it.
    Distance sounds, starting with the M4.
    New statics for the afghan environment.
    Diagonal movement animations.
    Basic inventory, the switching of weapons, and to go along with that deploy and undeploy animations for all the current in game weapons.
    A number of newer and more polished textures for the HUD and Map.
    New weapon animations for the M4, the AK74, and the Makarov (both normal and dry reload)).
    Updates and improvements to crouched and standing movement animations, along with the completion of sprinting animations and the beginnings of slow movement.
    A number of updates to various weapons textures to improve the look for Physically Based Rendering.
    Fix to player movement and collision meshes on all our statics so stairs work now.
    Added initial code for vehicles, and the first vehicle, a HMMWWV.
    The first throwable animations, done for the m67 grenade.
    For the coming month we have planned:
    Making VoIP fully functional, including having input configuration, broadcasting to specific groups / people (your squad, all squad leaders and specific squad leaders), and broadcasting positionally to nearby people.
    Getting vehicles to a playable state and a more expansive terrain / map to test larger scale combat.
    Making the beginnings of the roles system (Officer, Medic, Rifleman, and Automatic Rifleman), which will have simple static index based inventories at first.
    Making the sounds, weapons and animations for the equipment we have lined up for the various weapons of kits.
    A rudimentary medic system (almost surely very simple but still functional at first to fill its gameplay purpose), paired with varying damage amount based on hit location.
    Substantial UI work.
    Utoljára szerkesztette: tutituti, 2014.10.10. 18:22:02
  • Szabi #16
    hangulatosnak tűnik, tetszene így mindenféle kijelző nélkül :)

    a topikot meg átneveztem és kezdésnek beraktam ezt a picurka képet, remélem később lesz valami nagyobb is :D
  • tutituti
    #17
    köszi.
    pont jó így a név mert még nem tiszta a dolog hogy párhuzamba csinálják vagy a pr2 tényleg squad néven fut tovább.de ez tűnik valószínűnek.

    A képre is gondoltam de nem találtam nagyot gondoltam nem zargatok akkor senkit vele :)

  • tutituti
    #18
    fb képek:

  • tutituti
    #19
    gameplay:
    beindult a hypetrain

  • tutituti
    #20
    nos két project lesz de szerintem elfér a kettő egymás mellett mert egy team csinálja és kb ugyanaz a cél

  • tutituti
    #21
    jött pár új kép:
    link: http://joinsquad.net/forums/topic/371-art-update-1-taliban-weapons-image-heavy/

  • tutituti
    #22
    Felkerült steames greenlitre!
    Tessék szavazni rá
  • Szabi #23
    szavaztam
  • akyyy
    #24
    mi az a green lit?
  • tutituti
    #25
    az ami kijut a greenlightból mert beszavazták.
    A greenlight ahol zöld utat kaphatnak az indie játékok.
  • szabi07
    #26
    Támogatom!!!
  • szabi07
    #27



    További új képek s info itt
    Utoljára szerkesztette: szabi07, 2015.04.08. 22:57:29
  • szabi07
    #28
  • Miklós24
    #29
    Szevasztok! Keresek embereket a Magyar Coopereativ szerveremre. Jelentkezni lehet nálam skype: kakukkstuka
    Tunngle program megléte szükséges. És itt a Project reality mod szobában várunk téged. Honved4 szokott általában a szerver gazda lenni.
    csatlakozni úgy tudsz hogy : A szervergazda ip címét kimásolod a vágólapra , majd belépsz a Project reality 2 -be és ott a Deployment-be a join local-ra mész és ott a join ip-re kattintva megadod a kimásolt ip-t enter és csatlakozol is. Jó játékot! Gyertek minél többen!
  • tutituti
    #30
    rég volt videó.Azért az rpg backfire rohadtszép.nem vagyok grafbuzi de hűha
  • tutituti
    #31
    Kijött Dec. 10,-én.
    karácsonyra meglepem vele magam valszeg.
    Elég pozitív a tapasztalat róla.tipikus PR játékmenet.lassú taktikus idegtépő állóháború amit megdob a rajtaütések sorozata.

    Jön az új frakció is és a mapokat is dobálják ki rá.Továbbra is BlueDrake youtube oldalát érdemes csekkolni mert naprakész és van elég tapasztalata erről a játékmódról.
  • alma2
    #32
    Az arma-val porgo emberek miert nem tolonganak itt?
  • tutituti
    #33
    nemtom,valszeg nem kapott annyira nagy hírverést.
  • alma2
    #34
    tegnap majdnem elcsabultam, de megneztem a 2013.03.05-en vasarolt arma 3-mat. 15 ora jatekidot ir melle a steam. Akkora csalodas volt, hogy csak na.
    Igy varok ezzel, nehogy elvegye a kedvem mar az elejen az egesztol valami, amit kesobb javitanak.
  • T800
    #35
    Szevasztok!

    Valaki beruházott a játékra? Én megvettem idén még év elején, de nem nagyon találkoztam sajnos magyar játékosokkal. Ha lenne itt valaki aki játszik dobhatna egy PM-et. Magyar csapatba biztosan hangulatosabb a játék! :)

    Üdv,

    Dani
  • JimKirk
    #36
    Szia!

    Csak arra várok, hogy jól fusson AMD is és már veszem is meg.
  • T800
    #37
    Szia!

    Azt már rég kijavították, nekem is AMD-m van és csodásan fut a V8-as update óta. Plusz nézd mi jön a most elkövetkezendő hétvégén:

    http://joinsquad.com/readArticle?articleId=128


    Össze kéne rakni egy magyar csapatot! Mit szólsz? :)
  • Hexex86 #38
    Na ezt kipróbálom hétvégén és meglátom, hogy fut mert régen nem volt valami jó. :)
  • T800
    #39
    Hidd el, a legutóbbi patch tényleg csodákat művelt sokaknál (köztük nálam is) ! Egy próbát mindenképp megér.
  • JimKirk
    #40
    Ez jól hangzik.:)
    Milyen konfigon és hány fps-sel játszol?