14
  • ostoros
    #1
    Tudja valaki, hogy lehet megjeleníteni a többi kommentet, hogy ne csak a felső tízet lássam? Köszi.
  • mikike
    #2
    ^^
    ezért is mondjuk, hogy a tudomány mindent tud a világról, és sosem téved **
  • wraithLord
    #3
    Miért beszélsz magadról királyi többesben?
  • Benderulz
    #4
    "A férfi"..."hivatalnokként dolgozik"
    ...
    "A férfi intelligenciatesztje 75-ös IQ-t mutatott"

    :)
  • Artak
    #5
    "A férfi"..."hivatalnokként dolgozik"
    ...
    "A férfi intelligenciatesztje 75-ös IQ-t mutatott"

    Asszem ez mindent el is mond a hivatalnokokról. :D

    Amúgy nevetséges hogy ilyen alacsony intelligenciahányadossal ilyesmi munkát végezhet. Ennek valami szalag mellett lenne a helye.
  • lokutus
    #6
    mi történt a régi sg.hu-val?? :)
  • Artak
    #7
    Elcseszték. Az történt. Dizájnváltás vagy valami ilyesmi.
  • mikike
    #8
    :0
    dehát ti, a felsőbbrendű értelmiség, ti mocskoljátok azokat akik kételkedni merészelnek egy tudományos tanban...

    persze a tudomány hogyan is tévedhetne, ha bizonyítékokon alapszik???
  • torreadorz
    #9
    Mikike, egyvalaki mondja hogy a tudomány tévedhetetlen, ez pedig te vagy. Majd megcáfolod magad :D

    Nem tudom te hogy vagy vele, én már olyan 5 éves koromban rájöttem hogy magammal nem olyan jó vitatkozni. Úgy látszik te megrekedtél itt. Izé.... Ugye nem a te agyadat vizsgáltál a cikkben? :DDD
  • mikike
    #10
    :0
    ezt nem értem :(
    hogyan tévedhet ha bizonyítékokon alapszik??

    és akkor a hozzátok hasonló, magukat értelmiségieknek tévképzelők miért mocskoljátok, aki kételkedni merészel egy esetleges tévedésében?
  • Balumann
    #11
    Milliószor el lett már magyarázva. Nincs tévedhetetlen tudomány, és nem a kételkedéssel van a baj. De te mindenféle logika, racionalitás nélkül hazugságnak tartasz mindent, nem értesz semmit, és orbitális baromságokat írsz a tudományról. Azért kapod a "mocskolódást".
  • Balumann
    #12
    Rámész a fórumra, Tudományos hírek fóruma, és ott kikeresed a cím alapján. :S
    A főoldal meg a cikk viszonylag tetszik az új dizájnal, de a fórum használhatatlan.
  • caius marius
    #13
    Gyanítom, hogy a te esetedben is ehhez hasonló eredmények születtek volna. Illetve te valszeg megütötted volna a retardált szintet. :)
    Azt mondjuk nem értem, hogy az evolució téged és a hozzád hasonló darabokat minek hozta létre...
  • zola2000
    #14
    Miért? Adatokat felvinni még 60as IQval is lehet.