17
  • GabenBFG
    #1
    Ez egyszerűen nevetséges. Ez a hajlítgatás olcsó és bóvli hatást kelt. Egyszerű, funkció nélküli, parasztvakítás ez, semmi más. Ha csak belegondolok, hogy kettéhajtom a telefon kijelzőjét a rövidebb széle mentén, akkor vagy kapok egy használhatatlanul hosszú panoráma képernyőt, ami nem áll kézre vagy a másik szélén hajtva kapok egy közel négyzet alakú kijelzőt, ami szintén nevetséges hatást kelt.
    Ennek a hajlítgatásnak inkább az autók műszerfalában volna helye, vagy akármilyen HUD-ban.
  • Sir Cryalot
    #2
    Elég régóta fennáll már hogy nem a normalitás talaján mozognak a kijelzőgyártók.
  • OstOr
    #3
    Ráadásul ha elkezded hajlítgatni egyszer csak megtörik?! Hány hajlítást bír ez ki? Nincs olyan anyag ami X hajlítás után ne törne el a hajlítás mentén?!
  • Sir Cryalot
    #4
    Nyilván rá fognak hajtani arra ,hogy azzal fogod tudni feltölteni az akkumlátort majd hogy hajlítgatod a kijelzőt cserébe majd vehetsz újat is kötelező jelleggel :) (nem vicc)
  • Sir Cryalot
    #5
    A minőséget meg majd nem lehet megfizetni mert nem lesz :)
  • Sir Cryalot
    #6
    El ne felejtsük ,itt most pont azokról a gyártókról van szó akik eddig is folyton folyvást egyre lejjebb és lejjebb adták eddig mindig és minduntalan :)
  • Gabbbbbbbbbbbb
    #7
    Egy táblagépnek, amit zsebbe lehet rakni igenis van létjogosultsága. A jelenlegi Note szériánál sokkal jobb lenne, jobb lenne telefonálni is & minden másra is. A hajlítgatásról meg annyit, hogy valóban olyan anyag nincs ami egy idő után nem törik meg, de olyat azért lehetne gyártani (elméletben) ami mondjuk 10 millió hajlítást kibír, az meg nekem már bőven elég lenne. (szerintem egy átlaguser max 100e hajlítást követne el egy évben) Ha megnézünk a egy notebook kijelzőt, ott egy szalagkábelt hajlítgatunk állandóan, van akinek így is kibírja 10 évig megtörés nélkül. A dolog másik oldala pedig az, hogy az oled technológia nagyon olcsó (is lehet majd), ha el is törik, reped etc a kijelző, nem 50eFt lesz a cseréje.
  • Sir Cryalot
    #8
    "high performance & low power consumption"

    <- igen és olyat főleg monopolhelyzetben lehet, ugye-ugye :)
  • Linkout
    #9
    Az napi 270 hajlítás :D Olyan izmom lenne egy év után...
  • Grodt
    #10
    A kérdés mondjuk az is, hogy milyen szintű hajlíthatóságot terveznek 2015re. Az ilyen összecsukásnál nehezebb megoldani, de mondjuk egy felgöngyülítést jóval egyszerűbb. Analitikában használnak olyan kapillárisokat, amik nagyon törékenyek, de vmi anyaggal bevonják, és máris lehet hajlítani, törés nélkül.
  • Sir Cryalot
    #11
    Elárulom ez egy "digitimes" * szintű eresztés volt amiről itt olvashattunk , nem hinném hogy aktuális volna a dolog , sem most , sem 2015-ben :)

    *komolytalan
  • tomboy013
    #12
    Ebből a videóból az derült ki hogy a csaj egy műszaki ribanc :D
  • Vol Jin
    #13
    Nem értem, hogy miért a behajtott állapotot veszed az alap működési üzemmódnak. Összecsukva kisebb, és zsebben elfér, kinyitva meg használhatod. Több értelme van, mint a Note tepsifonoknak. A fixen hajlítottnak viszont tényleg nincs értelme.
  • heist
    #14
    Lesz az ötvenezer vagy még több is mire odajutunk. Valamiből a szervízesnek is élnie kell...
  • Zodd
    #15
    Ennek mind van valós létjogosultsága. Senki nem szeret óriás kijelzőket a zsebébe tuszkolni.
  • M2 #16
    Én már csak azt várom, hogy beöltözhessek kijelzőnek! :-)
  • Magiszter
    #17
    Szerintem van létjogosultsága. Összehajtva kapsz egy 4"-os telefont, kinyitva meg egy 8"-os tabletet. Lényegében kiváltaná nálam egy ilyen készülék az Iphone-t és az iPad-et egy csapásra. Tudom van már rakás Phablet, de nálam a telefon max 4", a tablet meg 8"-tól kezdődik 11"-ig bezárólag.
    Szóval lehet nem én vagyok a célközönség nagy átlagban de ha kijönne egy ilyen készülék elfogadható kamerával és üzemidővel akkor rohannék venni. Még ha androidos akkor is :)