19
Roccat Power Grid - PC távirányító Okostelefonra
  • precise
    #1
    Roccat Power Grid. Ez egy távirányító alkalmazás Okostelefonokra ami a telefonunkat PC táviránytóvá változtatja.



    Ingyenes letöltés:
    http://power-grid.roccat.org/en/Download/




  • precise
    #2
    Sajnos nekem nem sikerült beüzemelni. HTC One X-em van elvileg működnie kéne. Szóval ha valakinek müxik leírhatná, a lépéseket.
  • Fabio Capello
    #3
    iphone 3gs, sajnos nekem se működik :(
  • twi452
    #4
    Nálam tökéletesen működik egy öreglány xperia minivel :)

    letöltöttem pc-re és droidra
    regeltem
    megadtam az ip-t aztán párosította a telefonnal és készen is volt
  • precise
    #5
    Azt a szokásos Ip-t kell megadni ami ilyen 192.168...... valami vagy pedig azt amit a nethez használ? Illetve ha az utóbbit azt hol tudom megnézni?
  • twi452
    #6
    a hálózati ip címedet mert az azonosítja a gépedet egyértelműen a hálózaton szóval a 192.168.stb.stb-t

    a külső ip címedet pl. http://whatismyipaddress.com/ :)

  • Master91
    #7
    Én nekem most nincs mobil netem, wifim nincs, így USB-n nyomom gépem netét a telómba.

    Nekem a helyi hálózati ip-t kellett meg adni ( 192.x.x.x )
  • Dodo55
    #8
    Vicces, működni működik, de a telefonon sokszor nem reagál az érintésre, nem tudom nyomkodni a legtöbb gombot (nincs vizuális visszajelzés sem), vagy csak egyszer (pl. stopper elindítja de megállítani már nem lehet).
  • twi452
    #9
    Ez is olyan app amivel 10 percig eljátszol aztán rájössz, hogy baromira nincs szükséged rá :D
  • Master91
    #10
    Nekem is volt olyan.


    #9

    Igen amúgy, már töröltem is :D
  • papi08
    #11
    Már csak WP app kellene...:D
  • Jim Morrison
    #12
    Nálam elég gyorsan teszi a dolgát, hangerő szabályozó cucc tényleg jól jön (játék közben túl hangos a mumbli hamar le tudtam halkítani. Igaz, cs-go buy menüt szerintem magamnak kell majd megcsinálnom :)
  • papi08
    #13
    WP appról semmi hír?
  • Jim Morrison
    #14
    oprendszer nem engedi
  • Dodo55
    #15
    Én arra a célra felfúrtam (vagyis hát facsavarral rögzítettem) a kávéhalált halt G15-öm hangerő tárcsáját az elektronikájával és led sorával együtt a billentyűzetem fölé az asztalra :D
  • Jim Morrison
    #16
    lol :D
  • Dodo55
    #17
    Nagyon jól használható egyébként :)
  • Jim Morrison
    #18
    széép :D
  • papi08
    #19
    de ezen mit nem enged?