34
  • Richard Donkies
    #1
    "A delfinek hanglokátor-rendszere..."

    amit az evolúció véletlenül kifejlesztett.
  • Szefmester
    #2
    Ha nem a természet akkor mégis ki? Erre mi a fenéért nem tudsz soha válaszolni? Konkrét válaszokat várunk.... Nem kerülő pofázását erről meg arról!

    De látszik hogy te elérted a "hülye az csak nem forog" szint második fokozatát.. amikor forogsz...
  • Richard Donkies
    #3
    Valaki vagy valakik, aki vagy akik elég okos és tehetséges, vagy elég okosak és tehetségesek, volt vagy voltak (vagy még most is az vagy azok), hogy egy ilyen rendszert, mint a Föld élővilága létrehozzon vagy létrehozzanak.
  • ostoros
    #4
    http://www.youtube.com/watch?v=AArr8gObS3A
  • johnfly
    #5
    Őket ki hozta létre? Talán mi, és a jövőből visszajöttek megalkotni minket, hogy létrehozhassuk őket, hogy létrehozhassanak minket?
  • johnfly
    #6
    LoL
  • Richard Donkies
    #7
    "Őket ki hozta létre?"

    Nem tudjuk, de nem is ez a legsürgetőbb kérdés.
    Van számos más dolog, amit vizsgálhat a tudomány.
  • Irasidus
    #8
    Mint ahogy azt sem, hogy ki ők, hogyan csinálták, miért csinálták, és tulajdonképpen semmit sem, csak annyit: evolúció NEM, és kész! Aranyos érvek. :)
  • Richard Donkies
    #9
    Ez már csak a te fantáziád világa.
    Ilyet én nem mondtam.
  • Irasidus
    #10
    Valóban, Te semmit sem mondtál. Kösz, hogy beismered.
  • Irasidus
    #11
    De itt az alkalom, mond el mit tudsz a tervezőkről. :)
  • Richard Donkies
    #12
    Ismét fals válasz.

    Mondtam valamit és semmit nem ismertem be.

  • Irasidus
    #13
    Erről beszélek én is, mondtál valamit de tulajdonképpen semmit. Gut.
  • Richard Donkies
    #14
  • Szefmester
    #15
    És valóban Csacsi Ricsi üres böfögése -mely számára felettébb bölcsen hangzik- értelmetlen.

    Valaki teremtett minket.. de a valakiket teremtő valakik létezése és személye már felettébb lényegtelen. Kicsit emlékeztet arra hogy valaki Elmegy az étterembe mert híres a szakács, de egyáltalán nem kíváncsi hogy mi is az a hús amit elé raktak.. ő azt hiszi Kobe marha, pedig csak csatornapatkány...

    Csacsi Ricsi csak hisz valamiben ami nem tényszerű, mindezt azért mert képtelen feldolgozni a tényeket, és azt hogy ő maga milyen jelentéktelen és apró az univerzum színpadán! Egy pitiáner senki aki arról álmodozik hogy igenis fontos valaki...
    Beszél beszél, mert jár a szája, de mondani semmit sem mond, mert nem tud!
  • errorista
    #16
    ,,Mint ahogy azt sem, hogy ki ők, hogyan csinálták, miért csinálták, és tulajdonképpen semmit sem, csak annyit: evolúció NEM, és kész! Aranyos érvek. :) +"

    itt van ez a rohadt elmélet. Szemmel láthatóan hibás. Nincs, és nem is létezhetett olyan állat, amely csak úgy véletlenül, vagy félig hanglokátorral tájékozódott volna. Az egész egy nagy rakás szar. Mégis mi a jó büdös francot kéne azon kívül mondani, hogy ez így hibás, szar, kóklerség, humbug? Mi a jó faszért akarsz te bármi mást erőltetni a mások szájába, amit ők nem állítanak, nem is akarnak állítani? Teszed ezt hány évek óta. Ez már rohadtul kibebaszott unalmas.
    És már említettem néhányszor. Intelligens létforma lehet kezdetektől való - btw a tudomány szerint jelenleg az anyag az Idők Kezdete óta van, szerintem meg az intelligens létforma, na? -, létrejöhetett evolúcióval akár, tudod, egy olyannal, amely nem hibás szemmel láthatóan, létrejöhetett csak úgy spontán, intelligensként. Még csak az sem kell, hogy anyagból álljon, vagy hogy kémiai legyen, lehet tér vagy asztráltér alapú, lehet mechanikai (mint egy processzor) és lehet olyan, amit te el sem tudsz képzelni.
    De nem értem, hogy az, hogy te nem tudsz elképzelni semmit miért és hogyan jön összefüggésbe azzl, hogy például a delfinek léte cáfolja hogy a delfinek evolúcióval jönnének létre?
    (nem kell válaszolnod, nem nézek vissza, nem tudsz értelmeset írni. Hány éve is?)
  • Szefmester
    #17
  • Vol Jin
    #18
    "Nincs, és nem is létezhetett olyan állat, amely csak úgy véletlenül, vagy félig hanglokátorral tájékozódott volna."

    Jajj te kis csacsi!

    Az a hanglokátor nem több egy fülnél, meg egy kis szájacskánál (igen tudom, hogy egy külön szerv már). Fütyül egyet vagy csattogtat, és figyeli a hangokat, hogyan verődnek vissza. Nem csak úgy lett egy hanglokátora, hanem a füle fokozatosan lett érzékenyebb, az agya meg fokozatosan megtanulta képpé alakítani a hangokat.
  • Irasidus
    #19
    "itt van ez a rohadt elmélet."

    Ez sem a tervezőről szól, csak arról, hogy NEM evolúció, mert te nem értesz vagy nem tudsz valamit! A te tudatlanságod nem érv semmire. A tervezőről mesélj, mit lehet róla tudni róluk, kik ők, miért csinálták, hogyan tervezték, hogyan kivitelezték? Nos?
  • teddybear
    #20
    Egyrészt az őslénytani ásatásokból ismerjük a delfinek elődjeit, amik disznószerű, mocsárlakó állatok voltak. Ezeknek hiányoztak, illetve mások voltak azok a szerveik, amiket a mostani delfinek a hanglokátorhoz használnak.

    Másrészt nemrég láttam egy vakot az egyik tv-csatornán, aki hanglokátor-szerű csettintésekkel tájékozódott. A dolog annyira sikeres volt, hogy még biciklizni is tudott, persze nem a csúcsforgalomban.

    Szóval, tudod. Hallgatni arany, beszélni ezüst.
  • Irasidus
    #21
    "Egyrészt az őslénytani ásatásokból ismerjük a delfinek elődjeit, amik disznószerű, mocsárlakó állatok voltak"

    What? A delfinek ősei is emlősök voltak és nem dinószerűek, vagy dinók, legalábbis a Mesonychia egy patás farkasra hasonlít. Egyébként addigra a dinók már kihaltak.

  • teddybear
    #22
    Izé.... Mondd már, hol írtam, hogy dinók voltak a delfinek elődjei? Olvasni tudsz?

    "Egyrészt az őslénytani ásatásokból ismerjük a delfinek elődjeit, amik disznószerű, mocsárlakó állatok voltak"

    DISZNÓSZERŰ!!! Érted?
  • Irasidus
    #23
    A Mesonychia neked miben dinószerű? A farkasszerű pofája, esetleg a patás lába, vagy a szőre, vagy csontozata ami emlős...? WTF? De tudok olvasni, ezért írtam, nem dinószerű vagy dinó.
  • teddybear
    #24
    Te tényleg analfabéta vagy!!!

    Disznószerű, azaz párosujjú patás állat volt, nem dinó!!! Próbálj már betűzve olvasni! Hátha sikerül!!
  • Irasidus
    #25
    "Egyrészt az őslénytani ásatásokból ismerjük a delfinek elődjeit, amik disznószerű, mocsárlakó állatok voltak ... Disznószerű, azaz párosujjú patás állat volt, nem dinó!!!"

    A párosujjú patás az neked dinószerű? Igen? LOL. Nyilván, ha valaki akkor ökörséget fogalmaz meg emlősről, hogy dinószerű az valószínűleg nincs képben, és ezért odabiggyesztettem, hogy se nem szerűn se nem az. Ugye kínos amikor rájössz ökörséget írtál, és abba kötsz bele amibe tudsz? Igen, te csak azt az ökörséget írtad, hogy dinószerű, és úgy látom folytatod, mert valamiért égni jó neked...?
  • teddybear
    #26
    A disznó is párosujjú patás, meg a víziló is, meg még pár másik állatfaj is. Disznószerűek, mert ebben hasonlítanak a disznóra, de vannak olyan tulajdonságaik, amik eltérnek. Például a szarvasmarha-félék gyomra. De ettől még a tehén is párosujjú patás.

    Szóval, ahelyett, hogy elismernéd a hülyeségedet, és lezárnád a dolgot, inkább ezen lovagolsz tovább. Persze a "büszkeség" nem engedi, hogy tévedj, azaz inkább nem fogod beismerni a tévedésedet, ugye?
  • Vol Jin
    #27
    Állítsd már takarékra a tenyérbemászó önelégültséged!

    Disznószerűt írt, nem dinoszerűt.

    di-SZ-nó és nem di-nó.

    Már vagy háromszor leírta neked bazmeg, de te a fáradtságot se veszed, hogy értelmezd a másikat.

    Egyszerűen irritálnak azok a parasztok, akik eldöntik, hogy mit mond a másik, és annak mondandóját le se szarva osztják az észt! Tipikus flame generátorok...
  • wraithLord
    #28
    Azért a szarvasfélék, tevefélék, zsiráffélék stb. annyira nem hasonlítanak a disznóra. Csak hogy azok is párosujjú patások.


    Ezen a dínózáson behaltam... :D
  • Szefmester
    #29
    Nem az ilyenekre szokás azt mondani hogy átkapcsolt write-only módba?
  • Vol Jin
    #30
    Nem rémlik, hogy hallottam volna így, de rohadt találó. :-)
  • Irasidus
    #31
    Ok, elnéztem. Megkövetlek, és elnézést kérek a kellemetlenségért! Még egyszer sorry!
  • Vol Jin
    #32
    Teddybeart nézted be, nem engem.
  • Vol Jin
    #33
    Elég lett volna, ha csak olvasod, amit ír. Elhiszem, hogy a disznót dinónak olvastad, de a párosujjú patásból levághattad volna.

    Továbbá abból is, hogy leírta egysorosban is, hogy nem dinó, hanem disznó. Még ha a disznót itt dinónak is nézed, akkor a helytelenül értelmezett nem dinó hanem dinó kizökkenthetett volna.

    Tipikus write-only módba váltottál, ami nem tévedés dolga.
  • Vargagy
    #34
    Ha ez hanggal működik, akkor nem adarnak kell nevezni, hanem szonárnak. A radarok elektromágneses (kvázi rádió) hullámokkal dolgoznak.