21
  • ugh
    #1
    Az a ferfi aki nem "viseli" el, hogy kopaszodik az hiubb mint a nok magyarul picsa.
    Esetleg mellette meg buzi is.

    Off.
    Firefoson nem tudok smilet rakni.


  • osztmivan
    #2
    Végre!
    Megoldódni látszik a világ egyik legfontosabb problémája.
  • NEXUS6
    #3
    Afrikában meg éhseznek!

    Miközben mi hajhahymát ültetünk az előbőrünkbe.
    A zs-k viszont tehát kopaszok maradnak.
    XD
  • NEXUS6
    #4
    Okostelón lehrt csak igazán mellé gépelni!
    Ennél már csak a hangfelimerés a viccesebb!XD

    Még egy tudományos kihívás, a világbéke és a kopadzság mellett.
  • Tetsuo
    #5
    Ne feledjuk a szortelenítést! Azon is van még mit "csiszolni". Ha ezeket megoldják, akkor johet el a világbéke igazán! :DD
  • mg1992mg
    #6
    "csak egy hajszál választ el a kopaszság kezelhetőségétől" Hatalmas :D
  • syn7h37ic
    #7
    Ez örök téma. Már kb. 200 éve mindíg akad valaki, aki kitalálja a hajnövesztő csodaelixírt.
  • abdul alahmed
    #8
    Az embernek minden rossz semmiség... egészen amíg mással történik meg, és nem vele.
    Majd amikor elkezdtek kopaszodni és ez nem éppen pozitív érzéseket vált ki, gondoljatok rá milyen lazán vettétek előtte ;) Az lesz az igazán vicces :)
  • wraithLord
    #9
    Na, ez majd jól fog jönni 10 év múlva. Kb. ekkora datálom, amikor már alig lesz haj a fejem tetején. :D Nem akarok kopasz lenni, ez van, mindig is olyan Fabio-hajat szerettem volna... :D
  • csimmasz
    #10
    Kopasz fej nincs, csak seggig érő homlok! :)
    A kopaszodást semmiségnek tartóknak üzenném, hogy remélem majd jóízüeket nevetünk egymás kopaszodó fején.
    Ne csak mi élvezzük eme semmiséget.

    De igaz egy tüdőráknál azért jobb a kopaszság , tehát fel a fejjel, csak pozitívan. :)
  • MZaXiMuS
    #11
    Jó dolog, hogy lesz hajam öregen is, én örülök neki :) . Még a fogaimat visszanöveszthetnék, már van 1 titán implantátumom, de jobban örülnék, ha kinőne magától egy új, mint a cápáknak :D
  • syn7h37ic
    #12
    Vicces, mennyire hiú az ember. Én már rég megkopaszodtam, mégsincs miatta kisebbségi komplexusom. Nem röhögnek ki az utcán, nincs miatta sehol sem hátrányom.
    Sőt nagyon sokan vannak olyanok is, akik szándékosan tarkopaszra nyírják magukat.
    Ez egyébként pont az emberi hiúság miatt nagyon jövedelmező biznisz lesz. Pont, mint a plasztikai sebészet.
  • sonajdoba
    #13
    hát nekem inkább fogam nőjön mint hajam. jó ne éppen olyan gyorsan, de mondjuk 20-évente újranőhetne. 16-evés koromtól 4 műfogam van most 30 vagyok és 6 van.

    regén nagyanyámék azt mondtak, hogy a kihullott fogat be kell dobni az ágy alá és azt kell mondani "egérke vidd és a rossz fogam s helyette hozzál vasfogat". hat jobb lett volna ha nem hoz vasfogat hanem megadja az eredetit.

    azért hajra is szükség van.
  • Prof William
    #14
    Nem értem mi ebben a hatalmas hír hiszen már Robin Williams is megmondta a Jó reggelt Vietnamban hogy "Nincs többé kopasz fej csak seggig érő homlok."
  • wraithLord
    #15
    A tarkopaszra nyírás egy választás. De aki természetesen kopasz, annak nem választás, hanem egy állapot. Miért kéne ezt elfogadni, ha van normális alternatíva. A hajpótlástól - szemben a plasztikával - nem fogsz úgy kinézni, mintha műanyagból lenne a fejed, szimplán csak lesz hajad, ami a normális állapot. Valakit nem érdekel, hogy kopasz, szerintem ez a kevesebb. Valakinek viszont nem tetszik.
    A haj is része az embernek, ráadásul funkciója is van, nem csak a megjelenést befolyásoló tényező.

    Számomra ez inkább olyan, mintha hiányozna az egyik kezem, és hiúság lenne az, hogy kezet akarok... (:
  • cateran
    #16
    Az sg a hihetetlenul szar peldak gyujtohelye, gratulalok, hogy te is hozzajarultal:D Ha neked a kopaszsag egyenlo 1 kez hianyaval, akkor az ertekiteleted olyan szinten hibas, hogy fordulj vele orvoshoz. (Ha mar hulye peldaknal jarunk:mintha egyenlosegjelet tennel akoze, ha valaki ehsegtol hajtva lop 1 kilo kenyeret es akoze, amikor valaki baltaval feldarabolja a szomszed csaladot..buncselekmeny mindketto)
  • asszongyahogy
    #17
    Nincs tobbé kopasz fej, csak gyönyörű haj-Photoshoppal!
  • qrd0xQSt2rdvnu
    #18
    Fogadjunk egyáltalán nem kopaszodsz! Tudod amíg régen azt mondták, hogy a férfiasságtól hullik ki az ember haja, addig mára már egyrészt tudjuk, hogy ez baromság, másrészt a nők igencsak válogatósak lettek és sok nő van már aki kerek perec kijelenti, hogy kopasz pasi szóba se jöhet. (Meg szemüveges se, meg stb). Szóval ez nem pusztán hiúság kérdése, hanem a nők váltak picsákká.
  • ostoros
    #19
    Nos szerintem a magas tesztoszteron szint miatt hullik. De ez közismert. Amúgy ja, agymosással már a hosszú hajú és szőrtelen, nőies férfit tették meg az ideálnak. Az ilyen serdületlen kinézetű izék, akiknek lehet már akkora az ánusza, hogy ők fingják a passzátszelet.
  • T0nk
    #20
    Semmi többet nem tudok elmondani.

    Idiocracy
  • Frekvency
    #21
    aki meg ilyet ír az látens buzeráns...