166
  • Susarc
    #1
    November 4-én indul! nem gyenge első blikkre:P

  • Molnibalage
    #2
    Nem vagyok sorozat és sci-fi buzi, de ez nekem bejön a trailer alapján.
  • Janika114
    #3
    "Az Almost Human 11.04-én debütált volna a FOX-on, de eltolták a premiert 11.17-re – egy NFL-meccs mögé, és 11.18-án le is adják az 1×02-t" /sorozatjukie/
  • Narxis
    #4
    Na neeeeeee
  • Susarc
    #5
    fuck:((
  • Inquisitor
    #6
    Ezt nagyon várom, meg az Intelligence-et is. Sajnálom, hogy eltolták, de ez nem csak a dupla pilot? Tehát a sorozat nem csak jövőre indul?
  • csgj
    #7
    Nagyon hasonlít az Én a robotra.
  • ForzaInter
    #8
    Ha fele olyan jó lesz mint a Fringe első 3 évadja az már jó.:)
  • ForzaInter
    #9
    kint van a pilot
  • MerlinW
    #10
    Jó lesz ez, nekem tetszett.
  • Narxis
    #11
    Nagyon zsír volt, high-tech cuccok, robotok, nem túl távoli jövő, lövöldözés, nyomozás. Mi kell még? :D
  • Susarc
    #12
    király!!!!
  • sandor8206
    #13
    magyar felirat van már a pilothoz?
  • MerlinW
    #14
    Három nagy feliratos oldal van. Ha nem látod rajtuk, akkor nincs.
  • Malakai
    #15
    Hétvégén lesz ha minden igaz.
  • sandor8206
    #16
    kösz
  • cylonflatus
    #17
    Kint van már a második rész is. Maradhatna ez a 2 ep./hét tempó.
  • Susarc
    #18
    wow azt meg hogy?::P
  • Malakai
    #19
    Előfordul, hogy ilyet csinálnak, hogy valami egyébként üres helyre betolják kiemelt esemény szerűen a pilotot és ilyenkor előfordul, habár nem gyakori, hogy egy hétre kerül két rész. Most lement vasárnap a pilot és másnap az egyébként majd szokásos helyén hétfőn a második rész.
  • PetruZ
    #20
    Eredetileg 10-én, vagy akörül lett volna a pilot, de azt hiszem, baseball miatt tolták el egy héttel, és akkor már inkább duplát adtak le belőle (vasárnap - hétfő). Mondjuk a nézettség visszaesett, de így se rossz ebben a sávban.
    A második rész amúgy jobb volt, mint az első, nekem jobban tetszett. :)
  • Susarc
    #21
    jó kis sorozat ez! 2. rész is jó volt
  • Narxis
    #22
    Nagyon zsír volt, tökéletes sorozat!
  • Susarc
    #23
    a kis böndört barnát átvettem volna...:))
  • ProGabe #24
    Húhú, folytatódik a Fringe, csak más a címe? :D

    Tényleg jó, mondhatni percről percre jobb a sorozat. Az akciójelenetek voltak kicsit gázak (röhejes zene és fegyverhangok, nulla koreográfia), de nem is azok miatt nézi az ember.

    Még annyi gondom volt, hogy az első részben kb. tök mindegy volt, hogy figyelmeztette-e a társait a főszereplő, azok mindenképpen megindultak a tetőre, ugyanúgy elkaphatták volna őket. Jó, kellett az az utolsó lövés, de akkor is kicsit kilógott a lóláb.

    Mindegy, ezek csak apróságok, jó ez.
  • MerlinW
    #25
    Nem tökéletes, de pl. a Marvel sorozat mellett ez egy AAA kategóriás blockbuster alkotás:)
  • ProGabe #26
    Egyetértek, sajnos. Jó lett volna, ha az nem egy elcseszett matinéműsorra hajazna. :(
  • precision
    #27
    na bepróbálkozom én is a pilottal
  • precision
    #28
    a pilot tetszett :) maradok... :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Dorian túl emberi lett szerintem, oké, hogy az volt a cél, hogy emberi legyen, de picit azért lehetne "droidosabb" azon kívül hogy néha-néha villan valami az arcán :)


    kíváncsi vagyok a folytatásra, bár a sztori elég sablonszerű de a környezet miatt elnézem :) ilyen scifi éhes időkben amúgy sem válogathat az ember
  • Renegade
    #29
    synthetic off! :D
  • PetruZ
    #30
    A második részben a "te android vagy? mutass egy trükköt!... te ember vagy? mutass egy trükköt!" poén is jó volt, meg a kb. "leellenőriztelek odalent" párbeszéd is. :)
  • Renegade
    #31
    jaja, engem mondjuk kilóra megvett a scifi+Karl Urban, az sem baj, ha "nyomozós".

    Nálam a Blade Runner kikacsintás volt a nonplusultra: zugdoki+eső+falatozó

    már csak az hiányzott, hogy egy admirális szörnyű akcentussal elnyom egy magyar káromkodást, majd elindul robotokat ölni :)
  • Inquisitor
    #32
    Nekem tetszik. Meg elég titokzatos DRN miként is kerül a főszereplő mellé, tekintve pl. az árát. A fő zenei motívum nem jön be, de sok felcsendülő dallam idézte nálam a Deus Ex: HR játékot ami nálam pozitív. Pár helyen (autók, ruhák) látszik, hogy ez "csak" egy sorozat kis költségvetéssel, viszont sok helyen beillesztettek ezt azt a háttérbe ami ezeket kompenzálja. Rengeteg kis részletre is ügyeltek. Az az ipari tablet Pc például a kihallgató szobában jól állta a sarat. :D
    Szerintem kellő mennyiségű "red hering" volt felvonultatva, amiről reméli az ember, hogy nem csak az és később kifejtésre kerül ...

    "Mozgó járműből kiesett, feltételezhetően szoftverhiba miatt." :D
  • cylonflatus
    #33
    "már csak az hiányzott, hogy egy admirális szörnyű akcentussal elnyom egy magyar káromkodást, majd elindul robotokat ölni :)"

    - Hé, figyu ván... ázoná kövese engem bitte...
    - *
    - Lófhászt, néhogy má, té vágy á Blade... Blédrán.
    - *
    - All right, thats enough. Colonel Tigh! Put this fraking machine in the airlock and
  • Renegade
    #34


    elkezdtem olvasni...majd leesett...majd tovább olvastam...majd a Tighnal nyúltam a vodkáért :)
  • precision
    #35
    Ja hogy ez ilyen epizodikus nyomozós lesz átivelős főszállal? :) Zsír :) Nekem tetszik. Persze vannak apró hibák de nem nagyon zavarnak. Jöhetnek a részek, én maradok.
  • Inquisitor
    #36
    Reméljük, az már a GITS anime sorozatoknak is jót tett.

    Amúgy EP2-ben kinek voltak cikibb elszólásai nőügyekben? John-nak vagy Rudy-nak a laborból? :D
    Amúgy tudtam, hogy ismerős Rudy feje, de nem esett le, hogy ő volt Mr. Üvegszem a Karib tenger kalózaiban.
  • tutituti
    #37
    Oké,még csak most néztem meg a pilotot.de nálam csillagos ötös!
    Az egész deus ex-re hajaz.nem csak az implantok miatt,hanem az aláfestő zene is szinte megegyezik.

    A feka srác is korrektül játszik és a főszereplőnk is.(neveket még meg kell jegyezni).
    Úgyhogy eddig
  • precision
    #38
    hehe, ebben a részben is volt egy-két epic beszólás :D

    "no one messes with my coffee warmer" :D

    jó rész volt :)
  • PetruZ
    #39
    - Hold this... and this.
    - What am I doing here?
    - You're heating my coffee.

    :D
  • [NST]Cifu
    #40
    Bevallom nekem pont ezek a részek nem tetszenek a sorozatban. Egy rendőrségi robot, amelyik az fel tud melegíteni egy folyadékot az ujjával? Erre a képességre meg mégis mi szükséges van egy rendőrségi robotnak?!