15
  • kisedi
    #1
    Az LG G2 és a HTC ONE végre felnőtt a Galaxy szériához műszaki tartalomban is. Ennek ellenére nyilván az Iphone 5 vágta meg az eladásokat de a Samsung részéről ez be volt kalkulálva, hiszen tudták h mikor jön ki az I5.
    Az S4 egyébként kiváló lett a kamerája tökéletes, nem merül, nem karcolódik és nagyon gyors. Nem bántam meg h nem vártam a G2-re(mint megtudtam elszúrták a kameraszoftverét és gyenge fotókat készít.Pedig az LG ugyanazt a Sony chipet vásárolja bele mint a Samsung).
  • Jakuza1
    #2
    Na ne ? Jobban fogy mint a szifon ? Az meg hogyan lehet ?:P
  • narumon
    #3
    Ebben a cikkben valami nem kerek... Nyár végén lepipálta az iphone5-öt ami akkor új volt? 1 éves telefon bakter!!!
    Az iphone 5s viszont szeptember közepén-végén jelent meg és a nyitóhétvégén 9 millió darabot adtak el, ami bőven több mint 7 és 5 milliós szám - (főleg ha két nap alatt nézzük!) Akkor hogy előzte meg? Ha meg ugye a sima i5-ről van szó, akkor az újdonság szó nem stimmel!

    A cikk tehát nem igazán áll össze...
  • Jakuza1
    #4
    AZ sg,hu osszeeskudott a sok szifon rajongo ellen, jaj ne!!! :P
  • passatgt
    #5
    akkor volt iphone4s meg 5, kettő közül az 5 volt a legújabb:)
  • a_n_d_r_e_w
    #6
    "Galaxy Round telefonból csak korlátozott darabszámot kíván előállítani"

    Ujabb adalek ahhoz az elmeletemhez, hogy azt a szart (mar bocsanat) csak azert dobtak sebteben a piacra, mert meghallottak, hogy az LG hasonlora keszul, es na nehogymar ok legyenek az elsok.
  • narumon
    #7
    Hát így is lehet nézni :D
  • dundiego86
    #8
    OFF:
    Hát igen az NSA szerverei is azért fagytak le, mert nem bírtak 2nap alatt 9millió ujjlenyomatot feldolgozni. Ez azért kemény, mondom és az i4-em ellenére. Szerintem max. az 5-öt veszem meg (5C gagyi műanyag ratyi 180e Ft-ért, 5s meg a fenntebb leírtak miatt nem fog a zsebemben landolni). Oké hogy az NSA ismeri a nevem, a címem, a telefonszámom, + a bankkártya számom, de azért az ujjlenyomatomat csak úgy nem oda nekik, képzeld el mi lenne ha az ujjlenyomatod szerepelne egy USÁK béli bankrablásnál, mikor te csak itthon nyomogattad a home gombot (persze ez nagyon szélsőséges eset, és az USA "biztosított" róla hogy "ilyen nem fordulhat elő", mert ők a terroristákra utaznak, szóval JIHAD :) )...
  • GregSB
    #9
    Te amúgy alufóliából készített sapkát is hordasz, ugye?
  • dundiego86
    #10
    Így van... :D:D:D De aki a mai világban nem védi a személyes adatait, annak kívánok egy peres ügyet belőle, mint nekem, aztán majd megtanulja, amikor börtönnel fenyegetőznek...
  • Jakuza1
    #11
    Te meg apple szemellenzot ugye ?:P
  • who am I 7
    #12
    Mert még soha nem éltek vissza ujjlenyomattal a szentlélek bűnözők ugye, meg még sohanem törtek fel szervereket, ahol emberek adatai vannak, netántán visa pl.Te is alu sapkát hordasz ugye?
  • Dynamic
    #13
    Ha meg akarják szerezni az ujjlenyomatod, akkor egy kólás üvegről ezerszer könnyebb mint a telefonból kinyerni. De gondolom külföldre sem fogtok menni, merthogy az útlevélbe is kell az ujjlenyomatot. Továbbá ugye azt sem kell mondanom, hogy az új iPhone majmolása miatt egyre több telefonban lesz ujjlenyomat olvasó (többek már között a Galaxynál olvasni ilyen híreket). Istenem, mekkora stressz lehet, már ilyen paranoiásan élni.
  • Papichulo
    #14
    egy kólás üvegről ezerszer könnyebb mint a telefonból kinyerni

    Foleg, hogy az uvegen ott a teljes ujjlenyomatod, mig a telefon csak egy hash-t tarol a beolvasott adatokbol, melybol vizualis nem rekonstrualhato az eredeti.
  • MsUser
    #15
    Az iPhone szuper védelme: