40
Frank Darabont új sorozata.
  • ForzaInter
    #1
    trailer:


    Sztori röviden:
    Los Angeles, 1947, a maffia, a szürke jellemű zsaruk, a korrupt zsaruk, az erőszak melegágya. -sorozatjunkie
  • ForzaInter
    #2
    Részemről a legvárósabb sorozat idén, már csak a sztori és Darabont miatt.
  • Janika114
    #3
    Szezon premier december 4, dupla részeket fognak elvileg adni minden héten. Kicsit félek attól hogy a TNT nem-e fogja vissza fogni Darabontot, nem nagyon illik hozzájuk egy ilyen sorozat.
  • ForzaInter
    #4
    Sztem Darabont akkor el se vállalta volna. Azert ő van már akkora név a szakmában, hogy neki már nem mondják meg a csatornától mit hogyan csináljon. Én attól félek, hogy gyenge lesz a nézettség, és kaszát kap.
  • Janika114
    #5
    Hát igen benne van hogy nem lesz nagy nézettsége, nem a TNT eddigi nézőinek szól az biztos, de lehet hogy a téma miatt még több nézőt hoz majd mint a többi sorozatuk.
  • ForzaInter
    #6
    ebbe is benne lesz bugsy, meyer:D
  • ReszegKoldus
    #7
    Előbbinek örülök, főleg az 1. hsz-ben szereplő évszám miatt.
  • Janika114
    #8
    Haha :D Nem lesz hosszú szerepe :D De amúgy örülök gondolom akkor legalább említés ügyileg Lucky is benne lehet Meyer miatt.
  • ForzaInter
    #9
    Nem látom feltüntetve az imdb-n de akár ő is benne lehet, említés szintjén biztos.
  • ForzaInter
    #10


  • ForzaInter
    #11
    új előzetes:
  • AnuluWork #12
    Bocs, nem ide való, de nincs a Luckhoz értelmes magyar felirat valahol a 7. résztől a végéig? Nem a hosszupuska félére gondolok, hanem ami időzítve van.
  • ForzaInter
    #13
    Én anno szinkronosan néztem, szóval nem tudom.

    Nézd meg a feliratok.info-n esetleg.
  • ReszegKoldus
    #14
    Compton hadnagyot bírni fogom :)
    bár nem teljesen világos, hogy most ő a rendőrfőnök, mert akit játszik csak 1950-től volt az, vagy ennyire azért nem követi a valóságot a sorozat
  • ForzaInter
    #15
    Jó volt az első 2 rész?

    Elég vegyesek a kritikák, de ettől még nagyon kíváncsi vagyok. Ilyen készítövel és színészgárdával nem lehet rossz ez a sorozat.
  • dave9004
    #16
    egyelőre megvárom a feliratot.
  • ReszegKoldus
    #17
    Nekem tetszett, bevezetésnek jó volt szerintem
  • Janika114
    #18
    Hát elég gyenge nézettséget hozott, ahogy olvasom nem sok esély van, hogy megéljen még egy évadot.
  • ForzaInter
    #19
    Szar időpontban indítottak.. De végül is amúgy is ilyen event series-nek lett beharangozva.
  • RedRiot
    #20
    Kicsit többet vártam. Pár epizód még megnézek, hátha elindul még egy-két cselekményszál, hátha felpörög, de a pilot nem volt túl meggyőző. :/
  • ReszegKoldus
    #21
    valaminek muszáj felpörögnie mert összesen 6 részes az évad
  • ForzaInter
    #22
    Megnéztem én is. Jó volt, tetszett, a hangulat és a színészek nagyon rendben vannak. Sztoriban volt pár klisé ahogy írták, de ebben a témában ezeket nehéz kikerülni. Az első 2 részben tényleg nem történt sok minden, de ez még csak inkább bevezető volt.
  • dave9004
    #23
    engem megfogott nagyon.
  • cobol
    #24
    Nem volt rossz az első 2 rész,de Cohen karaktere itt nagyon bugyuta.Ennél sokkal durvább volt a fazon.
  • Janika114
    #25
    Na megnéztem én is az első két részt, hát engem se nyűgözött le, eléggé untam, nekem a hangulat se jött át nagyon meg karakterek se fogtak meg igazán, Robert Knepper volt szimpatikus nagyon csak. Kíváncsi leszek mi lesz a maradék 4 részben.
  • ReszegKoldus
    #26
    továbbra is kissé lazán veszi a korhűséget a sorozat (Las Vegas tábla), bár amíg nem nyomkodnak iphonet a szereplők, nem olyan zavaró a dolog :D
  • ForzaInter
    #27
    Hát a hangulatra es a színészekre pedig nem lehet panasz. Az a baj nagyon lassú sorozat, és így hogy duplaepizódokat adnak egybe sok mindenkinek unalmas lehet..
  • Janika114
    #28
    Nem is igazán a színészekkel van bajom, hanem a karaktereikkel, Cohen pl tényleg nem lett valami jól eltalálva. A hangulat nekem meg pl elég messze van a Boardwalk Empire hangulatától, amivel össze lehet hasonlítani.
  • ForzaInter
    #29
    Azért Cohen-ból még nem láttunk valami túl sokat. Az a baj ebben a témában simán lenne 4-5 évad, de így 6 részben sok mindent nem tudnak majd bemutatni.:( Pedig később ebből kurva jó sorozat lehetne.. HBO-ra vagy a Showtime-ra kellet volna ez, túl réteg a téma, a tnt-n ez halálra volt ítélve, főleg ilyen szar időpontban.
  • ReszegKoldus
    #30
    "You should see the other guy" :D

    Nagyon jó volt :D
  • cobol
    #31
    Ez a 2 rész jobb volt mint az első 2.
  • cobol
    #32
    Hazavágták "bugsy" Siegelt (én úgy tudom a valóságban a maffia intézte el a pénz miatt)
  • dave9004
    #33
    megoldva még nincs az ügy. a lövéseket jól csinálták, ahogy az újságokban le volt írva.
    az meg h mellette mennyire volt valós minden, nem tudom.
    (elvileg master gunnery sgt se volt még csak az ötvenes években bevezetve, lám Joe már az volt.
  • ForzaInter
    #34
    most néztem meg a 3-4 részt ez már jobb volt mint az első kettő. a banános jelenet óriási volt:D:D
  • ForzaInter
    #35
    na végeztem az 1 évaddal. sokkal jobb volt az utolsó 4 rész. felpörögtek rendesen az események. bugsy meggyilkolása kurva jól megvolt csinálva, bár ugye igazából a maffia ölette meg, de a sztori szempontjából ez a változtatás nem volt rossz ötlet. jó lenne ha berendelnék a 2 évadot, de sajnos nem sok esély van rá:(
  • adam7891
    #36
    Sziasztok!

    Ha szeretnétek csatlakozni az első magyar facebook-os mob city oldalhoz akkor like-oljátok az oldalt! Folyamatos információk, képek, kibeszélő posztok várnak titeket a jövőben!

    https://www.facebook.com/pages/Mob-City-Hungary/484761288299078

    Várunk mindenkit szeretettel!
  • adam7891
    #37
    az oldal már a

    https://www.facebook.com/mobcityhun

    címen található meg!

    gyertek! :)
  • ForzaInter
    #38
    kaszát kapott a sorozat. kár érte, lassan nem marad gengsztersorozat:(
  • dave9004
    #39
    ...
  • dave9004
    #40
    lassan semmi olyan sorozat nem marad, ahol nincs szex meg fröcsögő vér