20
Masterspace
  • Ironman2
    #1
    Na ennek a remekműnek még nincs topikja,ezért megnyitom!

    honlap


  • Ironman2
    #2
    van ingyenes változat is az oldalukon,de eléggé le van korlátozva!

    Limitations in the free version:

    No spaceship construction
    No building construction from presets
    No multiplayer
    Demo reminder popup
  • Fehercsoki
    #3
    De miért laposak a bolygók?:O
  • Ironman2
    #4
    passz,mindjárt meglesem,most "vásároltam" meg a teljes verziót.
  • Ironman2
    #5
    7 days után jónak tünik! amíg ki nem jön abból az alfa2,ez pont megfelel
  • Ironman2
    #6
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    ami felkerült a netre önkicsomagolós változat,sajna nem müködik,mert telepités közben megáll! Ha valaki tud másik változtatról,akkor irja meg!

  • Ironman2
    #7
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    megtaláltam rá a megoldást! win7 modba kell rakni a programkompatibilitást,és müködik a telepítés!
  • Ironman2
    #8
    na azért ez tetszik,2 fajta grafikus mod van,finom,és kocka:


  • Ironman2
    #9
    kicsit lassan lehet haladni,de nem rossz,nagyon sokat kell bányászni benne,van már téglagyártó üzemem,és ládám is:


  • Ironman2
    #10
    irányítás kicsit furcsa,mert alapból nem minden gomb aktív,csak ha megjelennek bizonyos lehetőségek.a 8 slot felül is kevésnek bizonyul,állandóan rakodni kell lefelé,mert csak 1000 követ,meg ércet tud tárolni 1 slotban
  • Ironman2
    #11
    kemence amúgy,és lehet üveget homokból,és aranyércből pénzt csinálni vele (8 aranyércből csinál 40 érmét,és 4 követ):

  • Fehercsoki
    #12
    Jó de milyen alakúak a bolygók?
  • Ironman2
    #13
    engem nem zavar hogy laposak,nyílván csak így tudták megoldani a motort,aki akar esetleg játszani,majd nyitok egy szobát hamachin,most még a zöld szekcióban vagyok,az nem veszélyes,amíg be nem gyakorlom az egészet,gondolom a pirosnál vannak ellenfelek rendesen
  • Ironman2
    #14
    haladok (csákány 2-es szinten akkorákat üt hogy 3 csapásból 1000-et kibányászok mindenből) termelem a pénzt is rendesen,culture pontot még mindig nemtudom hogy kell szerezni:

  • Ironman2
    #15
    hamachin:
    Masterspaceroom1
    jelszo:Ironman2

    grafikát nagyon le kell venni (vsync off,FSAA0,Bloom off,árnyék beállítások minimumon,akinek meg kevesebb memóriája van mint 4 giga,és 32 bites rendszere,az kapcsolja be a HDD cache-t a launcherben! softvare hangot is érdemes választani,mert nekem kidobált néha amikor auto-ra volt állítva a hang
  • Ironman2
    #16
    fel lehet kötni a gatyát,mert nagyon sokminden kell hogy az ürhajó startra álljon,nekem még csak akapitányi szék,meg az ürhajó teste van meg.amúgy dicséretes hogy külön ki is lehet menteni az ürhajót


  • Ironman2
    #17
    Na kijutottam az ürbe,van felfedeznivaló,de csillag hatókörén kivül sötétség van,pedig ott is lett volna bolygó ahol leszállhatok.Az Uránuszon szálltam le,ahol viszont jég is van:



  • Fehercsoki
    #18
    Ezek a bolygók nagyon picik és laposak=/ Ez valami keresztény játék lehet=/
  • Ironman2
    #19
    Amúgy elképzelésem nincs mi a célja a játéknak.Bolygók tényleg kicsik,bányászni lehet sokat,de ha mondjuk játszanak többen,akkor hamar szét lehet amortizálni mindent,csak győzzük tárolni az ásványokat.a culture point meg minden belépéskor lenullázódik,ez nagyon gáz! Idáig csak fák szétlövésével gyarapítottam,nemtudom mivel lehet még azt növelni! De egyébként a zöld övezetben játszom,igazi kihivást a piros játék inditása lesz,csak ott újra kell kezdenem mindent az alapoktól,nemtudom át lehet-e oda vinni a kimentett űrhajómat,az jó lenne
  • BladeW
    #20
    Még mindig nem kaptál Hearthstone betakeyt mi?