6
  • Tetsuo
    #1
    http://alittlebitofstone.com/wp-content/uploads/2011/11/johnny-english-reborn01-640x472.jpg

    Itt van az NSA helyettes igazgatója: John Inglish :D
  • kvp
    #2
    Szerintem ok ra gondoltak:
    http://en.wikipedia.org/wiki/John_C._Inglis
    De vegulis mindegy, a vegzettsege mindkettonek mernok, csak az egyik poenjain nem tudunk nevetni...

    Egyebkent a legegyszerubb teszt az NSA szerverfarmjara az lenne ha valaki kiasna par optikai kabelt ami a nagy sivatagon at oda vezet es megnezne van-e benneuk jel. Ha ugyes, akkor sima kabeltolvajok akciojanak neznek az egeszet. Azert erdemes kabeleket keresni, mert nagykapacitasu muholdas link az nem nagyon van a telephely kozeleben.
  • NEXUS6
    #3
    43!
  • Amergin
    #4
    Hát nem hinném, hogy kábeltolvajokként kezelnék őket, sokkal inkább terroristaként. Itthon viszont a "kábeltolvaj" terroristákat csak kábeltolvajként kezelik, legyen szű vasúti felsővezetékről, fénysorompó kábelről, vasúti talpfacsavarról, stb, stb... gondolom ennek a változásához az kell majd, hogy Orbán valamelyik távoli rokona áldozatul essen majd egy vasúti szerencsétlenség során. No de elkanyarodtam...
    Amikor azt hallottuk, hogy 'lementették a zinternetet' azt hittük vicc, pedig nem is A helszinki emberijogi kúrvaannya, meg a társaság a szabadságjogokért, meg úgy általában a "jogvédők" hol vannak ilyenkor, mikor "LISTÁZZÁK"(óh borzalom!), hogy ki mit csinál? Ja hogy ez nem számít, mert nem csak egy konkrét, jól körvonalazható csoportot figyelnek meg, hanem mindenkit kivétel nélkül -akkor az mindjárt más, én kérek elnézést
    Hogy írta József Attila 1935-ben?
    "Számon tarthatják, mit telefonoztam
    s mikor, miért, kinek.
    Aktákba írják, miről álmodoztam
    s azt is, ki érti meg.
    És nem sejthetem, mikor lesz elég ok
    előkotorni azt a kartotékot,
    mely jogom sérti meg."
    Hoppá!
  • Tetsuo
    #5
    Na igen. Tomoren érintettel mindent, ami ide tartozik. :) Ugyes.

    József Attilát, az egyik legzseniálisabb embert durván félretanítják, már az "ongyilkossága" folytán is.
  • Nabateus
    #6
    Milyen, kedves, finomkodo cikkecske.
    Allitolag, hozzajuthatott...
    Olyan cuki! :)