8
Valiant Hearts: The Great War
  • tutituti
    #1
    A Valiant Hearts: The Great War a Ubisoft Montpellier új játéka, amely a UbiArt Framework motort használja (ezzel a motorral fut a Rayman Origins, a Rayman Legends és a készülőben lévő Child of Light is).

    A kézzel rajzolt történet az első világháború ideje alatt játszódik és öt ember történetét meséli el, akik túl akarják élni a háborút, sorsukat egy vöröskeresztes kutya köti össze. A sztorit valódi levelek inspirálták.

    A játék platform és fejtörő elemek keverékéből, képregényes stílusban tálalja elénk a történetet. Időnként a lopakodás is kisebb szerephez jut, az előzetesben látható, hogy az egyik karakter egy eldobott kővel tereli el az őr figyelmét. A téma komor hangulatát a játék eltúlzott, parodisztikus elemekkel igyekszik kicsit enyhíteni: a nagydarab német katonák sört isznak és óriási méretű pereceket tömnek magukba.

    A játék PC-re, PS3-ra, PS4-re. Xbox 360-ra és Xbox One-re fog megjelenni 2014-ben.
    forrás: Ipon.hu
    Videó:


    Képek:

  • Empty
    #2
    Magyar feliratot tehettek volna bele ha már szóba jön kis hazánk is a játékban!
  • tutituti
    #3
    nos tegnap este végeztem is vele.Hát le a kalappal.Valami hihetetlen jó volt.És a vége..mint amikor az elit alakulat utolsó részét néztem volna.
    Remek játék volt!
  • mester1987
    #4
    Kipróbáltuk, egész jól összerakott indie, picit zord történettel. Biztos lesz még jövője ennek a nagyobb indie műfajnak is, ha jobbban kiforr.
  • Drazse23
    #5
    Valaki találkozott már olyan hibábal, hogy a játék nem menti el az aktuális állást?
    Ha kilépek a főmenübe, még be tudom tölteni, de ha az asztalra, minden elveszik.
  • AntiHero
    #6
  • mester1987
    #7
    Na valaki végigvitte még esetleg milyen volt, élmény ha van persze?

    Nekem picit butított ez az indie style ebben, de nagyon tehetséges, nincs azzal a részével gondom.
  • tutituti
    #8
    hát Cry is végigtolta.nem is bírta idegekkel :')