10
  • sanyicks
    #1
    gyenge így is.
  • tomboy013
    #2
    Lumia 1020 mellett nem lesz képes labdába rúgni ezen a téren. Ha valakinek fontos szempont a kamerázás egy telefonnál válasszon egy jobb Nokiát.
  • MuchACHO79
    #3
    Jegyezzük meg végre, hogy a megapixel csekély mértékben jelenti csak a jobb képminőséget. Fontosabb a lencsék mérete, anyaga és kidolgozásuk minősége mint ahogy az érzékelő lapka mérete is sokkal fontosabb. Akinek fontos a kamerázás hiába vesz nokiát, mert kéminőségben a középkategóriás kompaktokat sem üti. Azt az egy dolgot nem értem, hogy miért nem tesznek a fényképezőgépekbe optikai zoomot. Elég lenne 4-6megapixel egy 5-8x optikai zoommal, minőségi érzékelőlapkával.
  • Zombee
    #4
    1. A PureView nem azonos a standard Nokia kamerákkal, azok valóban nem kiemelkedően jók, nem jobbak pl. egy SIII Mini kamerájánál.
    2. Jön telefon optikai zoommal, illetve már kint is van: Galaxy S4 Zoom, de az nem egy könnyen zsebrevágható telefon az optika miatt.
  • caius marius
    #5
    Asszem nem kell lecserélnem a Note 2-em még egy ideig. :)
    Mellékesen, ha komolyan fényképezni akarok, akkor veszek egy fényképező gépet és nem telefont használok.
  • KopaszIsten
    #6
    "Az érdeklődés garantált..."

    Hát engem marhára hidegen hagy, hogy ez 3 MP-vel több lesz, mint az elődje...

    És csatlakozom az előttem szólókhoz. Aki komolyabban akar fényképezgetni az vegyen fényképezőgépet. A koca fotós(nak) meg tök mindegy hány MP-vel csinál valami homályos/szemcsés valamit. Persze jobb a jobb, de telefonvásárlásnál nálam nem szempont a kamera.
  • boyscout
    #7
    16 megapixel? hova. minek. ??!
  • Nailyenugysincs
    #8
    olyan 4-5 évvel ezelőtt volt a samsungnak optikai zoomal szerelt telója. a g800 asszem
  • Zombee
    #9
    Mondom, most is van. Galaxy S4 Zoom.

  • Nailyenugysincs
    #10
    ilyet h nem láttam még soha? vagy magyarországon nem árulják?