10
Egy játék, ahol a legnagyobb akadály maga a játékos
  • RelakS
    #1
    Az Antichamber egy logikai játék. Nincsenek cifra grafikák. Nincsenek ellenségek. Csak a pálya, az idő, a \"fegyvered\" és te magad vagy.
    Kövesd a nyilat! Gondolkozz el a falon található tanácsokon! Szerezd meg a fegyvereket, hogy tovább haladhass! Juss el a kijárathoz!

    Ha tudsz...



    A Make Something UNREAL 1millió dolláros győztese.

    Antichamber Wiki - egy kis segítség elakadás esetére

    Total Biscuit interjúja a játék készítőjével.


    Csodálkozom, hogy ennek a logikai játéknak nem volt még topikja.
  • Aquir
    #2
    Februárban végigvittem, nagyon jóas. Az egyedüli készítő fantasztikusan összerakta.

  • RelakS
    #3
    megnéztem csalással a pályát ... azt hittem, olyasmi portalokat használt, mint ami az Unreal-ben, portal-ban, portal2-ben is van (elvileg még a Half-Life2-ben is használták, nem a kilőhető fajta), ehelyett nem egy pályarészletet többször is megrajzolt :)
  • MerlinW
    #4
    Hárman voltak (hangokat és zenét 1-1 másik tag készítette), de a lényegen ez mit sem változtat, nagyon jó kis játék.
  • Aquir
    #5
    tudom, de magára a játékra gondoltam, mivel jóformán Demruth munkájára épül az egész játék, de az összhatás tényleg jó lett
  • RelakS
    #6
    hehe, majdnem megcsináltam a piros fegyver nélkül, de a vége felé van egy feladat, ahol nem lehet csak úgy áthúzni a kockákat
  • RelakS
    #7
    Újra próbáltam...


    itt szívtam meg :/

    csak hét kockát lehet áthozni egy erőtér mellett, sárgával meg legalább 8 kell a szaporításhoz :S
  • Aquir
    #8
    Egyébként el lehet jutni a játék végére a piros fegyver felvétele nélkül, már az első héten többen megcsinálták:)

    A képen: Ki tudod húzni a két kockát a többivel, nem?
  • RelakS
    #9
    őőő... szerintem nem

    valami trükk lesz akkor mert van egy zár, amibe legalább 5 kockát bele kell ölni
    ha abba belenyomom mind a hetet, az ajtó túloldaláról nem tudom, át lehet-e húzni

    Sajnos annál a zárnál is, meg ennél is üveg mögött vannak a kockák, ezért közvetlenül nem hozzáférhetők.

    Majd megpróbálom megint :)
  • RelakS
    #10
    jáj


    Ahogy 7 kockát át lehetett hozni, úgy át lehet még hetet :D

    Meg ha a piros kockákat lehozom az ajtózárakból, azok mindig újraképződnek, tehát még a kockakígyó áthúzásával sem kell kínlódni :)