4
  • kisedi
    #1
    Az a nagy probléma, hogy ez Tablet már létezik ANDROID fronton rég. Csak pár nap kérdése és Snapdragon 800-as táblák jönnek ASUS, Samsung és Motorola fronton, a kínai gyártókról nem beszélve. Nyilván túlárazott lesz a termék, olyannyira hogy ennyiért x86-os táblát is kaphatunk 'igazi' WIN8-al. NEM KELL erőltetni a Win8RT-t!! Az MS egyetlen esélye az hogy agresszív árazás mellett X86 kompatibilis telefonokkal és tábla PC-kel árasztja el a piacot. Egyértelmű hogy nem adtam volna 190 eHUF-ot egy G S4-ért ha egy X86 Lumiát is megvehettem volna 2 magos 4 szálas ATOM processzorral. Rengeteg régi alkalmazás helyettesíthető android fronton, egyre több. De MOST még megléphetné az MS-NOKIA szövetség a WIN8.1-es LUMIA-t nyomott áron. Durván piacot szerezhetnének..Gondoljatok bele, kaphatnánk migrációs szoftvereket amivel áttelepíthetjük a mobilra a Win7-es alkalmazásainkat stb. Hatalmas ziccert hagy ki az MS, mire ébrednek addigra annyira lefedik a piacot a Droid alkalmazások hogy már le is felejtem a kedvenc régi X86-os könyvelőprogramomat, tervező szoftveremet stb...
  • cateran
    #3
    Pusztuljak meg, ha ertem miert eroltetik az RT-t :S Szamomra orditoan nyilvanvalo epic fail zsakutcanak tunik.
  • CairoJack
    #4
    Halott ügy. Az RT garancia a bukásra.