15
Gone Home
  • Ironman2
    #1
    Játékleírás

    videó,kicsit spoileres!
  • zzeN
    #2
    Pont tegnap jött ki okosba, jónak néz ki.
  • Lunki88
    #3
    Épp most fejeztem be a játékot, mondhatni még a hatása alatt vagyok. :) Nem semmi munka lehetett ezt a nagy házat ilyen részletességgel, "élettel" megtölteni. Árad belőle a nosztalgia érzés, akárhova is megy az ember, pl. Sam' szobája a nintendo játékokkal, vagy a nappali az X-aktás videókazettákkal. :)

    Amiért még szerintem hatalmas dicséretet érdemelnek a készítők, az a családtagok külön kis történetszálai, amiket ha elég figyelmes az ember össze tud rakni a különböző nyomok alapján. Mindenkinek vannak kisebb-nagyobb titkai. Persze az érezhető, hogy a történet középpontjában a 17 éves Samantha áll, akinek az itt-ott elrejtett naplóbejegyzéseit kell elolvasgatni ill. végighallgatni. Nekem különösen tetszett mindegyik, szinte már valódinak éreztem a karaktereket, olyan részletességgel számolt be az eseményekről. ^^

    Engem teljesen megnyert magának a program, bár sokan kifogásolják a rövidségét, de igazából egy olyan játékban ahol végig egy nagy házat kell bejárni, nem is lehet túl sok játékidőt elvárni szerintem bár ez csak az én véleményem.
  • ldavid
    #4
    ez amúgy hasonló a Myst-hez ugye?
  • Lunki88
    #5
    Akit esetleg érdekel a magyarítás, annak jelentem, hogy a játékban lévő naplóbejegyzéseket mind lefordítottam. Jöhetnek a tárgyleírások szövegei... :)
  • Anonymusx
    #6
    Véletlenül nem te írtad az Ncore-n hogy fordítod?
  • Lunki88
    #7
    De igen, most lebuktam. :)
  • Ironman2
    #8
    Na az remek! Várjuk a fejleményeket!
  • tutituti
    #9
    végigjátszottam,de ha kész,akkor újra nekiugrok az biztos!
  • Trishtan
    #10
    Teszt a játékról:

  • Pogacsa--
    #11
    Ezzel a játékkal az a baj, hogy ez nem is játék.
    Nincs is vége, hanem egyszer csak vége szakad.
    Miért sorolják ezt a játékokhoz?
  • Ironman2
    #12
    Most ingyen van hétvégén a játék:

    Gone Home
  • Ironman2
    #13
    Magyarítás letöltése:

    http://lostprophet.hu/2014/01/gone-home-magyaritas/

    A játékot legalább egyszer el kell indítani,különben nem jelennek meg a mappák,ahová be kell másolni a fájlokat.A mappanézet beállításaiban engedni kell a rejtett fájlok,és mappák megjelenítését
  • Loál János #14
    htx
  • Darun
    #15
    Ez ilyen régi játék? :O
    Én asszem tavaly szereztem be, nem bánom hogy pénzt adtam ki érte, még akkor se ha alig két óra alatt a végére lehetett érni. Nem nagyon tudok angolul, de a zene és a hang annyira jól el lett találva, hogy szerintem még igy is sikerült átéreznem a játékot, noha érteni nem igazán értettem. Majd felteszem én is a forditást és nekifutok még egyszer. Régi gémer vagyok, de ez az a játék amire azt mondom hogy megéri szánni időt két Warship vagy Payday meccs között. Bár hogy mennyire lehet játéknak nevezni... csak mert nem kell lelőni benne senkit, szerintem még játék. Mivel a célja a szórakoztatás. És ha megnézzük, egyre több az un sétaszimulátor. Szerencsére van igény ilyesfajta szórakozásra is.