61
Drive Club
  • Versace26
    #1
    Kinek mi a véleménye a játékról,ki mennyire várja?
  • Szabi #2
    csak ps4-re lesz...
  • Versace26
    #3
    Hát sajnos,de biztos hogy annak is meg lesz a vevő köre.
  • Szabi #4
    ez viszont nem a konzolos részleg...
  • precise
    #5
    fos
  • Versace26
    #6
    Mire is érted eme értelmes szót?
  • Szabi #7
    na most már az :DD
  • Versace26
    #8
    Köszönöm hogy szóltál
  • Szabi #9



  • Versace26
    #10
    Grafikailag nem találok benne hibát,szépen ki van dolgozva,Horizonnál szebb szerintem.
  • Versace26
    #11
  • Versace26
    #12
  • Versace26
    #13
  • Thaddeus
    #14
  • Thaddeus
    #15
    Két új videó, kattintsatok lent a streamre - persze ugyanaz a pálya
  • Versace26
    #16
    Hogy lehet ilyen pocsékul vezetni egy gameplaybe?
  • Thaddeus
    #17
    Kérdezték mások is, és azt mondják, hogy új a játék :D
    De baszod, a kontroller kb ugyanaz nem? :D
    Alatta lévő vidiben mondjuk kormánnyal tolják, ott elnézhető a bénázás, de itt...
    Van egy másik játék a The Crew, ott is kb ilyeneket csinálnak, vagy rosszabbat; fogja a gyerek és izomból belemegy a fába meg ilyenek...
  • Versace26
    #18
    Nézem azt a topikot is,elég viccesek Nem sok különbség van a vezethetőséget tekintve más autósokkal szemben.VAgy nyomja lassabban,hogy nem ég le a pofája
  • Versace26
    #19
  • Csokis
    #20
  • Versace26
    #21
    Most már legalább megtanultak vezetni
  • Fehercsoki
    #22
    Szóval ez lenne a next gen? Ez TDU 1 szintjét sem éri el:O
  • Thaddeus
    #23
    Szerintem korai leírni, mert:
    - A next gen első pár éve sosem next gen, a programozóknak is szokni kell az új architektúrát
    - Elég gáz YT felvétel, élőben egy plazmán teljesen más
    - Ha jól tudom még alpha, vagy legalábbis már béta verzió a fejlesztés
    - PS+ mellé ingyenes lesz (korlátozással persze)
    Majd ha megjelenik és fos, akkor lehet fikázni, addig viszont gyerekes.
  • Moby
    #24
    Ennek az architektúrának melyik része új?
  • Thaddeus
    #25
    Konkrétan erre a cikkre gondolok.
    Ez az egész hUMA-s architektúra, meg a DX api helyetti új megoldások teljesen újak, kiaknázatlanok.
    Ha jól tudom idén év végén jelenik meg az első ilyen PC-s architektúra a Kaveri. Úgyhogy erre specializált fejlesztő szerintem még kevés van.
  • Moby
    #26
    Ezt a cikket már kielemeztük egy másik topikban. A fele bullshit, a másik fele a soha meg-nem-valósuló álom.
    Itt most még csak közelítőleg sem lesz hasonló, mint a ps3 esetén volt a cell okán. DX api helyett sincsenek új megoldások, dx api ps-en természetesen soha nem volt, az api amúgy a ps3-on használt továbbfejlesztése itt is (psgl-libgcm, hwspecifikus kiegészítésekkel).
    A rohadtvicces az, hogy annó a ms-t mindenki köpködte az xbox(classic) miatt, hogy bedobozolt egy pc-t (polcról leemelt gpu minimális változtatással, polcról leemelt cpu minimális változtatással, közös mem).
    Valaki magyarázza el, a mostaniak mitől másabbak :D
  • Fehercsoki
    #27
    Nem csak erre a játékra mondom, hanem az összes eddigi "nextgen" konzolos játék kb olyan szinten amit a PC már évek óta tud=/
  • Thaddeus
    #28
    :( Adj neki egy kis időt szerintem, én bízok benne, hogy lesznek még csodák (főleg mivel nem akarok PC-t fejleszteni :D)
  • Versace26
    #29
    Egy kis trailer
  • Csokis
    #30
  • TDC Geronimo
    #31
    Itt fent vannak a videók tömörítetlen minőségben. Érdemes leszedni. Ég és föld youtubeshoz képest.
  • Versace26
    #32
    Éjszakai menet
  • TDC Geronimo
    #33
    Tömörítetlen verzióba

    Kiraktam TV-re és hát... nagyon durva.
  • Versace26
    #34
    Nagyon baba lesz,nekem személy szerint ez jobban bejön mint a Crew
  • Moby
    #35
    Letöltöttem az egyik tömörítetlent...
    Biztos ugyaenzt nézitek?
    Merő zsizsik.
    Szarfrém.
    Popuppol mint a kurvaélet.

    Ez jelen állapotában currgentől alig jobb nagysoksemmi.
    Ingyen. Tehát ingyenszar. Van valami másik video is, vagy ráhúzódott a látóidegre a hype?
  • Versace26
    #36
    Én nem szedtem le,én azt néztem amit linkeltem,de hd felbontásba szerintem nagyon szép a gameplay.
  • Moby
    #37
    Forza4(currgen), nfs:the run(pc) megvolt? Namerthogy ha ez szép, akkor lehet találni ettől szebbeket is, és nem kell nextgenig sem szaladni.
    Ami ebben okés az a kormánytekergetés. A többi se nem wow, de mégkevésbé nextgen, még csak különösebben szép sem. Amit sajnálok, mert kb ez az egyetlen cím, ami érdekel(t) a nyitócímekből ps4-en. Megjelenésig még valamit reszelhetnek rajta, de a topik hozzáállása a videókhoz teljesen érthetetlen.
    Hacsaknem kimaradt minden az utóbbi évekből valakinek.
  • TDC Geronimo
    #38
    zsizsik max az autó hátulján van már csak, de launchra lesz még jobb AA. szarfrém meg popup? Hát lehet vak vagyok, de ezeket én nem látom.
  • Versace26
    #39
    Persze,Horizon-run,autojátékok terén mindent pörgettem már,de valamiért szerintem ennek is meg lesz a fielingje..
  • Moby
    #40
    Az lehet, ez a videók alapján nem derül ki. Gameplay tekintetében eléggé középszerűnek tűnk, de az egyedülállóan kidolgozott belsőnézet biztos dob rajta.
    Én viszont kifejezetten a grafról írtam, minthogy arra volt beindulva itt mindenki :)