108
beamng_drive_stacked_small.png
  • precise
    #1
    Végre elérhető a Rigs of Rods alkotóinak új játéka a BeamNG Drive. Igaz még csak Alpha verzió de már megvehetjük a teszt hozzáférést 10 dolcsiért, de van ingyenes TechDemo is nyílván korlátozott tartalommal.

    » Soft-body physics sandbox
    » 5 részletes, variálható, rommá törhető verda.
    » 6 Térkép amit keresztben hosszában bejárhatunk.
    » Menetrendszerű updatek, új térképek, járművek, fícsőrsz, hiba javítások
    » Teljes moddolhatóság - térképek és járművek, játékmenet scriptek
    » Beépített térkép szerkesztő

    Én személy szerint rengeted órát eltöltöttem a Rigs of Rods-al ezért a visszaszámlálás lejártakor a gép előtt ültem.




    TechDemo: http://beamng.com/techdemo

    Alpha Acces: http://beamng.com/alpha

    Több Video
  • kemszi2
    #2
    A RoR-t szerettem :D kipróbáljuk
  • twi452
    #3
    Ezzel a motorral egy jó WRC játék...hmm :)
  • Petka
    #4
    Terep 2 reloaded
  • tutituti
    #5
    na öröm látni hogy lett topikja!
  • ricsa008
    #6
    de ez amugy mi lesz ha kész lesz?
  • LeWyTy
    #7
    R'o'R LOV +fav!!
  • Szabi #8
    elméletileg egy játékmotornak készült, de úgy tűnik egy játékféleséget próbálnak csinálni belőle :D
  • ricsa008
    #9
    próbálom levenni a grafikát és kidob hibával...
  • LeWyTy
    #10
    A shader-t ne vedd le attól fagy ki.
  • Szabi #11
    a pattogás, sérülés stb nagyon hangulatos, de ezek még nem autók, csak dobozok amik gombnyomásra mennek előre és hátra :D

    az éles köveken átmenve szépen szétszakad a gumi ahogy azt kell :D

    belső nézet még nem nagyszám, de jelenleg még bőven elég... a kézifék visszajelzőn nagyon meglepődtem :)

    szépen beszorul a gumi a kövek közé, viszont egyáltalán nem pörög a gumi padlógáznál.. még egyenes terepen se..
  • precise
    #12
    1969' Cadillac

  • precise
    #13
  • precise
    #14
  • GPx8
    #15
    GTA? :)
  • Alexease
    #16
    A stilus alapjan igen;)
    De azert at kell varialniuk a modelt, mert ebben ki-be lehet kapcsolgatni minden alkatreszt, cserelgetni az autokban a fekeket, motort, diffit, barmit.
    Poen kiszedni a fugot, merevitest fekeket es kamiklaze auto lesz belole;DDDDD








  • precise
    #17
    Első nap és már vagy 30 mod készül, nagyon bejön a game, bár az irányításon meg sokmindenen kell még javítani, de már most megeszi bármelyik konzolos rally hivatalos wrc gamét pedig nem is rallynak készül :)

    Még Praga is.


  • B0GE5z
    #18
    merre lehet ezeket a modokat megtalálni?
  • precise
    #19
    Alpha hozzáféréssel a fórumban
  • Alexease
    #20
    Ehhez kimillio cucc lesz:)
  • precise
    #21
    Még kormánnyal kicsit szar az irányítás, nem úgy fordul a kormány a játékban mint az én kormányom, hanem mmeghatározott sebességel...
  • Alexease
    #22
    Ez egyelore csak hatulrol tologatos billentyus cucc:D
  • kemszi2
    #23
    Az "alagútban" tiszta Stunts érzésem volt mikor megpróbáltam átfordulni benne :D
  • kemszi2
    #24
    defekt jelzés is van :)
  • LeWyTy
    #25
    hogy lehet mapot választani?
  • Szabi #26
    fizetés nélkül sehogy, de az alap pályán is vannak ilyen részek.. :)
  • Szabi #27
    amúgy betöltés közben lehet pályát választani :)


    a sport szedánnal hangulatos kilincselgetni :D
  • LeWyTy
    #28
    Te meg megvetted?
  • GPx8
    #29
    Nem bírtad ki, mi? Megvetted(?) :D
  • Alexease
    #30
    Meg hat
  • Fehercsoki
    #31
    És a te gépeden fut? Mert az enyémen játszhatatlan és úgy emlékszek hogy neked is szar géped van:O
  • Alexease
    #32
    Eleve kikapcsoltam minden postprocess-t, az osszes antialiasing beallitast es csak 1280x720-ban megy;)
    De az egyik palya (valami statidon), meg igy is teljesen hasznalhatratlan:D
  • GPx8
    #33
    Amikor autó helyett valami ojjektumot teszek le, akkor mi van? Odébb lehet valahogy tenni? Ez valami pálya-építő funkció?
  • papi08
    #34
    Srácok!

    A techdemo kipróbálása után kicsit meglepődtem..:D

    Ugye a fizetős, alpha verzióban nem megy a kamera a föld alá? :D
  • GPx8
    #35
    Dehogynem.
  • 12346
    #36
    Ebben már nincs ilyen egérrel dobálgatás pl? Meg + autókat hogy tudok lepakolni? A sajátomat cserélgetem, de itt a kiszállásos/otthagyós módszer már nem megy :)
    Az elején mintha fölajánlotta volna a tutorialt. Ha abban voltak ilyenek, akkor azt gyönyörűen szkippeltem véletlenül.
  • Fehercsoki
    #37
    Próbáld ki, van warez...(de ne írj privit, nem mondom meg honnan lehet leszedni)
  • precise
    #38
    Shift+B-vel lehet növelni a kormány érzékenységét, így már játszható... FFB még nicns
  • Skypack
    #39
    Én is támogattam azzal a fejlesztőket, hogy megvásároltam :)
  • GPx8
    #40
    Én is.
    Mondjuk azt nem tudom, hogy milyen game lehet ebből. Rally? Nálam a közepesnél picit erősebb gépemen pl. egy nagyobb ütközés előtt megtorpan, hogy számolja a deformációt. Ez mondjuk egy gyorsasági szakaszon egy-egy "koccnál" kissé idegesítő lenne...