5
  • kvp
    #1
    Regen meg uveg nelkul, sima matt muanyag foliaval burkolva jottek ki a laptop kijelzok. Azokat nemcsak osszetorni volt nehez, de nem turkozodott rajtuk a fel szoba es bizonyos szintig azt is kibirtak, ha valaki meghajlitotta a laptop fedelet. (mondjuk veletlen rault) Ehhez kepest az uveg visszalepes, meg akkor is ha erosebb mint a szokasos. Egyebkent ha mar eros burkolat kell egy kijelzore, akkor inkabb mar atlatszo aluminium.
  • Zulu12
    #2
    Átlátszó alumínium :D Ezen most jót derültem XDD Egyenlőre azt még csak a bálnák tárolásra használják, de majd később jöhetnek a notebookok is :D
  • Magiszter
    #3
    "matt muanyag foliaval burkolva jottek ki a laptop kijelzok"
    Régi szép idők! Most már úgy kell vadászni a matt kijelzőket. :(
    Az üveg (tükör) kijelzőkben az az egyetlen jó hogy kikapcsolt állapotban borotválkozáshoz (nőknek smink) is megfelelő. Tudod ez nem Bug ez Feature :)
  • cateran
    #4
    Lathatoan lila fingod sincs mi az az atlatszo aluminium...inkabb maradj csendben es legalabb guglizz ra. (en is azt tettem, mert meg az eletben nem hallottam rola :D)
  • gombabácsi
    #5
    az a röhely hogy monitorokban is terjed a tükröződő
    múltkor amikor monitort vettem direkt mondanom kellett az eladónak hogy csak nehogy tükröződős legyen :D