101
Tartós utcai cipők mindennapi viseletre
  • tugyiti
    #1
    Javaslatokat várnék olyan utcai cipőkre amik legalább olyan tartósak mint a hanswag ,north face stb. csak nem néznek ki annyira túra cipőnek :D szóval fel lehessen venni farmerhoz is meg egy sportosabb szövet nadrághoz is.

    köszi előre is
  • Waczkor
    #2
    Erre csak azt tudnám mondani hogy amik eddig voltak nekem Adidas Originals cipők mind baromi kényelmesek voltak és több évet kibírtak,ráadásul mivel általában fehéreket veszek,ki is szoktam őket mosni kímélő programmal gépben és egyik sem ment szét,viszont szép tiszta lett.

    Bár nem tudom hány évre akarsz cipőt:)
  • tugyiti
    #3
    Olyan 3-4 évre jó lenne ha már rászánom a pénzt ,hogy tartósat vegyek ,ezek az adidasok jók csak nekem nagyon edző cipőnek néznek ki.

    Egy ilyet nyűttem el most 2 évig bírta és mivel szinte teljesen fekete fel lehetett venni mindenhez ,ilyesmikre gondolok.
  • atomabszorpcio
    #4


  • atomabszorpcio
    #5
    B.S.
  • CdelG
    #6

  • tugyiti
    #7
    Viccnek nagyon rosszak gyerek,trollkodni lehet menni a gumiba htxvm
  • Rage47
    #8
    tisza bírta nekem úgy 3 évig
  • CdelG
    #9
    focira ez se rossz
    tartós is

  • Alexease
    #10
    En munkavedelmi cipoket szoktam venni, foleg telire, azok tuti birjak a gyurodest. Es harmad-negyed annyiba kerulnek mint a divat cipok (8–10000Ft, annal tobbet nem er egy cipo).
    Es mar nem neznek ki (annyira) gazul:)

    Pl.:
    http://dgfmunkaruha.hu/aboutblu-katalogus.html
    Vagy:
    http://beta-szerszam.hu/spl/195957/Beta_cipok?gclid=CNuJ-bbP9bcCFclZ3godDAkAIA
  • tugyiti
    #11
    Az aboutblu cipőkkel megint az a bajom ,hogy utcára nem elég konszolidáltak sztem ,de a beta cipők meglepően jól néznek ki :DDD
  • tomi890125
    #12

  • V43 1105
    #13
    Lacoste, Tommy Hilfiger, Supra cipők közül van ami nem borsos áron kapható és megfelel a kritériumaidnak ..
  • báttyó02
    #14
    adidas superstar...másodikat nyúzom télen nyáron, több évet kibírnak gond nélkül
  • Calver
    #15
    +1, pont ugyanezt akartam én is beírni
  • tugyiti
    #16
    #14#15 srácok az oldala varrott ugye ha jól látom ? meg az orr rész nem válik el ?
  • V43 1105
    #17
    Képet plz. :D
  • tugyiti
    #18
    Ezt néztem

  • kifli
    #19
    reebok cipők, vagy nike azon belül is a jordanek vagy air force one-ok bírják jó sokáig.
  • Metalmilitiakid
    #20
    Egyszerűbb 10 ezres adidas cipők ilyenek, amelyiknek kicsit vastagabb talpa van. Vettem egyet még vmikor 2007 ben, 2010 ig simán hordtam városban, mert nem rongyolódott és kényelmes volt és még azóta is mindig hordom otthoni cipőnek vagy futni/focizni/túrázni hogy ne az újat sározzam és még mindig nem szakadt/lyukadt ki. Szerintem elég megbízhatóak.
  • CdelG
    #21
    hányadék
  • CdelG
    #22
    nekem olyan cipő kéne ami világít hátul ha lépek egyet
  • SergioAmigo
    #23
    vegyél bőrcipőt ne ilyen gagyi műbor márkás chinában gyártott szarokat... és akkor tartós lesz
  • CdelG
    #24
    igaz+1
  • tugyiti
    #25
    Mindig bőr cipőt vettem (josef seibel,lloyd) nem csak a cipő anyagától függ a tartósság (talp kialakitás ,sarok betét etc.) pl. a josef siebel talpa tört ketté.Esetleg valami más okos tanács vagy konkrét példa?
  • CdelG
    #26
    azok jók
  • SergioAmigo
    #27
    Bugattik között néz szét.
  • SergioAmigo
    #28
    http://www.lifestyleshop.hu/markak/bugatti
  • tugyiti
    #29
    Ezek elég jól néznek ki ,de mind ragasztott talpú :(
  • SergioAmigo
    #30
    attól még ezek prémium minőségű cipők és vannak amik jól néznek ki
  • CdelG
    #31
  • tugyiti
    #32
    Az lehet ,de 90kg alatt rengeteg gyaloglás után sztem. 1 év alatt leválna a talpa
  • Calver
    #33
    semmi nem válik le róla, legrosszabb dolog ami 4+ év után történt enyémmel, h a belsejének a hátulja a saroknál elkezdett szétkopni, de ez inkább abból ered, h baszommód csontos a lábam és nem szokásom "rendesen" kifűzni, simán felrántom. szóval nagyon jól bírja.

    viszont arra számíts, hogy vékony lábfejű emberekre van alapból az a cipő kitalálva.
  • tugyiti
    #34
    Hmm sztem bepróbálok egy ilyet ,mennyire keskeny az eleje ?
    köszönöm az infokat
  • Monoton
    #35
    Én a Skechers cipőket ajánlom :)
  • Calver
    #36
    az eleje egyáltalán nem, kétszer is elférnének benne a lábujjaid, inkább az oldala ami keskenyebb, azért mondtam h vékony lábfejű kétlábúakra nyerő - bár elvileg ha valakinek nagy trampli lába van, arra is gond nélkül rámegy, max fel kell ugrani 1 méretet.
  • desigo
    #37
    +1

    A Skecherst én is strapabírónak találom.Most is abban járok nap mint nap.
    Télen meg Beta munkavédelmi,igaz vezetni azok nem kényelmesek .
    Tommy Hilfiger cipőmet nem érzem túl tartósnak,ha napi rendszerességgel hordanám tuti szétmenne gyorsan.
  • SötétBarom
    #38
    Adidas +1

    Leszámítva a nyári teljesen szövet cipőimet, csak adidasom van, és kibaszott jól bírják. Tavaly golfpályán melóztam felszolgálóként, és két ilyen simán bírta, a mai napig hordom őket, pedig napi 10+ órát talpaltam bennük heti 5x, ami nem kispályás kiképzés egy sima utcai cipőnek.

    Superstarral nekem az a bajom, hogy nem tetszik, hogy gumiból van az orra. Amúgy az a beszt.
  • Coral Springs
    #39
    Én mindig is Nike párti voltam, az előző bírta úgy 4 évig, bár azt munkára is befogtam. Most egy Nike Air Toukol II Premium -ot használok.

  • Waczkor
    #40
    Nekem második éve van meg ez:

    Gépben is mostam,semmi baja nem lett.Asszem kb 16-ért vettem.