127
NBA 2K14
  • Krisztiam #1
    NBA 2k14-ről egy videó, szerintem nagyon jól néz ki:
    NBA 2K14
  • syberia2
    #2
    Kár hogy ilyen grafikája csak a nextgen konzolokon lesz. Pedig milyen jó ilyen felbontásban nézni James hairlineát:D

    Meg addig amúgy se jöjjenek ilyen LA Noire trükkökkel, amíg a labda átmegy a játékosokon, a generált játékosok meg olyanok mint a szörnyetegek.:D
  • Krisztiam #3
    miért pc-n sokkal rosszabb lesz a grafika szerinted?
  • syberia2
    #4
    Szerintem igen. A nextgen konzolokon hatalmas ugrás ez (mivel a konzolok is hatalmasat ugrottak). PC-n max olyan változtatás lesz, mint a '12 és a '13 közt.
  • kifli
    #5
    butaság. pc-n már rég ilyen grafika lenne, sak nem érte meg nekik külön fejleszteni pc-re. A konzolos verziókból húzták át a dolgokat pc-re.
  • LoSA
    #6
    Ettől a trailertől még azért nem dobtam hátast! :)
  • syberia2
    #7
    A Live14-től én dobtam, de nem azért mert olyan jó lenne.
  • twi452
    #8
    Szegény Kyrie-t is bele kellet rángatniuk abba a szörnyetegbe :D
  • Krisztiam #9
    hát nem tudom abból a videóból nem sok minden derül ki nem?
    nem gameplay videó nem?
  • LoSA
    #10
    Pont ezt akartam mondani, hogy nekem abból a videóból nem sok derült ki. :)
  • syberia2
    #11
    nem gameplay, mégis ilyen ocsmány. Általában egy trailer mindig jobban néz ki, mint a játék- hacsak itt nem fordítva csinálják, megint nagy csőd lesz ez a cím.
  • Krisztiam #12
    hát nem tudom, de van egy olyan érzésem, hogy NBA 2K14 sokkal jobb lesz :)
  • Fókameister
    #13
    Jön egyáltalán PC-re?
  • Fpocok
    #14
    Wiki szerint jön.
  • KG21
    #15
    A live sorozat rég halott. Emlékszem még anno live 2003 tól 2008 ig toltam az online ligát, de már 2000 óta a 2k sorozatra csorgattam a nyálam :P Dreamcaston majd ps2 n nagyot ütött a livehoz képest, és én sztem folyamatosan jó irányba fejlődik. Amúgy a 2k6 ot megvettem ps2 re, majd 2008 tól xbox360 on toltam a 2k sorozatot. Idén megvettem steamen pc re a 2k13 a multi miatt, és nem bántam meg. Csak az bosszant, hogy nem lehet megválogatni az ellenfelet, random adja be, jó volna, ha ezen változtatnának.
  • Looooser
    #16
    van NBA '96-'97-es kosárkártyám jópár darab... eladó... van köztük hologrammos Michael Jordan is
  • flashpointer
    #17
    Olyan nekem is volt meg volt az összes hologrammos :D
  • Looooser
    #18
    a volton van a hangsúly jelenleg egy holo kártya kb 1800-2200HUF között mozog...
  • Krisztiam #19
    nemsoká megjelenés, várjátok? :)
  • twi452
    #20
    Naná :)
    Bár gondolom olyan lesz mint az előző csak egy kicsit átvariált irányítással és naprakész rosterrel :D

    Azért jöjjön csak és ne legyen tele buggal amit soha nem javítanak pc-n :)
  • gallardo
    #21
    hát a videók alapján tényleg ugyanaz mint a 2k13, a grafika semmit se változott. egyre kíváncsibb leszek a live 14-re.
  • twi452
    #22
    én arra, hogy az új konzolokra is ugyanezt merik kidobni vagy villantanak valami jövőbemutató dolgot..:)

    az tuti, hogy nagyon nagy kuss van róla és csak a current gen-t mutatgatják :)
    Úgyhogy a live 14et is az új konzolos 2k14el kell majd összemérni nem ezzel az "elavulttal" :)
  • gallardo
    #23
    xbox-ra már kint van a wirágbolti verzió
  • Krisztiam #24
    ha pc-re is majd szólj :)
  • twi452
    #25
    holnap a fb oldalukon nba2k mutatnak először bepillantást a ps4 verzióba

    na az lesz az érdekes :)
  • Krisztiam #26
    Fejlesztői napló:
  • twi452
    #27
    ezt harangozták be tegnap mint a nextgen verzió...
    pár másodpercnyi ingame videó a végén csak.. de az odab.sz rendesen így elsőre :D

  • LoSA
    #28
    Úgy néz ki, hogy mycareer módhoz is már be kell jelentkezned a liveon... :( Szívás....
  • gallardo
    #29
    pc-n is?
  • LoSA
    #30
    false infó, bocs...
  • kjhun
    #31
    OFF

    Aki, már nem bír várni vele.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    2013-10-01 00:25:23 PS3 NBA.2K14.PS3-iMARS DL 9523.2MB | 93F
  • twi452
    #32
    ez ps3-as :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    már van pc-s mirror img is, persze önmagában nem sokat ér crack nélkül :)
    úgyhogy még 1 kis türelem
  • twi452
    #33
  • twi452
    #34
    Hm érdekes.. töröltél onnan :)
    Biztos nem komálják a kínai csapatot pedig működik szépen DT proval és a mini img-ükkel :)
  • Gabor77
    #35
    Érdekes...miután kiraktad a linket, sajnos már akkor nem volt ott az oldalon. Gameplay milyen? Sokat változott?
  • FrezeR
    #36
    Majd egy kis véleményt írhatsz róla ha lesz időd :)
  • syberia2
    #37
    Hanga Ádám benne van?
  • twi452
    #38
    a 14 euroligás csapat van benne a játékban
    a Manresa nincs, úgyhogy nincs benne az Ádám :)

    majd mindjárt beleásom magam a training camp-be :)
  • syberia2
    #39
    Hanga már a laboral kutxanal van
  • twi452
    #40
    oké, megnéztem nincs a rosterben :)
    nem naprakész azért majd jönnek a hivatalos/nem hivatalos roster updatek ahogy mindig :)

    Mcgrady is benne van még free agent-ként :)


    első benyomásra a training alapján baromi egyszerű lett a különböző dobások cselek megcsinálása
    eléggé magától értetődő de azért kell hozzá gyakorlás tutira, hogy élesben is összeálljon

    ami rögtön feltűnt, hogy nyögnek a játékosok xD hirtelen elindulsz sprinttel és kiabálnak :D apróság de hangulatos :)