463
1491117010.png
  • wedge31
    #1
    Régóta tudtuk már, hogy az Avalanche Studios egy Mad Max-játékon dolgozik, ám a Sony buliján végre lehullt a lepel a posztapokaliptikus, nyitott világú TPS-ről. Az első képekkel és trailerrel szolgálhatunk.

    A játékban természetesen Mad Max alakítod, egy magányos harcost a vad, posztapokaliptikus világban. A túlélés kulcsai az autók és a benzin, a kietlen pusztaság hemzseg a banditáktól. Az Avalanche játékában változatos küldetések, száguldás és részletgazdag látványvilág vár ránk.

    Még nem tudni pontosan, hogy a produktumnak van-e köze a közelgő Mad Max-mozifilmhez, hiszen a képek alapján a főhős nem hasonlít Tom Hardyra. A Just Cause készítőinek pörgős akciójátéka PC-re, PS3-ra, PS4-re, Xbox 360-ra és Xbox One-ra érkezik.

    A Mad Max 2014-ben jelenik meg.


    Mad Max Announcement Trailer.

  • Szabi #2
  • tutituti
    #3
    Rohadt nagy Mad Max fanatikus vagyok.

    már mikor kósza ötletként dobálóztak akkor megörültem,de ez 0day buy lesz!
  • Papa01 #4
    +fav! :)

    Szeretem a posztapokaliptikus játékokat! :)
  • Rayden02
    #5



  • Szabi #6
    történetileg gondolom sok-sok évvel a filmek után lesz, legalábbis a V8 már elég rozsdás, a lámpán sincs már fent a rács stb.. :D


    remélem lesz kutya is :)
  • grebber
    #7
    Gamestar előzetes!
  • Pares
    #8
    Ezzel én is így vagyok! Nagyon várós!
  • Pares
    #9
    Szerintem valahol a 2-es és 3-as között fog játszódni, valószínűleg mindjárt a 2-es után, mert a 3-asban már nyoma sincs az Interceptornak, ott már a tevefogat a divat (a benzin hiánya miatt érthető). És mivel a 2-esben még fiatal, a 3-asban meg már középkorú hajléktalannak kinéző vándor, elég tág idővel lehet munkálkodni.
  • tutituti
    #10
    Én akkor fogok felkiáltani ha tina turner - thunderdome lesz a főmenüben :)
    Az annyira passzol a MM sorozathoz.
  • wedge31
    #11
    Blöki tényleg jó lenne és mint egy pet fejlödne velünk együtt...
    De valszeg nem lesz mert max személyén és a lepusztult világon kivül semmi se kapcsolja a játékot a filmekhez még az autónk is más lesz.
  • csm
    #12
    a videókból nem az jön le hogy más lenne a kocsi...
  • wedge31
    #13
    A filmben Ford Falcon XB Coupe, V8 351 vezet amit hivnak Interceptor-nak is
    A demóban meg egy Magnum Opus-a van de javitsd ki ha tévedek.
  • Bucser
    #14
    A Ford Falcon XB a 2. filmben felrobban. Utana meg van valamennyi olaj, szoval szerintem kesobb takolja ossze es a 2. 3 resz kozott siman lehet magnum Opus.
  • csm
    #15
    passz,én a trailer videón az Interceptort véltem felismerni,de ezekszerint én tévedtem :)
  • Loál János #16
    Nem tévedsz.
  • SimaSuna #17
    1:07-nél tisztán látszik az Interceptor...
  • RiCSi1234
    #18
    De imádtam én ezt a filmet.. :D Jó kis VHS-s idők. :D
  • Pares
    #19
    Igen, ez biza a MM2-es magas sebességekre képes gépjármű.
  • pikman
    #20
    Lényegtelen, hogy ki mit vél felfedezni egy cgi trailerben.
    Az E3-on bemutatott demóban tehát majd a játékban is Magnum Opus-a lesz maxnak a Ford Falcon felejtős lesz.
  • Szabi #21
    és az mi ? :D
  • jarlaxxe
    #22
    Ez csak egy tipp de szerintem egy kocsi...
  • Szabi #23


    létezne hogy az átvezető videókban Falcon van, de a játékban nem ?
  • wedge31
    #24
    Jól össze lett vágva ez a trailer...
  • Pares
    #25
    Hínnye, de várom már!
  • mester1987
    #26
    Ez elég gagyi. Mi ez a történetmesélés meg érzelem a trailerbe...pff.
  • mester1987
    #27
    Mondjuk maga a játékmenet jónak néz ki, azzal nincs gond.
  • Bucser
    #28
    Azert ha megnezed az elso reszet a Mad Maxnak ott boven van erzelmi toltet ami megmagyarazza a bekattanast.
  • mester1987
    #29
    Lehet, de engem nem fog meghatni az biztos. Túl van feszítve szerintem ez a marketing és átlátszó. De meglássuk. Ha tud olyan poszt-apokaliptikus hangulatot adni, mint a RAGE, akkor már rossz semmiképp se lesz a játék ;)
  • Fpocok
    #30
    Őszintén, mit vártál?
  • grebber
    #31
    Jöjjön ki minél előbb azt jöjjön a Just Cause 3
  • mester1987
    #32
    Egy Mad Max cím azért mégis egy Mad Max. Csak film volt belőle, semmi más rossz koppintás. megérdemelné, hogy hú legyen hozzá. Nem B kategóriás Hitman vagy Just Cause...:D
  • mester1987
    #33
    *Megérdemelné, hogy hű legyen a címhez.
  • mester1987
    #34
    Egyedi áttűnések a Mad Max játékban
  • Voltan
    #35
    Ígéretes, ígéretes, nem mondom.

    Azonban ez így még egy hatalmas nagy falatnak tűnik, amiből bármi lehet. Sok ilyen ígéretes cím lett rémes a végére. Megnéztem a "gameplay"-ként beígért videót is, hát az minden, csak nem az. De legalább nem egy pre renderelt intrót láttunk.

    Nagyon kíváncsi vagyok, és aggódom :) Remélem, pozitívan fogok csalódni. Mondom ezt úgy, hogy a poszt-apok dologgal engem könnyű elcsábítani, és Mad Max-et is csípem. Sőt, nekem még a Rage is tetszik :D
  • Pares
    #36
    Hát a Rage az szerintem egy iszonyatos elcseszett foshalmaz volt, pedig én nagyon vártam, és annál nagyobb lett a csalódás, főleg hogy napokat töltöttem el azzal, hogy egyáltalán elinduljon és fusson rendesen, remélem ez nem fog arra hasonlítani...
  • mester1987
    #37
    Jó lett az, csak neked nem jön át. Persze a végére hiányzott valami, meg sokat is foglalt.
  • Pares
    #38
    Hát ebben igazad van, nekem nagyon nem jött át, pedig én vártam legjobban...
  • Noodlee
    #39
    Szerintem a Rage legnagyobb problémája az volt, hogy egy totál cső játékot csináltak belőle, amúgy nem lett volna rossza, ha van benne szabadság.
  • grebber
    #40
    Mad Max will have “millions of car customisation combinations”