9
  • The Seer
    #1
    Sajtófotókon valóban kelljen kitakarni az arcukat, viszont ha egy magánszemély fotózza vagy videózza őket valamilyen oknál fogva akkor ne.
  • ADAMEX9
    #2
    Ez a katonákra is vonatkozik?
    A híres képek hogy néznének ki elhomályosított arcokkal? Baromság!
    Például ez.
  • Narxis
    #3
    Sokszor azonosítójuk sincs...
  • prybaby
    #4
    Ez az adatvedelmi torvenyt sosem ertettem. Mondjon mar nekem valaki egy peldat arra, hogy ez milyen esetben vedhet egy becsuletes allampolgart?
  • The Seer
    #5
    Katonákra nem, de ezek közül egyébként is csak a hátsó a katona.
    Aki a pisztolyt fogja az a A Nemzeti Felszabadítási Front embere ami egy katonai szervezet volt csak lényegében
  • Cat #6
    Ez egy marharégi kép - itt magyar törvényről, magyar rendőrökről van szó.
  • vakondh
    #7
    Ez csupán arra jó, hogy korrupt, senkiházi (tisztelet a kivételnek) rendőröket védjék, egyben a kormány is bebiztosítja magát, hogy a végrehajtó hatalma sérthetetlen.
    Talán tavaly volt cikk sorozat a Zalai Hírlapban. Rendőr kocsi rokkant parkolóba állt be. A rendőrök védekeztek, hogy hó borította az útburkolati jeleket, nem látták. Következő cikkben leközölték a fényképet, hogy nagyon jó lehetett látni az emblémát. A válasz sem késett, épp intézkedtek valaki ellen és nem volt szabad hely, azért álltak oda... Eszükbe nem jutott volna azt mondani, igen kérem, hibáztunk! Aztán meg csodálkoznak, hogy semmibe sem nézik őket... Nem is érdemlik meg, hogy lefotózzák őket... Ne maradjon nyomuk az utókornak.
  • The Seer
    #8
    És mióta számít arcnak a rendőrautó ?
  • Tetsuo
    #9
    Szerintem hamarosan lesz még ilyen... akármi van a tvk-ben.