11
  • Vol Jin
    #1
    Megnéztem... Nekem még a 2.4 van fent. :-) 16-os... atyavilág...
  • KopaszIsten
    #2
    Nekem meg irfanview van fent. Ez legalább ingyenes. (Biztos nem tud annyit, mint az ACDSee, de képeket nézegetni tökéletes.)
  • Kovász
    #3
    ACDSee, omg... még talán win98-on volt fent utoljára (de az is lehet, h már azon se, csak a win95-ön)
  • Ferrer
    #4
    Ez a program még él? Jó tudni :D
  • Glutamin
    #5
    Nekem is kb ilyesmi reakcióim voltak. Amúgy pár éve váltottam IrfanView-re, mert ingyenes és amit kell azt tudja az is.
  • Armagedown
    #6
    a 4es verziótól kezdve már egy bloatware ez a program :( Az Irfanview sokkal jobb, ráadásul az ingyenes
  • galocza
    #7
    csak amiatt ragadtam az xnview-nál, hogy van a böngészőablakában a thumbok és a fa mellett egy nagyobb kép (nálam kb 1/9 képernyőnyi) is az aktuálisan kiválasztott fotóról és az nagyon praktikus.
    lehet, hogy van már az irfanban is (nagyon régen néztem utoljára), de most már marad az xn.
    acdsee tudtam hogy még él - csak azt nem értem, miből.
  • Lipotium
    #8
    Én mai napig használom az AcdSee-t XnView-t és a Fastone-t.
    Szerintem a Fastone az egyik leggyorsabb és legjobb szerintem manapság. Közel azt nyújtja mint az AcdSee, de ingyenes és tud magyarul is. Nekem az Xnview is kicsit lassú. A 3-as verzióig nagyon gyors volt az AcdSee de utána baromi lassú lett. Minden vackot beleintegráltak. Hát ez a fejlődés sajnos.
    Az irfanview a Fastone-hoz képest egy vicc.
    Próbáljátok ki:
    www.faststone.org
  • Lipotium
    #9
    Bocs csak gyorsan gépeltem, szóval "FastStone"
  • Etinger
    #10
    Ez tényleg egy király program, szeretem. Nekem a FastStone Photo Resizer van fent. Baromi jó tömeges kép átnevezésre és méretezésre, főleg hogy 16 mb-os fotóim vannak, amiket olyanoknak készítek akiknek 90%-a facebookra nyomja fel, tehát bőven elég a tizede... :D
  • cateran
    #11
    Hehe....regi szep idok...win 95 es 98 alatt, 1 elettel ezelott :D Meglepett, hogy meg letezik :D