1105



XBOX ONE - A Microsoft új generációs konzolja
  • pyrohun #1
    Pár perce fejeződött be a bemutató, Ti mit gondoltok róla? Mi a véleményetek, hogyan fog teljesíteni a következő generációs PlayStation-höz képest?

    http://www.xbox.com/en-US/hub/reveal
  • janihunk
    #2


    Új generációs 'tégla" szerintem nagyon nagy és csúnya is.
  • pyrohun #3
    Tényleg elég csúnya és nagy - nem is értem, hogy ezt hogy gondolják :)
  • Gabe18
    #4
    Szerintem kinézetre rendbe van, semmi extra de elfogadható.
    Az meg milyen indok hogy "nagy". Nem kell hordozni minden nap. Leteszed azt elvan ott magába 3-4 évig...
  • kirpill75
    #5
  • kirpill75
    #6
  • Yoohaj
    #7
    Nem igazán lepett meg a Halo sorozaton kívül a Microsoft semmivel, de azért elfogadható volt a bemutató. :) XBOX ONE? Bár logikus (a legegyszerűbb megoldást választották ezzel az elnevezéssel) a 360 egy újraindítás volt és ezek után majd gondolom jön az: XBOX TWO, THREE,FOUR stb... a következő generációkban; vagy sokkal hamarabb mint gondolnánk...;)
  • Neoncsoves
    #8
    Spec. én PS3 tulaj vagyok, de szempont nálam a szállíthatóság. Rendszeresen összeülünk haverokkal ott ahol van elég hely 4-6 embernek nagy TV-vel, és valamikor én viszem át a PSt, mert a házigazdának éppenséggel nincs.
  • akyyy
    #9
    és akkor ps 3 mellé lesz egy ilyened? hú de sok pénzed van ecsém, aggyá má nekem is belőle.
  • kirpill75
    #10
  • kirpill75
    #11
  • High end PC #12
    a windows kernel mit jelent benne?

  • kirpill75
    #13
  • ktomi22
    #14
    nem ertetek semmit? marketing ..kiadjak a "flatot"... aztan majd jon dragabban a slim.. aztan mindenki csereli.. ;)
  • Yoohaj
    #15
    gondolom először jön a fat majd a slim, aztán a super slim, majd a hyper super slim, majd gondolnak egyet és kiadják az egészet 1 tabletbe építve, feltételezem..... ;) amúgy meddig lehet ezt még értelmes keretek között fokozni?
  • ktomi22
    #16
    meddig .. siman lesz kesobb slim..es letelt ;)
  • GregSB
    #17
    Ez egy az egyben úgy néz ki mint az a VHS lejátszó amit a faterom hozott az NDK-ból még a 80-as évek végén :DDD És kb akkora is.
  • GregSB
    #18
    Hurrá :-/

    @reckless: The Xbox One will not be backwards-compatible with the 360. Sigh. http://t.co/VHJNh12GRt
  • Yoohaj
    #19
    Igen én is ezt mondom simán ez lesz amit írtam..... ;)

    Amúgy legalább elfér majd ez a vhs (vagy betamax) lejátszó és nem szorítja ki sem a bluray playert sem a hangfalakat a helyéről.... ;)

    (_bár megeshet a játékkínálat miatt, hogy egy ps4 fat és majd xbox one slim tulaj leszek, de ez még a jövő zenéje...)
  • GregSB
    #20
    "In its hour-long Xbox One presentation, Microsoft blazed through announcements for its new next-generation console, including one ostensibly important feature that may raise some eyebrows: the new Xbox will always be listening to you, even when it's turned off.

    The reason for always-on listening mode is simple; Microsoft wants the new Xbox to respond quickly and naturally to you, whenever you need it. To fulfill that goal, the company will ship the new Kinect — its motion-sensing and listening peripheral — with every Xbox One. The new console uses the new Kinect for just about everything: switching between games, movies, web browsing, and live television, all of which can be done with voice commands. (In fact, the new console needs the Kinect to operate at all — it's not an optional add-on like with the Xbox 360.) Even when the console's turned off, users can simply say "Xbox On" to power up — which means the new Kinect will be listening to you in your living room at all times."

    Ööö, kösz, de nem kell.
  • Anubys
    #21
    ...és ha durrantassz egy isteneset, bekapcsolja a ventit. :)
  • Narxis
    #22
    Ez valami vicc? Mert annak durva...
  • Attila8805
    #23
    Pls ,agyarul a németeseknek nagyvonalakban.
  • Yoohaj
    #24
    Az új Xbox (Kinect)akkor is megfigyeli mit beszélsz amikor ki van kapcsolva.(mindig) (nem opcionális kiegészítő lesz kell a konzol működéséhez)
  • Yoohaj
    #25
    Ja és ha azt mondod neki "Xbox ON" akkor bekapcsol.
  • tommygear
    #26
  • tommygear
    #27
    azt hogy ez egy pc és windows lesz rajta :D
  • Neoncsoves
    #28
    Ha tényleg ilyen sok lenne adnék :))

    Nem tervezem XBOX ONE vételét, de ha gondolkodnék rajta, akkor a szállíthatóság is szempont lenne...
  • pyrohun #29
    Samsung Smart TV-k is ezt csinálják, ha jól tudom ugyanígy be tudod kapcsolni őket hanggal, stb...
  • CalebJoe
    #30
    nekünk anno először 2 fejes voltrégi szép idők
  • Waczkor
    #31
    Képek
  • tommygear
    #32
    jó idők voltak :)
  • kirpill75
    #33
  • kirpill75
    #34
  • Attila8805
    #35
    Az durva :D
    Szóval konkréten egy legális lehallgató készülék lesz a Microsoftnak? :D
  • GregSB
    #36
    Microsoft azt nyilatkozta hogy csak az "Xbox ON" szavakra lesz érzékeny a készülék, de nem fog kémkedni utánnunk, nem fog semmi tárolni vagy elküldeni a háttérben.
  • janihunk
    #37
    Nem tudom volt már-e de: Bemutatkozott az Xbox One

    Csak két dolgot emelnék ki:

    Pont került például a "mindig online" pletykák végére, kiderült ugyanis, hogy a konzol internetkapcsolat nélkül is működni fog - Kinect nélkül ellenben már nem. WTF???

    Fény derült arra is, hogy a merőben eltérő hardver-architektúra következtében az Xbox One nem lesz visszafele kompatibilis az Xbox 360 játékokkal,.... Hát ez kész, el is felejtheti a rengeteg bevételt az MS.
  • Jabar
    #38
    Tényleg nem tudom de a ps4 kompatibilis visszafelé?

    Kötelező kinect-el szerintem csak az a gond hogy +1 kütyü ami leeshet/eltörhet ezenkívül szerintem egyáltalán nem baj.
    A hangfigyelés meg szerintem teljesen rendben van, van hang vezérelt lámpa is 1000 éve, akkor az is a gonosz műve?
    Nem kellene ennyire paranoiásnak lenni.
  • Laza
    #39
    Ez a visszafelé kompatibilitási mánia teljesen felesleges ... aki régi játékokkal akar játszani vegyen régi gépet. Architektúra váltásnál minek lépnének visszafelé? Max majd pár játékot átírnak és kiadják letölthetőként, újra szép summával eladhatóan.

    Mondjuk ez a kincetes dolog már zavaróbb. Ha valaha lesz ilyen masinám akkor ott helyben a TV állványban hagyom a gép mellett az oldallap felé fordítva, ne is lássam. A mikrofonját is körbe fogom ragasztani szigszalaggal :)

    Az is mókás, hogy a prezi fele a TV-s okosságokról szólt, majd utána kiderül, hogy külön kiegészítő lesz a tuner (vevőegység) ... egyébként is egy mediabox/settopbox funkcióit látja el leginkább, amit ha nem is ilyen csilivili módon, de szinte bármelyik TV tudja ma már, és bőven elégséges.

  • Laza
    #40
    A mindig online-ra mintha azt olvastam volna valahol, hogy ugyan nem kell mindig online-nak lennie, viszont 24 óránként kell neki a net ..............