241
1471833_369380846551878_9126668196289529
  • K Ace
    #1
    \"Sok Star Wars-rajongó szíve megdobban, amikor megtudja a hírt, a Lucasfilm és a Disney közösen készít egy új Star Wars szériát. A Rebels címre hallgató új rész egy teljesen új történeti szálat fog feldolgozni. Az információk szerint a sztori a Revenge of the Sith és a New Hope között fog zajlani -már ideje volt-. Magyarul végignézhetjük Darth Vader gonoszkodását, az egész Birodalom kiépítését és a megmaradt Jedi-erők lemészárlását. A sorozatot 2014-ben, a Disney csatornán láthatjuk és a szérián olyan neves emberek fognak munkálkodni mint Simon Kingber (X-men: Az Elsők), Dave Filoni (Star Wars: Clone Wars), és Greg Weisman (Young Justice, Spider-Man).\"
  • karajjj
    #2
    azt tegyük hozzá, hogy animációs lesz
  • Micsu
    #3
    fuck
  • Monoton
    #4
    Ja, már én is reménykedtem :|
  • tommygear
    #5
    tegnap olvastam róla, azt hittem már a tervezett élőszereplős, de láttam hogy animációs mese, így:
  • WinStar
    #6
    emberek, hogy lenne már a film,vagy élőszereplős amikor a hivatalos címe a Star Wars-nak a könyv alapján írt cím lesz :D
    Eggyértelmű az egész.....
  • kissssss
    #7
    rebels T trailer? dafuck. O_o
  • Monoton
    #8
    Sokatmondó :D Mondjuk messze még a bemutató :)
  • WinStar
    #9
    Rebelsről egy pici infó :)
  • Monoton
    #10
    Kicsit lehettek volna kreatívabbak, hogy az Inquisitorról ne Ventress jusson mindjárt az eszembe :/ Értem én, hogy meg akarják szerezni a Clone Wars rajongóit, de hát akkor is :) Ráadásul a névvel meg a swtor játékosokat akarják a képernyő elé szegezni? :D
  • High end PCs
    #11
    .
  • Master91
    #12
    Nem tudom mire számítsak?

    Clone wars "folytatása?" (azt is valahogy 3. évadnál hagytam abba..)
  • WinStar
    #13
    az a baj igazából,hogy pokolian kevés az infó és még relatíve messze van a kezdési időpontja.
  • eddaniel
    #14
    Na, lement az első rész. Ki látta? Nem volt olyan rossz.
  • PiszkosFred
    #15
    Sot, a mai masodik "droidok a pacban" resz kifejezetten tetszett. Olyan ez az egesz sorozat, mint a Star Wars es a Firefly szerelemgyereke :)
  • BEAST #16
    Teljesen kiment a fejemből, hogy már megy egy ideje. Viszont nekem is pont ez jutott eszembe. Nagyon szimpatikus a legénység. :)
    Utoljára szerkesztette: BEAST, 2014.10.22. 09:59:57
  • Gudott
    #17
    Eddig egész jó, csak a Tie Fighteres rész volt kritikán aluli, a Rise of the old Masters és a Breaking Ranks egész jó volt. nyilván volt sok hibája, de ne legyünk telhetetlenek. Már várok egy vagy több nagyobb átívelő szálat, mint a Clone Wars-ban.
  • kissssss
    #18
    igen én is azt remélem hogy hasonlóan fog felfelé ívelni a színvonal(minden téren) mint a clone wars esetében mert most még csak mosolyogni tudok a sorozaton :)
  • PiszkosFred
    #19
    Nem lesz ra ideje, attol tartok. Bar be van rendelve a masodik szezon, nagyon kevesen nezik. Pedig aranyos, nehol meg kifejezetten vicces es szorakoztato. Csak hat nehez ugy megitelni egy 8-12 eveseknek szolo sorozatot, hogy a 30-40-es szulok jobban varjak, mint a csemeteik az uj reszeket :)
  • Banderas1990
    #20
    Én is félek tőle, hogy nem kap elég időt a sorozat, hogy magára találjon. Pedig ha az ember el tudja fogadni, hogy inkább a 8-12 éves korosztály a célközönség, nagyon jól lehet szórakozni rajta és rengeteg utalás van benne a régebbi rajongók számára is.
    Szerintem az előző rész a Rise of the Old Masters kifejezetten jóra sikerült és ez a sötétebb tónus is jól áll a sorozatnak.

    A Klónok háborújának is idő kellett, hogy kialakuljon, de nagyjából a 3.évadtól az epizódok többsége már hozta a szintet. (Az 5.évad és az utólag kiadott fél 6. évad kifejezetten kedvencem)
    Utoljára szerkesztette: Banderas1990, 2014.11.02. 16:07:55
  • Gudott
    #21

    Emipre Day:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nagyon jó kis rész volt. (leszámítva a blokádáttörést, de elmegy)Kicsit visszavettek abból hogy mindenki teljesen hülye a birodalmiaknál. kíváncsi vagyok mi derül ki Ezra szüleiről, bár halvány támpont lehet hogy pont aznap született mikor a birodalmat kikiáltotta Palpi.
  • PiszkosFred
    #22
    En annak orulok, hogy Sabine vegre kapott fel percnel tobb "kepernyot" is a mai reszben, illetve vegre kiderult/kaptunk ra utalast, hogy mi a fenet keres egy mandaloriai a felkelok csipet-csapataban :) Egyebkent egyre jobb a sorozat, de tovabbra sem ertem, hogy miert 6-12es korosztalynak szol, mert azok - tisztelet a kivetelnek - szart sem ertenek az egeszbol, foleg ami a hatteret illeti.

    Tegyuk hozza, hogy azert akkora nem nagy csoda ez a jelenseg, az utobbi 10 evben a gyereket/kistesot/szomszedbol kolcsonkert kolykot csak disznek vittuk a moziba, hogy ne nezzek az embert total hulyenek, ha beul egyedul a legujabb animacios csodara :D
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.11.12. 00:00:44
  • Banderas1990
    #23
    Ezen kicsit én is csodálkozom. Jó rendben, hogy új rajongókat is meg akarnak nyerni maguknak, de ha már fiatalabb rajongókat akarnak, ott vannak pl. azok, akik a Klónok háborúja sorozaton nőttek fel. Azonban ők már csak a sorozat ideje alatt is jócskán öregedtek, arról nem is szólva, hogy ez a sorozat néhol úgy tűnik, hogy még inkább fiatalabb célközönségnek készülne.
  • Gudott
    #24
    Már maga az is botrány hogy nem a Disney főcsatornára került, az Xd-n meredeken zuhant a nézettség, olyannyira hogy konkrét számokat sem mernek publikálni, bár a rendes adón elég korrekt számokat produkál az ismétlés. A Rebels-szel akarták zsarolni a kábelszolgáltatókat, de nem jött be ( hasonló mint amikor a viasta6-ra került a foci BL évekkel ezelőtt), az XD pedig kimondottan kisgyereknek szánt adó, bár ha halad a történet akkor kevésbé vannak gyerekes poénok (Zeb/Ezra/chopper) , bár a "padawan pet" újbóli feltűnése nekem tetszett. Elég érdekes olvasni hogy Fulcrumra és Ezra szüleire milyen találgatáscunami indult a neten, van pár nyílt és kevésbé nyílt utalás/célzás, de szerintem ezek red herringek. Amit sajnálok hogy következő rész után úgy néz kil esz egy hosszabb szünet.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "He can sense it? What is he like a Padawan pet?" Trollol :D



    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.11.12. 22:37:00
  • PiszkosFred
    #25
    Nem tudom, hogy hol lattad, de irigyellek :) En ma neztem meg csak, es csak egyet tudok erteni, nagyon jo resz volt. Az eddigi talan legjobb, meg akkor is, ha ket reszes epizodnak csak az elso felerol beszelunk.

    Az nekem is feltunt, hogy ezuttal nem csak potyafragok voltak a trooperek, bar ellenfelnek tovabbra is csak papirkutyak, nem tobbek :) Jo lenne, ha vegre az Inkvizitor es az Ugynok is "nyerne" egy-egy talalkozast, mert rajuk ferne. Meg a klasszikus triologiaban is megszorultak neha a hoseink egy-egy buliban. Itt sem artana, nagyon lejt a palya jelenleg :)
  • GImre70
    #26
    Sziasztok.
    Tudja valaki, hogy mikor lesznek új részek a SW rebels sorozatból? Mert eddig csak ismétlések voltak a Disney- n.
    Előre is köszönöm. Imre
  • Plett
    #27
    Ha minden igaz február 24-én lesz a következő rész.
    Ajánlom a SeriesGuide alkalmazást mobilra, szépen lehet rendezni a sorozatokat és látni, hogy mikor lesz a következő epizód. :))
  • GImre70
    #28
    Nagyon köszönöm. De sajnos nincs olyan okos telom amire ezt az alkalmazást lelehetne tölteni. És ugyan úgy a Disney csatornán lesz?
  • Plett
    #29
    Hú ezt sajnos nem tudom, én a külföldit követem. :/ Nem tudom hogy Magyarországhoz képest mennyi a csúszás. De szerintem azon a héten itthon is biztosan lesz.
  • Gudott
    #30
    Már az utolsó előtti rész is fent van torrent oldalakon, de mivel ez a dupla évadzáró első fele, lehet érdemesebb egyben megnézni majd.
  • GImre70
    #31
    Sziasztok.

    Egyébként észre vette valaki, aki nézi a sorozatot, hogy ez a Lothal teljesen olyan mintha a Tatooine Mos Eisley lenne mert volt egy rész amikor egy "idős házaspár" farmját akarták megvenni a birodalmiak, de az öreg nem adta el nekik, és ezért szét lőtték a házát ami pont úgy nézett ki mint amiben Luke Skaywalker lakott. És itt Lothalon pont olyan párologtató oszlopok is vannak. És ráadásul sivatagos is.
    A rész címe. vadász kaland legalábbis a magyar fordítás szerint
  • gunji
    #32
    Magyar változatból jövő vasárnap, március 15-én délelőtt fél tízkor érkezik a következő rész.
    #31: Úgy látszik, a készítők szeretik a párhuzamokat :)
  • kissssss
    #33


    már jó régóta megfeledkeztem erről a rebelsröl de ezt a videót látva lehet adok még egy esélyt a sorozatnak.
  • kissssss
    #34


    ohh hogy én mit találtam a youfailon, legyen átkozott a neve akinek megszületett a fejében az ötlet hogy törölni kell ezt a sorozatot.
  • gunji
    #35
    Mármint a másik három résszel együtt?
  • kissssss
    #36
    a sorozatot, ebből a négy részből is jól látszik hogy tudták volna még fojtatni.
  • gunji
    #37
    Akkor láttad mind a négyet, oké ;)

    És igen, Di$ney :S
  • Axlkenobi
    #38
    A Celebrationon pedig ha minden igaz, akkor bemutatnak még egy ilyen félkész, négy részes történetszálat aminek Bad Batch a címe. Emellett ugye szintén TCW-s sztori a Darth Maul: Son of Dathomir képregény és a hamarosan megjelenő Dark Disciple regény is, ami Asajj Ventress és Quinlan Vos közös kalandját meséli el.

    Én is nagyon sajnálom, hogy a Disney lelőtte a sorozatot, mert bár kedvelem a Rebelst, de szerintem semmilyen szempontból nem tudja megközelíteni a TCW-t.
  • kissssss
    #39
    reméljük a rebelsnek sikerül emelkednie minőségileg és tartalom terén is főleg most hogy megjelent ahsoka, meg nemártana ha néhány szó erejéig kifejtenék majd valamelyik új részben hogy ahsoka mégis mit csinált a tcw és a rebels között mert azért nem kevés idő telt el.
  • gunji
    #40
    A Bad Batch arc-ról nem hallottam még, remélem az egyszerű halandók is megnézhetik egyszer, különben egy újabb elég csúnya pénzes átverés lenne a Di$ney részéről. És most direkt finom voltam :S