7
Reus
  • Apa27
    #1
    Sziasztok!
    TAláltam egy érdekes Pc-s játékot, de magyar nyelvű forumot még nem találtam róla. Így indítottam egyet. :)
    Reus Youtube-on
    Reus gameplay
    Sajnos én nem tudok angolul, így nekem egy kicsit nehézkesebben megy a játék, de aki tud angolul és játszik a játékkal kérem segítsen nekem és hasonszőrű társasiman :) , hogy boldoguljunk a játékban és megtudjuk, hogy mi miért is történik! :)

    Ui.: Néztem hozzá a netem amolyan \"manual\"-t, de nem találtam... Valaki nem írja össze, hogy mi micsoda a játékban?
  • tutituti
    #2
    Furcsa hogy senki se írt ide peidg külföldön eléggé felkapott játék lett két hét alatt.
    Érdekes amúgy,bár még nem vetettem bele nagyon magamat.
  • Caliph
    #3
    holnap megcsekkolom de azt hallottam róla hogy 2-3óra van benne aztán unalmas
  • Apa27
    #4
    Sziasztok!
    Amint írtam sajnos én nem tudok angolul :( Ezért most mindent szótárazok :D
    Felraktam, kicsit az alapokat tapasztalgattam, de bele nem kezdtem a játékba komolyabban.
    Igen, olvastam én is, hogy hamar kimerül a játék élvezhetősége :(
    De nem minden nap játszik az ember efféle "mini" játékkal.
    Valaki a Black and White-hez hasonlítota, hogy amolyan Isten szerepét töltöd be... elcsapni vele pár órát nem is rossz szerintem :)
  • Apa27
    #5
    Halihó!!! :)

    Találtam (nagy nehezen) a Wikipedia-n a Reus-ról összefoglalót :)
    Reus Wikipedia

    Szerintem érdemes megnézni!
  • Zomil
    #6
    Én eddig 10orát raktam a játékba és nem untam meg :)
    Mondjuk nem is tolom megállás nélkül csak napi 1-2 menet, de szerintem az unlock-ok miatt mindig van valami cél a játékban :)
  • Apa27
    #7
    Kifejtenéd pontosabban, hogy hogyan is működik ez az "unlock" dolog?