62
Fórmula Truck - Versenykamion Szimulátor

18iwx5.png
  • precise
    #1
    A Fórmula Truck egy versenykamion szimulátor, ami a Braziliaia azonos nevű kamion bajnokság 2012-es szezonját dolgozza fel. A Reiza Studios régi rFactor moderrekből alakult csapat, eddigi játékaik illetve régebbi mod-jaik magas minőséget képviseltek.

    A játék azért lehet érdekes illetve aktuális számunkra mert az Truck EB-n szereplő magyar OXXO Racing csapata Kiss Norbertel tavaly igen szép eredményeket ért el, idén pedig a tavalyi bajnok kamionját kapták a MAN-tól, így akár a Bajnokság megnyerése is szóba jöhet. Az első teszteken Norbi egy első illetve egy második helyezést szerzett. Ráadásul idén már két kamionnal tudnak indulni a bajnokságban.

    A játék 60 perces kipróbálható verziója letölthető a hivatalos oldalról amit a próbaidőszak lejárta után 24 dollárért megvásárolhatunk.

    Hivatalos weboldal

    Fórmula Truck Wiki (Real life)

    Fórmula Truck Bajnokság weboldal (Portugál)

    Truck EB hivatlaos weboldal

    Oxxo Racing

    F1 MAN Evo IV.
    Motor 2.400 cm3 13.000 cm3
    V8 szívó benzines Sor 6 turbodízel
    Súly 605 kg 5.500 kg
    Max. seb. 370 km/h 160 / 280 km/h
    Max. fordulat 18.000 RPM 2.800 RPM
    Fogyasztás 75 l/100km 100 l/100km
    Teljesítmény 800 LE 1400 LE
    Nyomaték 270 Nm 6.000 Nm

    Trailer:


    Ingame:






    Fórmula Truck real:


    Truck Eb real:
  • SimaSuna #2
    faja, csak ajánlom :)
  • SimaSuna #3
    Kellene Magyar szeró, lehetne "valósághűen" szimulálni a versenyeket.
    csak tisztes társaság hiányzik hozzá...
  • pxxl
    #4
    ez most rFactor szerű szimulátor, vagy lehet árkád módon bohóckodni is? :D
  • precise
    #5
    Elvileg, lehet csinálni saját festést megkéne csinálni Norbiék Oxxo-s festését.
  • precise
    #6
    Inkább rF,
  • Solt
    #7
    Hohóóó... +FAV!!! :)
  • precise
    #8
    Bajnokságban benne lennék, csak kéne szeró, meg emberek. Esetleg EB pályák, szerintem rF-ből lehetne konvertálni.
  • SimaSuna #9
    nekem még meg kell venni, csak a demo-t próbáltam.
    ha szerót is akarnánk oda +1 játék kellene...
    vagy valaki bivaly nettel indítana...
  • Solt
    #10
    Milyen a fizika Urak? :)
  • SimaSuna #11
    nagyon baba :) a hang valami veszett jó. a szomszéd nem bírja :D
    a Scaniát ajánlom :)

    a fizika nekem kicsit érdekes, a 2.és 3. fokozat között szerintem hosszú az áttétel..de amúgy frankó :D
  • Solt
    #12
    Na ez jól hangzik... anno azt a Mercedes Benz Truck Racing-t, vagy mi a szösz volt neve, szarrá nyúztam! :D Fütyüljön az a turbó! :D

    Nem baj, ha hosszú... van ott nyomaték... :D
  • bardocz
    #13
    Már nem emlékszem melyik géppel mentem, de nekem az egyes meg kettes ugyan az volt. A fizika viszont veszett jó.

    Múlthéten volt szerencsém látni teherautóba, meg munkagépbe való Volvo motorokat, kiállítva, brutálisak. És ott a legnagyobbnak volt fele akkora nyomatéka, mint ezeknek.
  • SimaSuna #14
    irtam róla egy apró szösszenetet. még egy saját ingame videót fogok postolni :)
  • Solt
    #15
  • precise
    #16
  • precise
    #17
    én megvettem a gémet, szóval ha esetleg lesz bajnokság jövök.

    Remélem Reiza megveszi rF2 Engine-t és megcsinálja a 2013-as évadot azzal.
  • Solt
    #18
    Majd jöhet beszámoló tőled is...
  • precise
    #19

    Real Logo Pack
  • SimaSuna #20
    bannernek mehetne is :)
  • precise
    #21
    Autodromo Floripa


  • GPx8
    #22
    Szerintem is jól sikerült mod. Kicsit borsos az ára... :/
  • precise
    #23
    Mint egy iRacing pálya.
  • precise
    #24
    Holnap indulok ezen a futamon online. Aki megvette jöhetne. Regisztrálni kell.


  • Szabi #25
  • Szabi #26
    van hasonló járgány a játékban ? :D
  • SimaSuna #27
    Bannernak :)
  • Sippie
    #28
    "Nagyon szeretnénk magunknak tudni a játékot, hiszen további célunk volna az első MAGYAR Online Kamionversenyző csapatot létrehozni. Ehhez mindösszesen 25 dollárra volna szükség. Tehát támogatókat keresnénk, akik hozzájárulnának az előrelépésünkhöz!"

    ez így komoly? Másoktól akarsz pénzt kunyerálni, online játszhassál?
  • SimaSuna #29
    zavar téged?
  • Sippie
    #30
    Ha 14 éves lennél, akkor azt mondanám hogy ügyes próbálkozás. De 25-30 év között azért illene kifizetni 25 dollárt, nem másoktól kunyerálni egy elég béna szöveggel :D
    Nem is értem mitől online CSAPAT az, ha valaki megveszi neked. Legalább mondanád hogy vagytok 8-an, és kéne 200 dollár.
  • SimaSuna #31
    végül is megpróbálok hivatalosan szponzort találni nem csak úgy kamuból ide odapakolgatni a logókat. Ez most annyira nagy dolog? Vagy nem értem...
  • Sippie
    #32
    "Ha 14 éves lennél, akkor azt mondanám hogy ügyes próbálkozás. De 25-30 év között azért illene kifizetni 25 dollárt,"

    najó, ha megveszed nekem a játékot akkor kirakom a ZociRacing logóját a kamionomra :)
  • SimaSuna #33
    Gyűjtsük össze a Magyar kamionosokat! :)
  • SimaSuna #34
    2 külföldi szerver van amit találtam. Valamint ahol már bajnokság is zajlik.

    Funracing.dk

    rFactor Gentlemens Racing Club

    Mind2 oldalon regisztrálni kell a valós névvel.

    A rFactor Gentlemens Racing Club-nál Május 13-án Veloparkban lesz verseny. Én már jelentkeztem :)
  • SimaSuna #35
    Dupla győzelem a GRC-nél! :)
  • precise
    #36
    grat

  • precise
    #37
    Nordschleife for Formula Truck
  • GPx8
    #38
    Na, ennek sok értelme van... Tipikus kamionverseny pálya. :)
  • SimaSuna #39
    max 1 kör és parázslik a "kevés az üzemanyag" izzó :D
  • SimaSuna #40
    Brazíliából szeretettel :)