241
az ismert Marvel szuper hősök Diablo klónja
  • Tatyla
    #1
    remélem nincs még topikja mert a kereső nem talált és mivel most hétvégén béta hétvége van gondoltam rajtam kívül mást is érdekel.



    regisztrációs útmutató
  • Anthrax
    #2
    Video alapján hackc slashnek tűnik, de az ingame video bejátszás elég gagyi, de mivel imádom a marvel dolgokat alap,hogy meglesem
  • Tatyla
    #3


    ez elég hosszú videó
  • Broafka
    #4
    hmm, úgy tudtam nem szabad beta videót készíteni mert kitiltással jár. De lehet hogy tévedtem...
    Amúgy már végig vittem. Monoton, aki nem Marvel fan az ne is nagyon próbálkozzon vele szerintem, aki meg az, annak érdemes. De igazából csak egeret szétcseszős kattintgatós mmo
  • Fehercsoki
    #5
    Egyáltalán nem adja át a szuperhős élményt, valamint elég gáz látni hogy ott van 3 captain america meg 2 deadpool:D Ennek nem MMOnak kellett volna lenni=/
  • Anthrax
    #6
    Érdekesebb lett volna szerintem,hogy saját szuperhőst alkotsz és nem meglévő bőrébe bujsz
  • Fehercsoki
    #7
    Hát igen, nem lesz nagy élmény Iron Mannek lenni úgy hogy több ezer másik is van=/
  • xido
    #8
    Mit jelent,hogy végigvitted?..Azt hittem egy mmo úgymond végtelen,mert mindig van új terület,mindig van hova farmolni,fejlődni...eventek..stb...
    Szomorú vagyok,pedig tényleg nagyon vártam,függetlenül attól,hogy tudom milyen műfaj és ennek mik a határai..
  • Broafka
    #9
    ez egyáltalán nem zavaró a játékban szerintem. Meg hülyeség is a felvetés, lásd a nagysikerü Lineage 2 MMO-t, ott is vannak fajok amikben van férfi és nő, és mindegyikhez van mondjuk 6 arc, és több százezer játékos... biztos hogy összefutsz a klónoddal. Ez meg egy univerzum, ahol több ezer hős van, és a játék csak most indul, szóval ha minden klappolni fog, és majd elindul, akkor azt mondták, hogy majdnem minden hőst megpróbálnak beletenni (amit mondjuk nem hiszek) de úgy egész pofás lenne
  • Broafka
    #10
    hát ez a szó hagyományos értelmében nem olyan MMO (mint pl a lentebb említett Lineage 2) ahol van egy irdatlan nagy terület, és területekre vannak osztva az ellenségek. Ez inkább olyan, mint egy single-playerből átkonvertált mmo. van 8 fejezet, átlagban minden fejezeten van olyan 6-7 pálya, meg küldetések (egyedül ebben hasonlít a Diablóra, de aki kiírta ezt az alcímet... köze nincs a Diablóhoz, de még stílusban sem) Múltkor kaptuk meg egy patch-csel a 8. és egyben utolsó fejezetet.
    A játék így szánalmasan rövidre sikeredett. Egyedül végig lehet menni a játékon (majdhogynem jobb egyedül menni). Ha a küldetéseket végigvitted, akkor vége van (valamilyen warp mesterrel újra lehet kezdeni bármelyik fejezetet, de nem vettem észre hogy xp-t kapnék érte, szóval értelmetlen az is) szóval ha új hőst kezdesz, nem teremnek újra a küldetések (de ez csak beta, még változhat)

    őszintén, milyen mmo lesz az, ami beta idején, kb 6 órára kinyíló szervereknél (mint tegnap 12 órára nyitott ki) kb 2-3 óra alatt meguntam, és inkább megnéztem egy filmet.
    A játék egyetlen baja, hogy rengeteg ötlet kimaradt... mindenkinek ugyanaz a mozgása van ha azt vesszük, lőnek, van egy 4 méteres előreugrásuk (majdnem mindenkinek, különböző formában) és kb ennyi, szóval az egész egy ujj izom erősítő.
  • Prince23
    #11
    100 db zárt béta kulcs a Mervel heroeshoz!

    Vigyétek őket
  • Lacc 88
    #12
    Ennek van valami értelme a rendes megjelenés előtt? Vagy csak kipróbálni jó és minden el fog veszni ha megjelent a rendes verzió?
  • Fpocok
    #13
    Kipróbálni.
  • xido
    #14
    Hát ebbe is belenéztünk..kísértetiesen emlékeztet az Avengers játékra pár évvel ezelőttről...és sajnos Pókival nem lehet menni...talán majd a teljesben...vagy csak megvehető karakter lesz..nem tudom...egynek elmegy unalom ellen szigorúan..csak a legkedvencebb Marvel hősöddel..
  • Fpocok
    #15
    Szóval a játékban nincs 1600*900-as felbontás. wtf most akkor?
  • Csokis
    #16
    UE3 engine-t használ, gondolom át lehet írni a config file-ban.
  • Fpocok
    #17
    Majd megpróbálom este, amikor kijön. Viszont nagyon érdekes, mert vannak kisebb felbontások, meg nagyobbak is. Pl van 1600*1050 vagy micsoda, tehát a 16:10-es.
  • Fpocok
    #18
    MEGY!
  • Fpocok
    #19
    Milyen hülyén néz ki már, hogy itt mászkál előttem 4 hulk is. Igazából ez volt a fő gondom, hogy mindenki úgyanúgy néz ki. Mondjuk diablo is ilyen, de ott nem látod őket annyit, mert ott max 4 fő van.
  • Fpocok
    #20
    black panther, black widow, captain america, colossus, cyclops daredevil, deadpool, hawkeye, hulk, iron man, jean grey, ms marvel, punisher, rocket raccoon, scarlet witch, spiderman, storm, thing, thor, wolverine

    Ezeket lehet kipróbálni most a bétában.
  • Csokis
    #21
    Szerintem nagyon jó játék! Nekem nagyon bejött eddig. Fura volt elsőre, mert egy picit másképp van az iránytás (az egerésző kattintáson kívül, mert a W előre, de arra, amerre az egérrel mutatunk), de már kezdem megszokni.
  • Fpocok
    #22
    W az előre? WOW, nem tudtam. Így tényleg sokkal kényelmesebb. Holnap megnézem.
  • Lacc 88
    #23
    De legalább különböző ruhák vannak nekik vagy lesznek? Mint a Diabloban hogy van ugyan egyforma, de több különböző és színű összeállítható.

  • Fpocok
    #24
    Van egy csomó ruha. Én hawkeyehoz megvettem az avengers filmbeli kinézetét.
  • xido
    #25
    na ez örömhír,köszi..nem akartam újra belenézni,így már mégis,mert Pókozni akartam :)
  • Lacc 88
    #26
    Ennyi infó után tuti ki fogom próbálni ha kijön a teljes.

    Kis Off: Deadpool játékot várja valaki? Nem láttam még neki Topikot nyitva.

  • Fehercsoki
    #27
    Nem jön PCre de amúgyis gagyi.
  • drop
    #28
    de jönn megy a beta is
  • Lacc 88
    #29
    Szerencsére bejelentették pc-re is. Ha ilyen Wolverine szintű lesz Deadpool humorral nekem bőven megfelel.
  • Prince23
    #30
    Nyílt béta hétvége Vasember tiszteletére
  • Prince23
    #31
    Utolsó nyílt béta hétvége Thorral

  • Prince23
    #32


    Senki sem tolja? Hogy hogy nem népszerű egy ilyen játék? Szerintem nincs vele gond.
  • maffi
    #33
    elég érdekes egy béta hétvége ez úgy, hogy lassan 12 órája offline vannak a szerverek.
  • maffi
    #34
    első benyomások, ha vkit esetleg érdekel a dolog:

    sima hack n slash módi, pereg a loot rendesen, jönnek tömegével az ellenfelek. alapvetően élvezetes az öldöklés, főleg, hogy az instákat kivéve közös világban mozog minden játékos, így nem ritkák a hatalmas csetepaték. venomot (ő az egyik boss) pl folyamatosan farmolják egy jópáran, így ebbe becsatlakozni elég jó móka. ahogy láttam minden felszerelést, fegyvert, stb meg lehet szerezni játékpénzért, csak hősök kioldásáért és extra ruhákért (amik csak látványban eltérőek) kell igazi pénzt virítani. ha ez így marad az elég baráti lesz.

    a küldetések alapvetően elég egyszerűek. "menj ide, öld meg azt; babráld meg a számítógépet, gyűjts x-et y-ból", ilyesmi. haverokkal élvezetes lehet a dolog, egyébként kicsit egysíkú.

    ami viszont borzalmas, az a lag. ha 5nél több karakter van jelen egyszerre a képernyőn, olyannyira belassul minden, hogy a játszhatatlan határán táncol, néhol át is lépi. ez főleg a fent említett venom-szerű, nyílt világban leledző bossoknál zavaró. én pl úgy haltam meg, hogy a hp-m egyszer maxon volt, után hirtelen egy üzenet értesített a rossz hírről. ekkor kb 2 ütés volt a bossban, így viszont lemaradt a lootról, plusz még a küldetést se pipálta ki nekem a program. teszem, hozzá, hogy a gépemnek vígan vinnie kéne, tehát nem ez a probléma.

    ettől eltekintve (már amikor lehetséges eltekinteni tőle) elég élvezetes kis szórakozás, gusztustalan lehúzások nélkül, jól bevált elemekből építkezve. egy próbát mindenképp megér stílus kedvelőinek
  • oreal
    #35
    Junius 2. kezdodik a moka, akinek van kedve csapatban farmolgatni az majd dobjon egy ingame nevet.
  • Lacc 88
    #36
    Én mindenképpen ki akarom próbálni.

  • Fpocok
    #37
    Késik a játék :(
  • maffi
    #38
    vmi oltári szerencsétlenkedés ami itt folyik. a béta hétvégén 14 órán keresztül offline volt a szerver, mert vmi hiba adódott, most megint csúszik minden. mit csináltak eddig? én sem szeretném ha bugosan adnák ki, de egy ekkora problémának ilyenkor kell kiderülnie? ami rosszul sülhet el náluk, az rosszul is sül el.
  • Prince23
    #39
    Gondolhatod, h most miben lehetnek a 160 eurós MH tagok :D
  • pcgammer
    #40
    Már nem sok van hátra :D