68

  • Ironman2
    #1
    Új tavaszi vetélkedőt indít a VIASAT3, Észbontók címmel, melyben női és férfi csapatok versengenek egymással értékes nyereményekért. A hazai fejlesztésű, humorban bővelkedő vetélkedő a bennünk lévő előítéletekkel játszik – például tudhatja-e egy csinos lány a választ egy focival kapcsolatos kérdésre?
  • Ironman2
    #2
    A négy plusz egy fordulós játékban a csapatoknak meg kell tippelniük, hogy a felvételről bejátszott női vagy férfi „észbontók” eltalálják-e a helyes választ az adott állításra. Ha eltalálták, hogy válaszolt a páros, pontokat kapnak, melyek körönként emelkednek.

    A második körben képfelismerés keretében folytatódik a tippelés. A harmadik forduló két körös – a feltett kérdésekre kell válaszolni. A negyedik fordulóban mindkét csapat ugyanazt a kérdést kapja. Itt három lehetséges választ is kapnak, és szintén azt kell megtippelniük, melyik választ választották az „észbontók”.
    Végül az utolsó, „Akasztják a hóhért” fordulóban saját maguknak kell megválaszolni gyors kvízkérdéseket.

    Itt nagy a tét, 100 pontot nyerhetnek vagy veszíthetnek. Ezután eldől, hogy ki nyerte meg a játékot és ki jut a döntő fordulóba, ahol kiderül, hogy nyer-e egyáltalán, és ha igen, mit. A döntőbe jutott csapat kap egy kérdést, három válasz lehetőséggel. Kapnak 2 nyereményt, mérlegelnek, melyiket melyik válaszra tegyék fel. Megtippelik az „észbontók” válaszát, a legnagyobb értékű nyereményt arra a válaszra teszik fel, amelyikre a legtöbb esélyt látják. Helyes válasz esetén a csapat megnyeri az értékes nyereményt.

    A műsor nem egy stúdióban hanem egy budai szórakozóhelyen kerül rögzítésre.

    A műsorvezető Kovács Áron, aki a Nyered ha Mered című kvízműsorral már belopta magát a VIASAT3 nézőinek szívébe.

    Az Észbontók április 11.-től minden csütörtök este, nyolc héten keresztül lesz látható a VIASAT3 műsorán.
  • Ironman2
    #3
  • Ironman2
    #4
  • Ironman2
    #5
  • Ironman2
    #6
  • Ironman2
    #7
  • Ironman2
    #8
  • Ironman2
    #9
    Ma este indul az első rész!
  • pxxl
    #10
    remek műsor lesz...még jó, hogy nem tudom hol a viasat3
  • Narxis
    #12
    Szánalmas...
  • allock #13
    mennyit fizethetnek ezért?
  • Coolfire
    #14
    Jó lesz ez..
  • EnxTheOne
    #15
    viasat3? wtf
    viasat6 az van, de nem emlékszem hogy a hármast néztem volna valaha :S
  • Laza
    #16
    Melyk bolygón élsz? Nem akarsz szerepelni a műsorban? :D

    A V3 jóval régebbi, mint a V6 ... a V6 ráadásul sokáig pl a UPC kínálatában benne sem volt, az meg ugye tudjuk mit jelent :)
  • Tyler1
    #17
    Ne viccelj, közel egyidős a 2 fő kereskedelmivel.
  • Narxis
    #18
    Pedig te még szerepelhetnél is. :D
  • tommygear
    #19
    hosszú életű lesz...
  • BladeW
    #20
    Úgy hívták akkoriban, hogy TV3
  • Petka
    #21
    Értelmiségi műsor értelmiségeknek...
  • kifli
    #22
    viasat 3 tudtommal a tv3-ból konvertálódott, az pedig igencsak tv2 és rtl klubal egy idős :)


    Aztán lett egy viasat 6, am egy amolyan rtl2 super tv2 szerűsége a viasat 3-nak...
  • tutituti
    #23
    Nem fogom megnézni!
    mert Elvis gazdag volt,ő szétlőhette a tv-jét,Én nem.
  • EnxTheOne
    #24
    Mennyit fizetnek? :D
  • Broafka
    #25
    azta kurva... azthittem először, hogy ez csak kamu. De komolyan, ki hagyja hogy egy ország röhögjön rajta?
  • Coolfire
    #26
    Ehehehh..jól kezdődik.:)
  • Coolfire
    #27
    Jók ezek a rúdtáncos csajok.
  • Broafka
    #28
    nem, nem, én ezt nem akarom elhinni, hogy ilyen van... hogy lehetett erre jelentkezni? keresünk irdatlan ostoba embereket. "ohh bazz, én hülye vagyok, jelentkezek!"
  • Broafka
    #29
    amúgy ez valahol rohadt megalázó. Azt kell megtippelned, hogy mennyire hülye a saját társadalmad... szánalmas
  • Coolfire
    #30
    Szerintem jó pénzért csinálnak hülyét magukból.
  • Coolfire
    #31
    Ezek nem lehetnek ennyire debilek.:)Jó színészek.
  • Broafka
    #32
    nekem is elég kamu szagúnak tűnik. Meg azt mondták hogy egyetemen vannak... ezek még az érettségit sem tudom hogy tették le
  • kill3r21
    #33
    vajon felvette valaki? :D
  • IXEMGabeo
    #34
    gáz ez a műsor...eddig se néztem Viasatot ezután se fogok pláne ilyen sült bolondokat:D
  • Coolfire
    #35
    Én jót röhögtem rajta.1 órás kikapcsolódásnak megfelel.:)
  • Coolfire
    #36
    Itt már most megnézheted-ha komolyan gondolod.:D
    Klatty
  • kill3r21
    #37
    vége a smallv finálénak azt nézem is :d
  • wesker24
    #38
    Az agyam eldobom hogy léteznek még ilyen debilek a világon ? XD

    Hát szakadtam ezerrel rajtuk hogy mekkora hülyék már !

    Szerintem tuti direkt csinálják mert ilyen ostoba buta emberek nem léteznek ! Vagy mégis ? xD
  • kill3r21
    #39
    láteznek hidd el, bár angelika jó nő, ilyen ribikkel lehet bármit megtenni mert olyan buta szegény :D
  • TopGun
    #40
    Ez valami rettenetes! Ennyire biztos, hogy nem voltak hulyek a fiuk, csak megjatszottak szerintem. Ez valami boduletes baromsag musor!
  • nearo
    #41
    Az egész műsor egy nagy facepalm... bár az igazat megvallva én röhögtem rajta. Egyszer-párszor már majdnem felordítottam a fájdalomtól, de többnyire röhögtem.