6
  • AZUL
    #1
    kizárt hoyg a haverja nincs benne, minden filmjeikben szerepelnek kölcsönösen...
  • AZTA
    #2
    Shaq is benne lesz ám. :D
  • DontKillMe
    #3
    Milyen színű két bukás? Az összes filmje egy határ szar. Akkora gáz ez a faszi, hogy ha benne van a neve a stáblistában, messze kerülöm a filmet. Komolyan nem tudom, ki pénzeli. Vagy szimpla pénzmosás a fedett filmkészítésük? :D.
  • kalapos01
    #4
    Az egyik éned kerüli a filmjeit, a másik éned meg tudja, hogy rossz?
  • DontKillMe
    #5
    Jogos. Viszont van alapja. Előítéletnek nem nevezném. Próbálkoztam a filmjeivel, de egy idő és néhány film után feladtam. Az utóbbi két filmjét én a magam részéről valóban nem néztem meg. Baráti körömből vannak, akiknek kedvence volt és ha már ők is azt mondják, hogy nulla a faszi, akkor valóban komoly gond van. Egyik kollégámnak kellett az apaég, hát "megszereztem" neki. Belekukkanthattam volna, de nem éreztem késztetést. Kolléga az első 20 perc után feladta. Ez van.
  • RAZOR27
    #6
    Miéééért?? Miérttt?? aki ezt megnézi moziban annak zéró humorérzéke és menthetetlen... az eddigi filmjei se értek többet egy kalap salakanyagnál, de hogy még folytatásos is legyen... neeee

    Az első részt bevallom megnéztem, mert exbarátnőm aztmondta nagyon vicces, meg sokszor röhögtek rajta a hasonló kaliberű -ergo agyhalott- barátnőivel. Tudtam hogy szar lesz, mivel a neszórakozz zohannal is nagy kedvence volt (amit végig se tudtam nézni, olyan igénytelen förmedvény) na de ennyire... komolyan??

    #3: nem akarok vallási vitát kezdeményezni, szóval nem írok többet, de ebből is szerintem érted :D