7
  • gulyasandras
    #1
    Elvan a bocsát lyé nélkül is...
  • csimmasz
    #2
    Nem lévén műértő nem értem hogy lehet egy fotóért enyit kiadni, a festményeket még megértem abban a művész munkája is benne van de egy gombot még egy majom is le tud nyomni.
    Nyilván, igazán jó képet csinálni, ahoz tehetség kell de azért mégsem gondolom hogy enyit érne főleg egy digitális.
  • bvalek
    #3
    Föleg amikor manapság egy modern festmény is úgy néz ki, mintha egy majom festette volna...
  • Sir Quno Jedi
    #4
    Néha meg tényleg egy majom festette, azért értékes! :D
  • Cat #5
    Én azt nem értem, hogy aki másodjára vette, és 578 ezer dollárt fizetett érte miért adott ennyit, amikor tudhatta, hogy korábban is előhívták már a negatívot, de akkor kisebben. Miért nem feltételezte, hogy ha korábban egy limitáltat most újra előhívtak, akkor nem fogják mondjuk 15 év múlva ismét megcsinálni, ezúttal mondjuk valamilyen 3D hologrammos eljárással? Vagy most csuriban voltak a fotós ujjai, hogy "többet tuti tuti nem hívom elő"? És hitt neki?
  • Nonix
    #6
    A fenti kepert 1000 forintot nem adnek...
  • kvp
    #7
    Ket valtozast tudok elkepzelni a fenti dontes hatasara. Egyreszt kevesebben lesznek hajlandoak ennyit fizetni egy fotoert, masreszt ezentul aki fotot vesz az kenytelen lesz exkluziv licenszet is venni a kep melle.