27
Space Hulk
  • wedge31
    #1
    Negyedórás gameplay felvétel érkezett a Space Hulkról. Mint ismert, a Full Control csapata dolgozza fel a Warhammer 40.000 univerzumában játszódó táblás játékot - hogy miként, az a videóból kiderül.
    A program körökre osztott stratégia lesz, az ígéretek szerint a táblás játék pontos, de látványos animációkkal tarkított virtuális mását kapjuk majd. A Space Marine Terminatorok és az Alien Genestealerek háborúja 12 egyjátékos küldetést kínál, de kooperatív mód is lesz benne. A Space Hulk PC-re, Macre és iOS-re jelenik meg.

  • jarlaxxe
    #2
    +fav
  • jarlaxxe
    #3
    Nem keveset játszottam az elöddel.

  • wedge31
    #4
    Ezzel sokat játszottam én is amigán...
  • MaRee
    #5
    De miért csúsznak a földön a marínok, a génorzók meg miért mennek rendesen? Még nincs kész az animáció vagy mi? Mert ez így elég gagyi fíling.
  • ratgab
    #6
    Ezek szerint english nem az erősséged. Mondja a fejlesztő srác, hogy bizony a marinok lépés animációját már nem volt idejük beletenni a demóba.
  • MaRee
    #7
    Elsiklottam efelett, reméltem, hogy csak ilyesmi a baj:D
  • ratgab
    #8
    Hallgasd meg mégegyszer! Tisztán emlékszem rá, hogy megindokolta (egyébként addig én is furcsáltam a dolgot)
  • lammaer
    #9
    Remélem sikerül azért vmi változatosságot belecsempészni a játékba.. az amigás annó nagyon száraz és monoton volt.
  • wedge31
    #10


    A játék augusztus 15-től lesz elérhető a steamen-en.
  • wedge31
    #11
    Steamről elérhetö lett a játék jöhetne némi infó érdemes e beruházni rá.

    Launch trailer.
  • jarlaxxe
    #12
    Azonnal kapsz tölem infót ha fenn lesz a rslog-on a játék...
  • wedge31
    #13
    Jó tudni, hogy rád mindig lehet számitani.
  • Renegade
    #14
    nemsokára írnak róla a spacesectoron
  • Renegade
    #15
    egy csalódott rajongó

  • copass
    #16
    ez bizony elég nagy trutymó lett. c64-en a laser squad is jobb volt.
  • Renegade
    #17
    Megjött a spacesectoros review, nem valami combos :(

    review
  • warcat
    #18
    Nem olyan rossz ám,de én imádom a W40k-t.Persze 28 eurót soha nem ért,én nem is annyiért vettem,oroszhonból olcsó volt.
  • Maak
    #19
    Lattam is, hogy van belole gifted, azt valakinek felretetted vagy elado?
  • lammaer
    #20
    Hát jah, elolvastam én is a spacesectoros reviewt, meg megnéztem totalbiscuittol egy WTFet, és kipróbálás nélkül töröltem a "próbaverzót".

    Pedig nagyon WH40K fan vagyok, de hogy ennyire nem tettek hozzá a régi amigás Spacehulkhoz semmit az gyakorlatilag kinullázza nálam a programot.

    Kár érte.
  • Zero 7th
    #21
    Nemhogy nem tettek hozzá, hanem elvettek belőle. A '93-as verzió totál para, az egyszerre 5 FPS nézet, a realtime, a térképes mód limitált ideje, stb. Teljesen szétesős megcsinálni tökéletesre egy-egy pályát.

    Ez meg szép, lassú, megfontolt a körökre osztottság miatt, és csak a rossz kockadobások miatt lehet benyalni. Semmi feszültség, semmi izgalom, csak menetelés végig a pályákon. Amikből kb feleannyi van, mint a '93asban.

    De azért végig fogom játszani, van még két pálya...
  • Edorn
    #22
    Steam-en aktiváltam a játékot és a menüben jobb felül látok egy "not logged on" feliratot. Viszont sehol nem találok lehetőséget bejelentkezni bárhova is... Ez mit jelent? Hova lehetne bejelentkezni és az miért lenne jó? Én miért nem tudok?


  • Edorn
    #23
    Megvan. A multiplayer résznél van eldugva a jobb oldali blokk alján a profil készítés...
  • Edorn
    #24
    Az "Exemplar of the Codex Astartes" achievement-et tudta valaki teljesíteni? És ha igen, hogyan? Akárhányszor próbálom: nem sikerül. Pedig nem használok el CP-t...
  • Edorn
    #25
    Megoldódott: az overwatch használatakor ha beragad a fegyver, akkor automatikusan CP használódik a megjavítására. Tehát nem szabad overwatch-ot használni...
  • PanzerWolf
    #26
    Nekem olyan kérdésem lenne,hogy valaki játszik itt a táblás verzióval?Mivel ott írja a 4. kiadásnál,hogy parancsnoki pontokat lehet használni a génorzók körében is.
    "Az Űrgárdista játékos, reagálva ellenfele akcióira, a
    Génorzó fordulóban is használhat parancsnoki pontokat.
    Ezeket soron kívüli akciók végrehajtására költheti - így
    parancsnoki pontokat használhat, hogy lőjön egy
    fegyverrel, bezárjon egy ajtót és így tovább, mindezt a
    Génorzó fordulójában.
    Minden egyes akció, melynek tanuja volt egy
    Űrgárdista, egy-egy akció végrehajtását teszi lehetővé
    (ez lehet egy 2 AP költségű akció is). Az Űrgárdista
    akció azonnal bekövetkezik, miután a Génorzó akciója
    befejeződött, és még mielőtt a Génorzó a következő
    akciót végrehajtaná."
    Ha jól értelmezem.Megmozdul egy génorzó, egy űrgárdista látómezőjében akkor, végrehajthatók 2 db 1ap költségű,vagy 1db 2ap költésű akciót?
    Ha ez így van akkor a számítógépes verzióban miért nincsen ez benne?
  • PanzerWolf
    #27
    Vagy inkább ahány űrgárdista látta az akciót, annyiszor cselekedhetek(persze amíg a parancsnoki pont engedi)?