256
  • Prince23
    #1
    Az 505 Games bejelentette a Sniper Elite következő részét, vagyis a sorozatot már nyugodtan nevezhetjük trilógiának, hisz jön a befejező rész. A kiadó előbb az IGN hasábjain keresztül erősítette meg a Sniper Elite 3 fejlesztését PC, Xbox360, PS3, illetve a következő generációs (az új PS és Xbox) platformokra. Megjelenni pedig valamikor 2014-ben fog.

    A Sniper Elite V2 kritikailag jól sikerült, ráadásul a játékosok is elégedettek voltak amit kaptak. A nemrég megjelent (és most tesztelt) spin-off zombis kiegészítés is hellyel-közel tisztességes iparosmunkának tűnik. Mi már nagyon várjuk a SE 3 megjelenését, illetve az első előzetest is.

    Addig is egy ízelítő az előző részből:

    Forrás
  • Prince23
    #2
    A Sniper Elite 3 logójában Afrika szerepel :D

  • Muttley
    #3
    a sniper elite ballisztikája egy rakás sz.r
    minden, csak nem realisztikus
    persze, ha megszokod (a sz.rt)
    akkor összességében király játékélményt ad
    - és persze ez a lényeg - :)
    videok alapján viszont az új Sniper GW2
    ballisztikában a Sniper Elite-et
    körberöhögi és lipisálja

    másik dolog:

    ha 2014-ben jön, akkor az már X360-ra
    majdnem biztosan nem fog jönni
    MS el fog vágni minden ütőeret a jelen gen témájában
    ahogy kijön a newgen
    ugyanezt csinálta a Classic-ról X360-ra váltáskor
  • mester1987
    #4
    Afrika? Ez már mindennek a teteje :D
    Erősen elfogytak a Rebellion ötletei, inkább egy új Aliens Vs. Predatort gyártanának, bár kétlem, hogy ugranának a Gearbox szereplése után erre :D
  • Prince23
    #5
    Na új infó:

    Sandbox játék lesz a SE 3!
  • Fpocok
    #6
    DAFUQ?
  • mester1987
    #7
    Arra majd befigyelek, de sokat rá nem adok :D
  • a.carkey
    #8
    Az szép. :D
  • ratgab
    #9
    Miért? Lehet így még sokkal jobb is. Legalább remélhetőleg nem lesz egysíkú (ugyanolyan helyszínek).
  • mester1987
    #10
    Meglássuk...viszont az Afrika érdekesen hangzik.
  • Hecker007
    #11
    +fav
    Eddig minden része nagyon jó volt, habár a zombis nem igazán illet bele a sorozatba az is tetszett volna ha nem ilyen rövid és valami ötletesebb befejezése lett volna, hátha abból is lesz egy új rész.
    Kíváncsian várom a 3. részt és bízom benne hogy nem fejezik még be a szériát.
  • tomsolo
    #12
    "videok alapján viszont az új Sniper GW2 ballisztikában a Sniper Elite-et
    körberöhögi és lipisálja"

    Hát nem :P. Mindkettő ugyanaz a faék.
  • Prince23
    #13
    Nekem nagy kedvencem még most a Sniper. Viszont ez afrikai hadszintér kicsit furának hangzik. De nem úgy volt (legalábbis a SEV2 befejezése szerint), hogy a SE3 története egy hidegháborús atmoszférában játszódna, ugyanezzel a hőssel? Csak nyilván profibb, megtörtebb, és tapasztaltabb lenne....

    Bár nyílván többet kiakarnak még hozni a Sniperből... lehet a hidegháború ráér a Se4-be
  • mester1987
    #14
    Reméljük magára talál ez a stílus is, ahogy az Aliens Vs. Predatornál még 2010-ben.
  • Prince23
    #15
    Én speciel ezzel az afrikai hadszintérrel a helyszínek monotonságától félek. afrikai települések, tömbházak, sivatag, pálmafa... kicsit nehéz lesz sztem. SEV2 helyszínei azért elég változatos volt.

    Hidegháborús elképzelés is változatosabb lenne, pl. havas pályák ezerrel, több ország, stb.
  • ratgab
    #16
    Mondjuk mondasz valamit. Ott elég nehéz sniperkedni, nem igazán oda találták ki a műfajt.
  • Palinko
    #17
    lehet dzsungel, meg homokdombról kilóméteres lövés is M82 ővel franc tudja mi fog ebből kisülni :D
  • Solid Snake
    #18
    :)
  • Palinko
    #19
    nem vagyok én ennyire kíméletes. a 2. részben is a Hitleres pályában is teleszórtam az öreget, végül egy tök ellövés végzett vele :D
  • Rayden02
    #20
    Infómorzsák a Sniper Elite 3-ról
  • mester1987
    #21
    Nekem még mindig új ez a sandbox TPS főleg Sniper Eliteben, de az Afrika jó ötlet :D
  • preziosi
    #22
    elvileg még ebben a hónapban bemutatásra kerülhet az első sniper elite 3 videó. a magam részéről ha a téma nem is annyira foglalkoztat, arra azért kíváncsi vagyok, hogy mi sül ki az x-ray cam és a next-gen keresztezéséből.
  • mester1987
    #23
    Elvileg előtte még lesz Nazi Zombie Army 2 is.
  • preziosi
    #24
  • preziosi
    #25
  • mester1987
    #26
    Sniper Elite 3 megjelenés és előrendelői extra forrás: pcguru

    A 505 Games bejelentette, hogy a Sniper Elite 3 mikor fog megjelenni, illetve megtudtuk, hogy az előrendelők megint megölhetik Hitlert.

    A 505 Games friss közleménye szerint Európában PC-re, PS4, PS3, Xbox One és Xbox 360 konzolra június 27-én jelenik meg a Sniper Elite 3, melyben ezúttal az afrikai hadszíntéren segítjük majd csapatainkat a sebészi pontossággal leadott, halálos lövéseinkkel.

    A kiadó a dátum mellett bejelentette, hogy a Sniper Elite 3 előrendelői egy exkluzív bónuszmissziót kapnak, amiben, akárcsak a második rész extrájában, lehetőséget kapunk arra, hogy végezzünk Hitlerrel. A Hunt the Grey Wolf című feladat itt annyiban nehezedik, hogy a Tobrukba érkezett Führer egy hasonmást is hozott magával, így a második világháborúnak véget vető lövés leadása előtt alaposan fel kell mérnünk a terepet (az ellenfelek helyzete minden újraindításkor más lesz), hogy megbizonyosodhassunk a célpontunk kilétéről.

    Ezt az extrát a 505 Games közlése szerint a GameStop és egyéb nagy áruházak kínálatában lehet majd megtalálni, de ennél többet még nem tudunk.
  • grebber
    #27
  • grebber
    #28
    Közel 15 perc gameplay

    "A Taking on Halfaya Pass nevet kapott küldetés első felét tekinthetjük meg (a teljes misszió nagyjából 40 perces)"
  • grebber
    #29

    Sniper Elite 3 - képek és videó
  • Csokis
    #30
    First Ten Minutes
  • mester1987
    #31
  • a.carkey
    #32
    Most ez sandbox lesz, vagy sem?
  • Árnyvadász
    #33
    Nem lesz az. Tipikus küldetésrendszerre épülő csőjáték lesz. A szabadság annyiban merül ki, hogy megválaszthatod a gyilkolási stílusodat és azért van valamennyi mozgástér, de semmiképpen nem sandbox.

    Elég jó játéknak néz ki bemutatók alapján. Én nagyon afelé hajlok, hogy megveszem. Inkább ez, mint az Enemy Front. Bár az sem tűnik rossznak, de jobban bízom a Rebellion munkájában.
  • Prince23
    #34
    Pedig azt ígérték hogy az lesz :S
  • Fpocok
    #35
    Szerintem az enemy front jobb lesz. Az sandbox elvileg. Most tolom a SE2-t és tényleg nagyon cső.
  • Shep
    #36
    Persze, bughalom és full középszer lesz az is, mint a többi City játék
  • Fpocok
    #37
    Én drukkolok nekik. :D FreddyD is biztos :D
  • mester1987
    #38
    Hajrá neki, hátha :D
  • grebber
    #39
    Én vagyok a City legnagyobb fanja, de ez az Enemy Front mocsok szar lett.

    Azt hittem a Sniperekkel és utána végleg kilábalnak a gagyiból.Hát nem mert ezzel egy masszív pofont adtak a szarnak :(
    Most már tényleg csak a Lords of the Fallen lehetva mentsvár.
  • Zeller01
    #40
    a kiszakadó csontdarabok, miért mozognak a testtel?